Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
5-3-2
Opstelling formaties
62.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
29 | Ken-Maikel Valdma | G | |||
20 | Ken Metsis | F | |||
23 | Villem Rusi | D | |||
96 | Jürgen Jürisalu | D | |||
41 | Siim Leedmaa | D | |||
11 | Madis Rosar | M | |||
17 | Georg Ander Sild | M | 22 | ||
10 | Rasmus Pikkmaa | M | |||
99 | Joonatan Arm | M | |||
69 | Kristjan Jürisalu | F | |||
7 | Kris-Marcus Eerits | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
2 | Ervin Roostar | M | |||
3 | Janar Jõffert | M | |||
9 | Johannes Orasi | F | |||
8 | Gregor Ollin | D |
Startopstellingen bevestigd
4-2-1-3
Opstelling formaties
68.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Jan Martti Vainula | G | |||
5 | Kaspar Krill | D | |||
40 | Sten Marten Viira | M | 18 | ||
2 | Alger Džumadil | D | |||
30 | Antonii Vynnychuk | D | |||
8 | Usalifa José Indi | M | |||
44 | Sander Must | M | |||
10 | Magnar Vainumäe | M | 25 | 0,0M+ | |
34 | Marten Müürisepp | M | |||
16 | Kristjan Kriis | F | 16 | ||
49 | Ander-Joosep Kose | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
80 | Dinārs Ekharts | F | 20 | ||
35 | Steven Kangur | M | |||
38 | Karl Vali | D | |||
37 | Joonas Beilmann | M | |||
31 | Tauri Bachmann | G | 16 |
Evenementen: FC Kose
III Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-09-08 | FC Kose - FC Maardu Aliens | - | |
Ronde 16 | |||
2024-09-01 | FC Kose - Türi Ganvix JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-25 | FC Kose - JK Loo | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-18 | FC Kose - Kohtla-Järve Linnameeskond | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-11 | FC Kose - Kohtla-Jarve JK Jarve | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-11 | Marjamaa Kompanii - FC Kose | 3 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | FC Jarva-Jaani - FC Kose | 3 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-02 | Raasiku FC Joker - FC Kose | 3 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-24 | JK Kuusalu Kalev - FC Kose | 1 - 2 | |
2024-05-24 | FC Kose - JK Kuusalu Kalev | geannuleerd |
FC Kose - Harju Jalgpallikool U21
Estland, II Liiga, match FC Kose - Harju Jalgpallikool U21, starttijd 2023-08-23 16:00:21 internationale tijd.
FC Kose en Harju Jalgpallikool U21 neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Harju Jalgpallikool U21
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-23 | Paide Linnameeskond III - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | JK Tabasalu U21 - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Vändra JK Vaprus - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 24 | |||
2024-07-28 | Harju Jalgpallikool U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-24 | Tallinna FC Zapoos - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | FC Nõmme United U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 7 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Harju Jalgpallikool U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Pärnu JK Vaprus U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 4 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Saku Sporting | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | Keila JK - Harju Jalgpallikool U21 | 2 - 2 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Harju Jalgpallikool U21 | 26 | 22 | 1 | 3 | 107:36 | 67 |
2
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 26 | 20 | 0 | 6 | 79:41 | 60 |
3
|
Tallinna FC Flora | 26 | 19 | 1 | 6 | 83:38 | 58 |
4
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 26 | 12 | 6 | 8 | 50:55 | 42 |
5
|
Saku Sporting | 26 | 12 | 3 | 11 | 67:64 | 39 |
6
|
FC Nõmme United U21 | 26 | 10 | 7 | 9 | 53:38 | 37 |
7
|
Pärnu JK Tervis | 26 | 11 | 3 | 12 | 88:80 | 36 |
8
|
Saue JK | 26 | 11 | 2 | 13 | 56:61 | 35 |
9
|
Vändra JK Vaprus | 26 | 10 | 5 | 11 | 52:59 | 35 |
10
|
JK Tabasalu U21 | 26 | 9 | 5 | 12 | 57:45 | 32 |
11
|
Raplamaa JK | 26 | 8 | 6 | 12 | 56:72 | 30 |
12
|
Keila JK | 26 | 6 | 7 | 13 | 44:69 | 25 |
13
|
FC Kose | 26 | 5 | 1 | 20 | 46:100 | 16 |
14
|
Parnu JK Poseidon Nirvaana | 26 | 3 | 1 | 22 | 26:106 | 10 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 26 | 22 | 3 | 1 | 125:23 | 69 |
2
|
Jõhvi FC Phoenix | 26 | 18 | 4 | 4 | 103:22 | 58 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 26 | 18 | 4 | 4 | 97:24 | 58 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 26 | 15 | 6 | 5 | 75:29 | 51 |
5
|
Viimsi JK II | 26 | 14 | 7 | 5 | 75:24 | 49 |
6
|
Tartu JK Welco II | 26 | 13 | 6 | 7 | 78:46 | 45 |
7
|
FC Tallinn U21 | 26 | 13 | 3 | 10 | 74:41 | 42 |
8
|
FA Tartu Kalev II | 26 | 10 | 5 | 11 | 57:59 | 35 |
9
|
FC Helios Tartu | 26 | 10 | 1 | 15 | 70:76 | 31 |
10
|
Võru FC Helios | 26 | 8 | 4 | 14 | 66:77 | 28 |
11
|
Ajax Lasnamäe | 26 | 7 | 3 | 16 | 49:77 | 24 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 26 | 6 | 4 | 16 | 44:86 | 22 |
13
|
Kohtla-Jarve JK Jarve | 26 | 1 | 2 | 23 | 21:108 | 5 |
14
|
Valga FC Warrior | 26 | 1 | 0 | 25 | 10:252 | 3 |