FC BGU Minsk - Neman Grodno (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-5-2
Opstelling formaties
60.2 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
22 | Stanislav Kleshchuk | G | 23 | ||
4 | Vepa Zhumaev | M | 21 | ||
18 | Aleksandr Mikhalenko | D | 21 | ||
55 | Aleksey Lavrik | D | 20 | ||
14 | Pavel Pashevich | D | 22 | ||
10 | Maxim Omelyanchuk | M | 18 | ||
11 | Abinur Nurymbet | F | 17 | ||
23 | Artem Turich | M | 17 | ||
3 | Tair Nurseitov | D | 22 | ||
7 | Amirbek Bakaev | M | |||
9 | German Barkovskiy | F | 20 | ||
Plaatsvervanger | |||||
13 | Denis Seledtsov | G | 19 | ||
1 | Konstantin Veretynskiy | G | |||
2 | Vladislav Karpenya | D | 21 | ||
6 | Ivan Ageev | M | 17 | ||
25 | Daniil Galyata | M | |||
21 | Durma Nkouanga | M | |||
24 | Aleksey Savchenko | M | |||
20 | Danila Chul | F | 18 | ||
19 | Rustam Turdimurodov | F | |||
15 | Andrei Markevich |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
68.8 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
16 | Konstantin Rudenok | G | 32 | 0,2M+ | |
33 | Sergei Karpovich | D | 29 | 0,4M+ | |
46 | Aleksey Legchilin | M | 29 | 0,4M+ | |
5 | Egor Parkhomenko | D | 20 | ||
8 | Yuri Pantya | D | 31 | 0,3M+ | |
24 | Andrey Yakimov | M | 31 | 0,2M+ | |
47 | Mikhail Kozlov | D | 32 | 0,4M+ | |
22 | Alimardon Sukurov | M | 24 | ||
15 | Oleg Evdokimov | M | 29 | 0,3M+ | |
11 | Gulzhigit Alykulov | M | 22 | 0,4M+ | |
88 | Pavel Savitski | F | 29 | 1,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Maksim Belov | G | 23 | ||
14 | Aleksandr Anyukevich | D | 29 | 0,2M+ | |
20 | Ivan Sadovnichy | D | 36 | 0,2M+ | |
32 | Yuri Pavlyukovets | M | 27 | 0,0M+ | |
71 | Anton Suchkov | M | 19 | ||
10 | Roman Gribovskiy | F | 26 | 0,3M+ | |
37 | Mark Krasnov | F | |||
18 | Maxim Kravtsov | F | 19 | ||
17 | Egor Zubovich | F | 32 | 0,4M+ | |
13 | Alexey Dayneka |
Evenementen: FC BGU Minsk
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-07-12 | FC BGU Minsk - FC Slutsk | - | |
Pervaya Liga | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | FC BGU Minsk - FC Baranovichi | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Orsha - FC BGU Minsk | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | FC BGU Minsk - BK Maxline Vitebsk | 2 - 5 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | FC Lida - FC BGU Minsk | 1 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-09 | FC BGU Minsk - Niva Dolbizno | 0 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-03 | Dinamo Minsk - FC BGU Minsk | 3 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-25 | FC BGU Minsk - Volna Pinsk | 1 - 4 |
Media
FC BGU Minsk - Neman Grodno
Wit-Rusland, Vysshaya Liga, match FC BGU Minsk - Neman Grodno, starttijd 2023-08-27 14:00:00 internationale tijd.
FC BGU Minsk en Neman Grodno neemt deel aan het kampioenschap Vysshaya Liga, Wit-Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Neman Grodno
Vysshaya Liga | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | FC Minsk - Neman Grodno | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | Neman Grodno - FC Smorgon | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-23 | FC Dinamo Minsk - Neman Grodno | 2 - 1 | |
Cup | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-19 | UNI Minsk - Neman Grodno | 0 - 2 | |
Vysshaya Liga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-15 | Neman Grodno - FC BATE Borisov | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Neman Grodno - FC Dinamo Brest | 2 - 0 | |
Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | Isloch - Neman Grodno | 0 - 2 |
Klassement
Vysshaya Liga 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Dinamo Minsk | 28 | 22 | 3 | 3 | 72:21 | 69 |
2
|
Neman Grodno | 28 | 19 | 5 | 4 | 60:22 | 62 |
3
|
Torpedo Belaz Zhodino | 28 | 12 | 13 | 3 | 33:18 | 49 |
4
|
Isloch | 28 | 14 | 5 | 9 | 40:29 | 47 |
5
|
FC BATE Borisov | 28 | 14 | 5 | 9 | 49:32 | 47 |
6
|
FC Gomel | 28 | 11 | 8 | 9 | 45:48 | 41 |
7
|
Slavia Mozyr | 28 | 11 | 7 | 10 | 32:30 | 40 |
8
|
FC Slutsk | 28 | 9 | 8 | 11 | 38:40 | 35 |
9
|
FC Minsk | 28 | 8 | 9 | 11 | 21:26 | 33 |
10
|
FC Dinamo Brest | 28 | 9 | 3 | 16 | 33:50 | 30 |
11
|
FC Smorgon | 28 | 7 | 3 | 18 | 28:59 | 24 |
12
|
Naftan Novopolotsk | 28 | 6 | 5 | 17 | 28:57 | 23 |
13
|
Shakhter Soligorsk | 28 | 13 | 5 | 10 | 50:40 | 9 |
14
|
FC BGU Minsk | 28 | 7 | 6 | 15 | 25:42 | 4 |
15
|
Belshina | 28 | 3 | 5 | 20 | 21:61 | 3 |