Gryf Wejherowo - AS Kolbudy (2-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Kacper Łukowicz | G | ||||
Oliwer Kątny | D | ||||
Dominik Rietz | M | ||||
Jakub Godlewski | M | ||||
Jakub Kwidziński | M | ||||
Krzysztof Idzi | F | ||||
Julian Goyke | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Bartłomiej Iwański | F | ||||
Robert Wika | G | ||||
Kacper Wiśniewski | D | ||||
Kacper Hebel | M | ||||
Dominik Bluma | M |
Evenementen: Gryf Wejherowo
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-03 | Gryf Wejherowo - MKS Chojniczanka II Chojnice | 1 - 1 | |
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | MKS Solar Władysławowo - Gryf Wejherowo | 3 - 8 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Wejherowo - Supra Kwidzyn | 5 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo | 1 - 6 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Gryf Wejherowo - MZKS Arka II Gdynia | 6 - 3 |
Gryf Wejherowo - AS Kolbudy
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match Gryf Wejherowo - AS Kolbudy, starttijd 2023-08-26 15:00:32 internationale tijd.
Gryf Wejherowo en AS Kolbudy neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: AS Kolbudy
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | OKS Janowo Rumia - AS Kolbudy | - | |
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | AS Kolbudy - MZKS Arka II Gdynia | 1 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | AS Kolbudy - GKS Gedania II Gdańsk | 2 - 1 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | Grom Nowy Staw - AS Kolbudy | 3 - 0 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | AS Kolbudy - Pomezania Malbork | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | KS Sparta Sycewice - AS Kolbudy | 5 - 1 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Słupsk | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
SKS Baltyk Gdynia | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Gryf Wejherowo | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |