Ludogorets 1945 Razgrad - Beroe Stara Zagora (5-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
53.5
Algemene spelersbeoordeling
58.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Simon Sluga | G | 30 | 1,1M+ | 55.7 |
17 | Son | D | 29 | 0,7M+ | 51.1 |
24 | Olivier Verdon | D | 28 | 0,6M+ | 47.9 |
22 | Franco Russo | D | 29 | 0,5M+ | 51.9 |
44 | Marcel Heister | D | 31 | 0,7M+ | |
6 | Jakub Piotrowski | M | 26 | 1,6M+ | 53.5 |
30 | Pedrinho | M | 25 | 54.3 | |
7 | Rick | M | 24 | 0,1M+ | |
82 | Ivan Yordanov | M | 23 | 0,1M+ | |
37 | Bernard Tekpetey | F | 26 | 2,3M+ | 52.1 |
199 | Rwan Seco | F | 22 | 53.7 | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Sergio Padt | G | 33 | 2,1M+ | 69.5 |
5 | Georgi Terziev | D | 31 | 1,7M+ | |
16 | Aslak Fonn Witry | D | 27 | 1,0M+ | 51.9 |
77 | Caio | M | 23 | 50.9 | |
11 | Kiril Despodov | M | 27 | 3,8M+ | 54.9 |
88 | Todor Nedelev | M | 30 | 2,4M+ | |
64 | Dominik Yankov | M | 23 | 0,4M+ | |
90 | Spas Delev | F | 34 | 0,5M+ | |
8 | Claude Gonçalves | M | 29 | 0,7M+ | 51.5 |
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
54.7
Algemene spelersbeoordeling
51.1 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
23 | Rodrìgo Garcìa Accinelli | G | |||
2 | Cascardo Gustavo | D | 26 | 0,3M+ | |
3 | Franco Ramos Mingo | D | |||
5 | Luciano Squadrone | D | 23 | ||
15 | Espinoza | D | |||
4 | Francesco Celeste | F | 29 | 0,1M+ | |
17 | Edwin Laszo | M | 23 | 54.7 | |
21 | Thiago Ceijas | M | 20 | ||
20 | Damian Yordanov | F | |||
19 | Vasilev Vasil | F | |||
99 | Mike Cevallos | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Juan Pablo Lungarzo | G | |||
14 | Viktorio Valkov | D | |||
24 | Stefan Emilov Gavrilov | M | 22 | ||
8 | Bozidar Pencev | M | |||
98 | Bruno Schmutz | F | 18 | ||
18 | Iliyan Stoyanov | F | |||
11 | Gianni Touma | F |
Evenementen: Ludogorets 1945 Razgrad
Parva Liga | |||
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Ludogorets 1945 Razgrad - FK Arda Kurdzhali | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | PFC Slavia Sofia - Ludogorets 1945 Razgrad | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | Ludogorets 1945 Razgrad - CSKA Sofia | - | |
UEFA Champions League | |||
2024-07-17 | Dinamo Batumi - Ludogorets 1945 Razgrad | - | |
2024-07-10 | Ludogorets 1945 Razgrad - Dinamo Batumi | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-06-29 | Ludogorets 1945 Razgrad - CS Universitatea Craiova | 4 - 1 | |
2024-06-26 | FC St. Gallen 1879 - Ludogorets 1945 Razgrad | 0 - 2 | |
2024-06-23 | Ludogorets 1945 Razgrad - SK Slovan Bratislava | 1 - 0 | |
2024-06-19 | Ludogorets 1945 Razgrad - ND Primorje | 5 - 0 | |
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | Levski Sofia - Ludogorets 1945 Razgrad | 1 - 0 |
Match statistieken
7 | Hoekschoppen | 3 |
1 | Gele kaart | 1 |
0 | Rode kaarten | 0 |
59% | Balbezit | 41% |
21 | Schoten | 9 |
15 | Overtredingen | 10 |
10 | Free kicks | 17 |
9 | Goal kicks | 9 |
3 | Reddingen keeper | 8 |
11 | Schoten op doel | 2 |
13 | Throw-ins | 14 |
6 | Geblokkeerde schoten | 3 |
4 | Schoten naast doel | 4 |
Media
Ludogorets 1945 Razgrad - Beroe Stara Zagora
Bulgarije, Parva Liga, match Ludogorets 1945 Razgrad - Beroe Stara Zagora, starttijd 2023-08-27 18:15:00 internationale tijd.
Ludogorets 1945 Razgrad en Beroe Stara Zagora neemt deel aan het kampioenschap Parva Liga, Bulgarije.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Huvepharma Arena in de stad Razgrad, Bulgarije. Stadioncapaciteit Huvepharma Arena is 12 000 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Dragomir Draganov. Goed voor gele en rode kaarten: Dragomir Draganov gespeeld 88 wedstrijden, opgemerkt 400 van gele kaarten en 9 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Beroe Stara Zagora
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-17 | FK Krumovgrad - Beroe Stara Zagora | - | |
Ronde 4 | |||
2024-08-10 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv 1926 Plovdiv | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-03 | Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora | - | |
Ronde 2 | |||
2024-07-27 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Sofia | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-20 | FK Septemvri Sofia - Beroe Stara Zagora | - | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-01 | CSKA Sofia - Beroe Stara Zagora | 3 - 0 | |
2024-06-26 | Beroe Stara Zagora - SFC Etar Veliko Tarnovo | 0 - 0 | |
2024-06-22 | Botev Plovdiv - Beroe Stara Zagora | 1 - 0 | |
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Botev Vratsa - Beroe Stara Zagora | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-21 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Sofia | 0 - 3 |
Klassement
Parva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 30 | 24 | 3 | 3 | 78:15 | 75 |
2
|
CSKA Sofia | 30 | 19 | 6 | 5 | 50:19 | 63 |
3
|
Cherno More Varna | 30 | 18 | 8 | 4 | 47:25 | 62 |
4
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 30 | 16 | 7 | 7 | 50:34 | 55 |
5
|
Levski Sofia | 30 | 16 | 6 | 8 | 45:26 | 54 |
6
|
FK Krumovgrad | 30 | 12 | 8 | 10 | 35:35 | 44 |
7
|
Botev Plovdiv | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:33 | 44 |
8
|
CSKA 1948 | 30 | 11 | 10 | 9 | 30:26 | 43 |
9
|
FK Arda Kurdzhali | 30 | 11 | 6 | 13 | 32:32 | 39 |
10
|
PFC Slavia Sofia | 30 | 9 | 6 | 15 | 28:45 | 33 |
11
|
Beroe Stara Zagora | 30 | 9 | 6 | 15 | 24:42 | 33 |
12
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 30 | 7 | 9 | 14 | 23:41 | 30 |
13
|
FK Hebar Pazardzhik | 30 | 8 | 6 | 16 | 32:44 | 30 |
14
|
Lokomotiv Sofia | 30 | 8 | 4 | 18 | 22:56 | 28 |
15
|
Botev Vratsa | 30 | 6 | 4 | 20 | 22:53 | 22 |
16
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 30 | 3 | 5 | 22 | 17:56 | 14 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 35 | 26 | 4 | 5 | 87:24 | 82 |
2
|
Cherno More Varna | 35 | 22 | 9 | 4 | 56:26 | 75 |
3
|
CSKA Sofia | 35 | 20 | 7 | 8 | 56:27 | 67 |
4
|
Levski Sofia | 35 | 19 | 7 | 9 | 50:30 | 64 |
5
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 35 | 17 | 7 | 11 | 53:44 | 58 |
6
|
FK Krumovgrad | 35 | 13 | 10 | 12 | 45:45 | 49 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beroe Stara Zagora | 35 | 12 | 6 | 17 | 30:46 | 42 |
2
|
Lokomotiv Sofia | 35 | 11 | 6 | 18 | 30:58 | 39 |
3
|
FK Hebar Pazardzhik | 35 | 9 | 7 | 19 | 35:49 | 34 |
4
|
Botev Vratsa | 35 | 9 | 6 | 20 | 28:56 | 33 |
5
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 35 | 7 | 11 | 17 | 26:48 | 32 |
6
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 35 | 3 | 8 | 24 | 22:66 | 17 |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA 1948 | 36 | 13 | 13 | 10 | 35:30 | 52 |
2
|
FK Arda Kurdzhali | 36 | 14 | 9 | 13 | 39:35 | 51 |
3
|
Botev Plovdiv | 36 | 12 | 9 | 15 | 50:42 | 45 |
4
|
PFC Slavia Sofia | 36 | 12 | 7 | 17 | 35:51 | 43 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cherno More Varna | ||||||
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
FK Krumovgrad | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
CSKA Sofia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
CSKA Sofia | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
Cherno More Varna | ||||||
|
FK Krumovgrad |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Scheidsrechter
Dragomir Draganov
88
Totaal Games
4.55
Gemiddeld per wedstrijd
0.23
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Bulgarije
land
Razgrad
stad
Huvepharma Arena
Stadion
12 000
Capaciteit