NK Zrinski Farkaševec - NK Meštrica Gornja Lomnica (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Ivan Štibić | G | 26 | |||
Kristijan Marić | D | 18 | |||
Martin Kupres | D | 25 | |||
Karlo Brdarić | D | 24 | |||
Ivan Runtas | M | 27 | |||
Mihael Klemenčić | M | 22 | |||
Valentino Mihelčić | M | 29 | |||
Neven Mataušić | F | 30 | |||
Filip Vrančić | - | ||||
Filip Škacan | - | ||||
Roko Nikolić | - | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Deni Vitko | - | ||||
Luka Gluščić | - | ||||
Dominik Otmačić | M | 30 | |||
Ivan Ivanović | - | ||||
Mateo Marić | M | 23 | |||
Marko Milaković | G | 25 |
Startopstellingen bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Ivan Mihalinčić | G | ||||
Marin Tuka | D | 32 | |||
Ivan Krpečanec | M | 22 | |||
Marko Ćevid | - | ||||
Nikola Šebek | - | ||||
Filip Krajina | - | ||||
Krešimir Košutić | - | ||||
Goran Mihalinčić | - | ||||
Patrik Karavla | - | ||||
Tomislav Janječić | - | ||||
Dan Kovačević | - | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Marino Kamenjašević | G | ||||
Matija Prigorac | - | ||||
Noa Prosenjak | - |
Evenementen: NK Zrinski Farkaševec
Premier Liga NS Zagrebačke Županije | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-11 | NK Zrinski Farkaševec - NK Lukavec | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-07 | NK Klas Mičevec - NK Zrinski Farkaševec | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | NK Ban Jelačić Vukovina - NK Zrinski Farkaševec | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | NK Zrinski Farkaševec - NK Turopoljac Kuče | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Zrinski Farkaševec | - | |
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Zrinski Farkaševec - NK Sutla-Laduč | 5 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | NK Turopoljac Kuče - NK Zrinski Farkaševec | 3 - 0 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | NK Zrinski Farkaševec - NK Sava Drenje Brdovečko | 0 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-25 | NK Inker Zaprešić - NK Zrinski Farkaševec | 6 - 0 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-18 | NK Zrinski Farkaševec - NK Polet Buševec | 1 - 1 |
NK Zrinski Farkaševec - NK Meštrica Gornja Lomnica
Croatia Amateur, JŽNL Zagrebačka , match NK Zrinski Farkaševec - NK Meštrica Gornja Lomnica, starttijd 2023-08-26 15:30:13 internationale tijd.
NK Zrinski Farkaševec en NK Meštrica Gornja Lomnica neemt deel aan het kampioenschap JŽNL Zagrebačka , Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Meštrica Gornja Lomnica
Premier Liga NS Zagrebačke Županije | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-11 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Mladost Kraj Donji | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-08 | NK Croatia Hrastje - NK Meštrica Gornja Lomnica | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-31 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Sutla-Laduč | - | |
Ronde 2 | |||
2024-08-28 | NK Lukavec - NK Meštrica Gornja Lomnica | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Zrinski Farkaševec | - | |
JŽNL Zagrebačka | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-08 | NK Kloštar Ivanić - NK Meštrica Gornja Lomnica | 1 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-05 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Klas Mičevec | 2 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-06-01 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Sutla-Laduč | 4 - 3 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-26 | NK Turopoljac Kuče - NK Meštrica Gornja Lomnica | 2 - 1 | |
Ronde 26 | |||
2024-05-18 | NK Meštrica Gornja Lomnica - NK Sava Drenje Brdovečko | 2 - 2 |
Klassement
JŽNL Zagrebačka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Inker Zaprešić | 29 | 23 | 4 | 2 | 111:14 | 73 |
2
|
NK Turopoljac Kuče | 28 | 18 | 2 | 8 | 72:33 | 56 |
3
|
HNK Kobre Samobor | 29 | 16 | 6 | 7 | 65:40 | 54 |
4
|
NK Polet Buševec | 29 | 15 | 7 | 7 | 68:30 | 52 |
5
|
NK Sava Drenje Brdovečko | 29 | 14 | 7 | 8 | 47:37 | 49 |
6
|
NK Lomnica | 29 | 13 | 6 | 10 | 62:44 | 45 |
7
|
NK Vatrogasac Zdenci | 28 | 12 | 6 | 10 | 47:43 | 42 |
8
|
NK Kloštar Ivanić | 30 | 13 | 3 | 14 | 53:52 | 42 |
9
|
NK Klas Mičevec | 29 | 12 | 5 | 12 | 47:53 | 41 |
10
|
NK Zrinski Farkaševec | 30 | 13 | 2 | 15 | 42:52 | 41 |
11
|
NK Sutla-Laduč | 29 | 9 | 7 | 13 | 43:54 | 34 |
12
|
NK Meštrica Gornja Lomnica | 29 | 9 | 6 | 14 | 38:67 | 33 |
13
|
NK Sloga Križ | 29 | 8 | 6 | 15 | 45:53 | 30 |
14
|
NK Mladost Obrezina | 29 | 9 | 3 | 17 | 52:83 | 30 |
15
|
NK Strmec Bedenica | 29 | 9 | 3 | 17 | 44:83 | 30 |
16
|
NK Kupa Pokupsko | 29 | 2 | 1 | 26 | 12:110 | 7 |