Evenementen: Tartu JK Welco X
III Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-09-06 | Tartu JK Welco X - Valga FC Warrior | - | |
Ronde 12 | |||
2024-08-31 | Jõgeva SK Noorus-96 - Tartu JK Welco X | - | |
Ronde 11 | |||
2024-08-23 | Tartu JK Welco X - Tõrva JK | - | |
Ronde 10 | |||
2024-08-16 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tartu JK Welco X | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-29 | FC Tamper - Tartu JK Welco X | - | |
III Liiga | |||
Ronde 9 | |||
2024-06-15 | Vastseliina FC Tannem - Tartu JK Welco X | 0 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-09 | Tartu JK Welco X - Polva FC Lootus | 1 - 2 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-02 | Tartu JK Welco X - Tartu FC Inter | 3 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Tartu JK Welco X - Tartu Team Helm | 2 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FC Otepää - Tartu JK Welco X | 0 - 1 |
Tartu JK Welco X - Tartu JK Tammeka III
Estland, III Liiga, match Tartu JK Welco X - Tartu JK Tammeka III, starttijd 2023-08-27 16:30:39 internationale tijd.
Tartu JK Welco X en Tartu JK Tammeka III neemt deel aan het kampioenschap III Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tartu JK Tammeka III
III Liiga | |||
Ronde 22 | |||
2023-10-29 | Polva FC Lootus - Tartu JK Tammeka III | 7 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2023-10-21 | Tartu JK Tammeka III - Vastseliina FC Tannem | 3 - 2 | |
Ronde 20 | |||
2023-10-15 | FC Otepää - Tartu JK Tammeka III | 4 - 1 | |
Ronde 19 | |||
2023-10-07 | Tartu JK Tammeka III - FC Jogeva Wolves | 4 - 2 | |
Ronde 18 | |||
2023-09-30 | FC Elva II - Tartu JK Tammeka III | 4 - 0 |
Klassement
III Liiga - Põhja piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna FC Zapoos | 18 | 16 | 1 | 1 | 85:20 | 49 |
2
|
Tallinna SC ReUnited | 18 | 12 | 2 | 4 | 55:36 | 38 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 18 | 11 | 1 | 6 | 70:31 | 34 |
4
|
FC Zenit Tallinn | 18 | 9 | 2 | 7 | 59:66 | 29 |
5
|
Tallinna FC Eston Villa | 18 | 9 | 1 | 8 | 38:35 | 28 |
6
|
Tallinna FC Hell Hunt | 18 | 7 | 5 | 6 | 43:27 | 26 |
7
|
Tallinna JK Piraaja | 18 | 7 | 1 | 10 | 48:52 | 22 |
8
|
Tallinna FC TransferWise | 18 | 4 | 2 | 12 | 33:74 | 14 |
9
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 18 | 4 | 1 | 13 | 22:59 | 13 |
10
|
Tallinna FC Ararat II | 18 | 2 | 2 | 14 | 27:80 | 8 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Team Helm | 20 | 16 | 1 | 3 | 83:25 | 49 |
2
|
FC Otepää | 20 | 13 | 4 | 3 | 71:31 | 43 |
3
|
Tartu JK Welco X | 20 | 14 | 1 | 5 | 70:41 | 43 |
4
|
FC Elva II | 20 | 13 | 2 | 5 | 78:32 | 41 |
5
|
Polva FC Lootus | 20 | 11 | 0 | 9 | 61:77 | 33 |
6
|
SK Imavere | 20 | 9 | 2 | 9 | 51:58 | 29 |
7
|
Vastseliina FC Tannem | 20 | 9 | 1 | 10 | 56:53 | 28 |
8
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 20 | 7 | 1 | 12 | 56:63 | 22 |
9
|
Tartu JK Tammeka III | 20 | 5 | 1 | 14 | 34:58 | 16 |
10
|
Tõrva JK | 20 | 3 | 4 | 13 | 27:70 | 13 |
11
|
FC Jogeva Wolves | 20 | 1 | 1 | 18 | 26:105 | 4 |
III Liiga - Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Paide Linnameeskond III | 22 | 22 | 0 | 0 | 130:12 | 66 |
2
|
JK Loo | 22 | 14 | 3 | 5 | 69:45 | 45 |
3
|
Türi Ganvix JK | 22 | 12 | 4 | 6 | 77:49 | 40 |
4
|
Jõgeva SK Noorus-96 | 22 | 12 | 3 | 7 | 50:45 | 39 |
5
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 22 | 11 | 1 | 10 | 82:55 | 34 |
6
|
FC Maardu Aliens | 22 | 10 | 3 | 9 | 52:57 | 33 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:65 | 29 |
8
|
JK Kuusalu Kalev | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:54 | 25 |
9
|
Anija JK | 22 | 7 | 1 | 14 | 41:68 | 22 |
10
|
Raasiku FC Joker | 22 | 6 | 4 | 12 | 27:54 | 22 |
11
|
Pohja-Tallinna JK Volta | 22 | 5 | 0 | 17 | 38:92 | 15 |
12
|
FC Jarva-Jaani | 22 | 4 | 1 | 17 | 42:95 | 13 |
III Liiga - Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna JK Puuma | 18 | 17 | 0 | 1 | 89:32 | 51 |
2
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 18 | 16 | 1 | 1 | 78:11 | 49 |
3
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 18 | 10 | 2 | 6 | 59:37 | 32 |
4
|
Rummu Dünamo | 18 | 8 | 1 | 9 | 53:60 | 25 |
5
|
Rumori Calcio | 18 | 8 | 0 | 10 | 36:48 | 24 |
6
|
Tallinna JK Legion II | 18 | 8 | 0 | 10 | 50:57 | 24 |
7
|
Läänemaa JK Haapsalu | 18 | 6 | 3 | 9 | 43:65 | 21 |
8
|
Harju Jalgpallikool III | 18 | 6 | 1 | 11 | 39:46 | 19 |
9
|
Tallinna FC Flora IV | 18 | 6 | 1 | 11 | 40:61 | 19 |
10
|
Saku Sporting II | 18 | 0 | 1 | 17 | 17:87 | 1 |