Kirovets-GUTID - Inter Lesgafta St. Petersburg (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Kirovets-GUTID
St. Petersburg Championship | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-07 | Kirovets-GUTID - Avangard Sankt Petersburg | - | |
St. Petersburg Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-09-09 | Kirovets-GUTID - Dynamo-Center St. Petersburg | - | |
St. Petersburg Championship | |||
Ronde 11 | |||
2024-07-22 | Kirovets-GUTID - SPBPU St. Petersburg | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-17 | RVChallenge - Kirovets-GUTID | 3 - 2 | |
Ronde 3 | |||
2024-07-15 | Kirovets-GUTID - Zvezda-2 St. Petersburg | 0 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-07-11 | Kirovets-GUTID - STD Petrovich | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-07-05 | Vezu St. Petersburg - Kirovets-GUTID | 0 - 3 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-18 | FC Maksima - Kirovets-GUTID | 3 - 1 |
Kirovets-GUTID - Inter Lesgafta St. Petersburg
Russia Amateur, St. Petersburg Championship, match Kirovets-GUTID - Inter Lesgafta St. Petersburg, starttijd 2023-09-01 16:00:19 internationale tijd.
Kirovets-GUTID en Inter Lesgafta St. Petersburg neemt deel aan het kampioenschap St. Petersburg Championship, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Inter Lesgafta St. Petersburg
St. Petersburg Championship | |||
Ronde 18 | |||
2023-10-26 | Inter Lesgafta St. Petersburg - STD Petrovich | 0 - 1 | |
Ronde 17 | |||
2023-10-20 | Avangard Sankt Petersburg - Inter Lesgafta St. Petersburg | 2 - 5 | |
Ronde 16 | |||
2023-10-13 | Inter Lesgafta St. Petersburg - FC Maksima | 0 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2023-10-05 | ChipLogic St. Petersburg - Inter Lesgafta St. Petersburg | 0 - 3 | |
Ronde 14 | |||
2023-09-29 | Inter Lesgafta St. Petersburg - Dynamo-Center St. Petersburg | 0 - 1 |
Klassement
St. Petersburg Championship 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Konstantinovskoe | 18 | 11 | 5 | 2 | 33:13 | 38 |
2
|
Kirovets-GUTID | 18 | 11 | 2 | 5 | 43:24 | 35 |
3
|
STD Petrovich | 18 | 10 | 4 | 4 | 40:30 | 34 |
4
|
FC Maksima | 18 | 10 | 0 | 8 | 37:30 | 30 |
5
|
Avangard Sankt Petersburg | 18 | 8 | 2 | 8 | 37:42 | 26 |
6
|
Yadro-2 St. Petersburg | 18 | 8 | 1 | 9 | 33:28 | 25 |
7
|
Zvezda-2 St. Petersburg | 18 | 7 | 2 | 9 | 39:36 | 23 |
8
|
Dynamo-Center St. Petersburg | 18 | 7 | 1 | 10 | 26:38 | 22 |
9
|
Inter Lesgafta St. Petersburg | 18 | 5 | 1 | 12 | 22:40 | 16 |
10
|
ChipLogic St. Petersburg | 18 | 3 | 2 | 13 | 19:48 | 11 |