Torpedo-2 Miass - FC Shakhtar Korkino (1-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Torpedo-2 Miass
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 22 | |||
2023-09-29 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Asha | 2 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2023-09-23 | Chelyabinsk Youth - Torpedo-2 Miass | 5 - 1 | |
Ronde 20 | |||
2023-09-15 | Torpedo-2 Miass - Metallurg Magnitogorsk | 0 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | geannuleerd | |
2023-09-12 | Irtysh Omsk II - Torpedo-2 Miass | 1 - 0 |
Torpedo-2 Miass - FC Shakhtar Korkino
Russia Amateur, Championship MOO Ural-Western Siberia, match Torpedo-2 Miass - FC Shakhtar Korkino, starttijd 2023-09-02 09:00:35 internationale tijd.
Torpedo-2 Miass en FC Shakhtar Korkino neemt deel aan het kampioenschap Championship MOO Ural-Western Siberia, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Shakhtar Korkino
Championship MOO Ural-Western Siberia | |||
Ronde 20 | |||
2024-09-13 | FC Ufa-M - FC Shakhtar Korkino | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-06 | FC Shakhtar Korkino - Berkut-Ufa-M | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-30 | FC Shakhtar Korkino - FC Ilpar Ilyinsky | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-23 | Metallurg Magnitogorsk - FC Shakhtar Korkino | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-19 | FC Shakhtar Korkino - Tyumen-2 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-17 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Asha | 0 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Chelyabinsk Youth - FC Shakhtar Korkino | 5 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | FC Shakhtar Korkino - Irtysh Omsk II | 2 - 1 | |
MOO Ural-Western Siberia Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-13 | FC Shakhtar Korkino - Metallurg Magnitogorsk | 1 - 5 | |
2024-04-06 | Metallurg Magnitogorsk - FC Shakhtar Korkino | 3 - 0 |
Klassement
Championship MOO Ural-Western Siberia 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Metallurg Asha | 22 | 14 | 7 | 1 | 52:16 | 49 |
2
|
Chelyabinsk Youth | 22 | 14 | 5 | 3 | 46:19 | 47 |
3
|
FC Ilpar Ilyinsky | 22 | 14 | 1 | 7 | 53:24 | 43 |
4
|
Tyumen-2 | 22 | 13 | 3 | 6 | 47:24 | 42 |
5
|
Metallurg Magnitogorsk | 22 | 12 | 4 | 6 | 47:29 | 40 |
6
|
Tobol Kurgan | 22 | 10 | 4 | 8 | 30:28 | 34 |
7
|
Berkut-Ufa-M | 22 | 9 | 3 | 10 | 44:40 | 30 |
8
|
FC Shakhtar Korkino | 22 | 8 | 6 | 8 | 31:35 | 30 |
9
|
SSHOR Zvezda Permy | 22 | 6 | 3 | 13 | 29:47 | 21 |
10
|
Irtysh Omsk II | 22 | 5 | 4 | 13 | 28:52 | 19 |
11
|
Amkar-2 Perm | 22 | 5 | 2 | 15 | 22:48 | 17 |
12
|
Torpedo-2 Miass | 22 | 1 | 0 | 21 | 12:79 | 3 |