24 de Setiembre - Deportivo Santani (0-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: 24 de Setiembre
Кубок Парагвая | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-11 | 24 de Setiembre - Club 12 de Junio | - | |
Division Intermedia | |||
2024-06-26 | 24 de Setiembre - Club DR Benjamin Aceval | - | |
Ronde 30 | |||
2023-10-09 | CA 3 de Febrero - 24 de Setiembre | 3 - 0 | |
Ronde 29 | |||
2023-10-01 | 24 de Setiembre - Independiente FBC | 0 - 5 | |
Ronde 28 | |||
2023-09-24 | Sp. San Lorenzo - 24 de Setiembre | 1 - 2 | |
Ronde 27 | |||
2023-09-16 | 24 de Setiembre - Atyra FC | 5 - 0 |
24 de Setiembre - Deportivo Santani
Paraguay, Division Intermedia, match 24 de Setiembre - Deportivo Santani, starttijd 2023-09-02 14:00:00 internationale tijd.
24 de Setiembre en Deportivo Santani neemt deel aan het kampioenschap Division Intermedia, Paraguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Deportivo Santani
Division Intermedia | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-06 | 12 de Junio de Villa Hayes - Deportivo Santani | - | |
Кубок Парагвая | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-03 | Patriotas de Hernandarias - Deportivo Santani | - | |
Division Intermedia | |||
Ronde 14 | |||
2024-06-29 | Deportivo Santani - Pastoreo FC | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-21 | Guaireña - Deportivo Santani | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-16 | Deportivo Santani - General Martín Ledesma | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-07 | Encarnacion FC - Deportivo Santani | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-31 | Deportivo Santani - CA 3 de Febrero | 1 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-28 | Atlético Colegiales - Deportivo Santani | 1 - 1 |
Klassement
Division Intermedia 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sol de America | 29 | 21 | 3 | 5 | 45:24 | 66 |
2
|
CS 2 de Mayo | 29 | 16 | 8 | 5 | 45:22 | 56 |
3
|
Independiente FBC | 30 | 14 | 9 | 7 | 53:35 | 51 |
4
|
Deportivo Recoleta | 30 | 15 | 6 | 9 | 59:45 | 51 |
5
|
Club Fernando de La Mora | 30 | 14 | 6 | 10 | 40:31 | 48 |
6
|
Rubio Nu | 29 | 12 | 8 | 9 | 42:41 | 44 |
7
|
Deportivo Santani | 30 | 12 | 8 | 10 | 41:43 | 44 |
8
|
Carapegua | 30 | 11 | 10 | 9 | 43:31 | 43 |
9
|
Pastoreo FC | 30 | 11 | 10 | 9 | 37:31 | 43 |
10
|
Sp. San Lorenzo | 29 | 10 | 9 | 10 | 32:27 | 39 |
11
|
CA 3 de Febrero | 30 | 11 | 6 | 13 | 39:42 | 39 |
12
|
Atlético Colegiales | 30 | 9 | 5 | 16 | 29:44 | 32 |
13
|
General Martín Ledesma | 30 | 8 | 7 | 15 | 30:41 | 31 |
14
|
24 de Setiembre | 30 | 7 | 8 | 15 | 38:52 | 29 |
15
|
Atyra FC | 30 | 7 | 5 | 18 | 32:58 | 26 |
16
|
12 de Octubre de Itaugua | 30 | 2 | 8 | 20 | 24:62 | 14 |