Evenementen: FC Tallinna Gorillad
IV Liiga | |||
Ronde 22 | |||
2023-10-15 | FC Tallinna Gorillad - Kohila Püsivus | 4 - 4 | |
Ronde 21 | |||
2023-10-08 | FC Toompea - FC Tallinna Gorillad | 3 - 5 | |
Ronde 20 | |||
2023-10-01 | Tallinna FC Soccernet - FC Tallinna Gorillad | 1 - 4 | |
Ronde 19 | |||
2023-09-22 | FC Tallinna Gorillad - FC Kose II | 5 - 5 | |
Ronde 1 | |||
2023-09-17 | FC Tallinna Gorillad - Kristiine JK | 1 - 15 |
FC Tallinna Gorillad - Tallinna FC Maksatransport II
Estland, IV Liiga, match FC Tallinna Gorillad - Tallinna FC Maksatransport II, starttijd 2023-09-08 18:00:12 internationale tijd.
FC Tallinna Gorillad en Tallinna FC Maksatransport II neemt deel aan het kampioenschap IV Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Tallinna FC Maksatransport II
IV Liiga | |||
Ronde 16 | |||
2024-08-25 | Tallinna FC Eston Villa II - Tallinna FC Maksatransport II | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-18 | Tallinna FC Maksatransport II - Aruküla FC Vigri | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC GameSport - Tallinna FC Maksatransport II | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-03 | Tallinna FC Maksatransport II - Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-27 | Vaimastvere Sk Illi - Tallinna FC Maksatransport II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-21 | Tallinna FC Maksatransport II - Kohila Püsivus | 0 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-15 | Tallinna FC Maksatransport II - Pohja-Tallinna JK Volta II | 2 - 4 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-09 | FC Toompea - Tallinna FC Maksatransport II | 2 - 5 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-01 | Tallinna FC Maksatransport II - Tallinna FC Soccernet | 3 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | Tallinna FC Maksatransport II - Tallinna FC Olympic Olybet | 3 - 5 |
Klassement
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kristiine JK | 20 | 18 | 0 | 2 | 93:32 | 54 |
2
|
Aruküla FC Vigri | 20 | 13 | 3 | 4 | 67:43 | 42 |
3
|
Tallinna FC Eston Villa II | 20 | 11 | 3 | 6 | 55:37 | 36 |
4
|
FC Kose II | 20 | 9 | 3 | 8 | 66:51 | 30 |
5
|
Tallinna FC Maksatransport II | 20 | 9 | 1 | 10 | 50:46 | 28 |
6
|
FC Tallinna Gorillad | 20 | 8 | 3 | 9 | 56:80 | 27 |
7
|
Tallinna FC Soccernet | 20 | 7 | 3 | 10 | 38:54 | 24 |
8
|
Püssi SK ja Kohtla-Järve FC Järve ÜM | 20 | 7 | 0 | 13 | 55:84 | 21 |
9
|
FC Toompea | 20 | 5 | 5 | 10 | 43:52 | 20 |
10
|
Pohja-Tallinna JK Volta II | 20 | 5 | 3 | 12 | 40:62 | 18 |
11
|
Kohila Püsivus | 20 | 3 | 6 | 11 | 39:61 | 15 |
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | 20 | 15 | 2 | 3 | 58:18 | 47 |
2
|
Marjamaa Kompanii | 20 | 13 | 3 | 4 | 54:32 | 42 |
3
|
FCP Pärnu | 20 | 12 | 4 | 4 | 62:30 | 40 |
4
|
Saue JK II | 20 | 11 | 4 | 5 | 55:32 | 37 |
5
|
Tallinna FC EstHam United | 20 | 8 | 5 | 7 | 57:48 | 29 |
6
|
JK Jalgpallihaigla | 20 | 8 | 4 | 8 | 48:51 | 28 |
7
|
Tallinna FC Reaal | 20 | 7 | 5 | 8 | 42:49 | 26 |
8
|
FC Tallinna Wolves | 20 | 6 | 4 | 10 | 28:46 | 22 |
9
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 20 | 4 | 4 | 12 | 33:59 | 16 |
10
|
Rumori Calcio II Tallinn | 20 | 2 | 1 | 17 | 17:70 | 7 |
11
|
Tallinna JK Piraaja II | 20 | 5 | 2 | 13 | 35:54 | 17 |