FC Vostok-Elektrostal - Saturn-2 Ramenskoye (4-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Vostok-Elektrostal
Moscow Oblast Championship - League A | |||
Ronde 25 | |||
2024-09-21 | FC Vostok-Elektrostal - SK Khimik Klin | - | |
Ronde 24 | |||
2024-09-14 | FC Metallist-Korolev - FC Vostok-Elektrostal | - | |
Ronde 22 | |||
2024-08-31 | FC Vostok-Elektrostal - Bagration Mozhayskiy Rayon | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-28 | FC Vostok-Elektrostal - Kosmos-2 Dolgoprudny | - | |
Ronde 21 | |||
2024-08-24 | Khimki-2 - FC Vostok-Elektrostal | - | |
Ronde 20 | |||
2024-08-17 | FC Vostok-Elektrostal - FC Lytkarino | 4 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-08-14 | FC Lubertsi - FC Vostok-Elektrostal | 1 - 3 | |
Ronde 18 | |||
2024-08-10 | FC Vostok-Elektrostal - Krasnoe Znamya Noginsk | 1 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-03 | FC Vostok-Elektrostal - SSH Klin | 5 - 0 | |
Moscow Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-27 | Krasnoe Znamya Noginsk - FC Vostok-Elektrostal | 7 - 1 |
FC Vostok-Elektrostal - Saturn-2 Ramenskoye
Russia Amateur, Moscow Oblast Championship - League A, match FC Vostok-Elektrostal - Saturn-2 Ramenskoye, starttijd 2023-09-09 14:00:00 internationale tijd.
FC Vostok-Elektrostal en Saturn-2 Ramenskoye neemt deel aan het kampioenschap Moscow Oblast Championship - League A, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Saturn-2 Ramenskoye
Moscow Oblast Championship - League A | |||
Ronde 26 | |||
2023-10-28 | Saturn-2 Ramenskoye - Zorkiy-2 Krasnogorsk | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2023-10-21 | Khimik-Junior Klin - Saturn-2 Ramenskoye | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-14 | Saturn-2 Ramenskoye - FC Metallurg-2 Vidnoe | 0 - 6 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-07 | FC Metallist-Korolev - Saturn-2 Ramenskoye | 5 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2023-09-30 | Saturn-2 Ramenskoye - FC Podolye | 3 - 9 |
Klassement
Moscow Oblast Championship - League A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Podolye | 26 | 19 | 3 | 4 | 88:32 | 60 |
2
|
FC Metallurg-2 Vidnoe | 26 | 16 | 6 | 4 | 55:26 | 54 |
3
|
Zorkiy-2 Krasnogorsk | 26 | 14 | 5 | 7 | 57:26 | 47 |
4
|
Khimik-Junior Klin | 26 | 14 | 5 | 7 | 52:40 | 47 |
5
|
Kompositum-2 Pavlovsky Posad | 26 | 13 | 3 | 10 | 55:39 | 42 |
6
|
FC Stupino | 26 | 11 | 7 | 8 | 46:53 | 40 |
7
|
Peresvet-Trekhgorka Domodedovo | 26 | 11 | 3 | 12 | 59:84 | 36 |
8
|
FC Vostok-Elektrostal | 26 | 10 | 5 | 11 | 49:38 | 35 |
9
|
Kosmos-2 Dolgoprudny | 26 | 10 | 4 | 12 | 46:43 | 34 |
10
|
FC Red Stars Selyatino | 26 | 9 | 7 | 10 | 38:41 | 34 |
11
|
FC Lubertsi | 26 | 9 | 5 | 12 | 48:58 | 32 |
12
|
Bogorodskiy Vityaz Noginsk | 26 | 6 | 4 | 16 | 38:52 | 22 |
13
|
FC Metallist-Korolev | 26 | 4 | 8 | 14 | 43:65 | 20 |
14
|
Saturn-2 Ramenskoye | 26 | 3 | 1 | 22 | 32:109 | 10 |