Okocimski KS II Brzesko - Jadowniczanka Jadowniki (3-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Okocimski KS II Brzesko
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Ronde 14 | |||
2024-03-23 | Okocimski KS II Brzesko - Orzeł Cikowice | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2023-11-05 | Okocimski KS II Brzesko - Strażak Mokrzyska | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-28 | Novi/Rzezawianka Rzezawa - Okocimski KS II Brzesko | 0 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-22 | Okocimski KS II Brzesko - Sokół Maszkienice | 3 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2023-10-14 | Rylovia Rylowa - Okocimski KS II Brzesko | 3 - 3 |
Okocimski KS II Brzesko - Jadowniczanka Jadowniki
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Tarnów , match Okocimski KS II Brzesko - Jadowniczanka Jadowniki, starttijd 2023-09-09 09:00:00 internationale tijd.
Okocimski KS II Brzesko en Jadowniczanka Jadowniki neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Tarnów , Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Jadowniczanka Jadowniki
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Ronde 14 | |||
2024-03-23 | Jadowniczanka Jadowniki - Strażak Mokrzyska | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2023-11-04 | Jadowniczanka Jadowniki - Novi/Rzezawianka Rzezawa | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-29 | Sokół Maszkienice - Jadowniczanka Jadowniki | 4 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-21 | Jadowniczanka Jadowniki - Rylovia Rylowa | 1 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2023-10-14 | Arkadia Olszyny - Jadowniczanka Jadowniki | 3 - 3 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Tarnów 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokół Maszkienice | 14 | 10 | 2 | 2 | 44:19 | 32 |
2
|
Rylovia Rylowa | 14 | 10 | 2 | 2 | 35:15 | 32 |
3
|
Okocimski KS II Brzesko | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:16 | 31 |
4
|
Błyskawica Proszówki | 14 | 9 | 2 | 3 | 49:23 | 29 |
5
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz | 14 | 9 | 1 | 4 | 39:22 | 28 |
6
|
Naprzod Sobolow | 14 | 7 | 1 | 6 | 39:27 | 22 |
7
|
Strażak Mokrzyska | 14 | 7 | 1 | 6 | 29:21 | 22 |
8
|
Arkadia Olszyny | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:31 | 20 |
9
|
Jadowniczanka Jadowniki | 14 | 5 | 3 | 6 | 34:26 | 18 |
10
|
KS Ceramika Muchowka | 14 | 6 | 0 | 8 | 25:31 | 18 |
11
|
Orzeł Cikowice | 14 | 5 | 1 | 8 | 28:28 | 16 |
12
|
Victoria Porąbka Uszewska | 14 | 3 | 2 | 9 | 19:38 | 11 |
13
|
Novi/Rzezawianka Rzezawa | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:65 | 3 |
14
|
LKS Poręba Spytkowska | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:58 | 3 |
Klasa Okręgowa - Tarnów 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:17 | 29 |
2
|
LUKS Skrzyszów | 14 | 8 | 3 | 3 | 39:25 | 27 |
3
|
MLKS Żabno | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
KS Nowa Jastrząbka-Żukowice | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:19 | 25 |
5
|
LKS Szynwałd | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:20 | 23 |
6
|
LKS Ładna | 14 | 6 | 5 | 3 | 24:25 | 23 |
7
|
LKS Rzuchowa | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 23 |
8
|
LUKS Radłovia Radłów | 14 | 6 | 3 | 5 | 33:20 | 21 |
9
|
Ikar Odporyszów | 14 | 5 | 3 | 6 | 28:23 | 18 |
10
|
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 14 | 5 | 3 | 6 | 22:20 | 18 |
11
|
Gosłavia Gosławice | 14 | 4 | 2 | 8 | 16:22 | 14 |
12
|
LKS Koszyce Wielkie | 14 | 3 | 2 | 9 | 17:33 | 11 |
13
|
LUKS Zalipie | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:35 | 9 |
14
|
Tuchovia Tuchów | 14 | 2 | 1 | 11 | 18:42 | 7 |