FC Yelets - FC Urozhay Elan (4-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
77.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Dmitriy Drobot | G | ||||
Soslanbek Zoloev | D | ||||
Kurill Morozov | D | ||||
Aleksandr A. Roldugin | D | ||||
Ivan Fursach | D | ||||
Aleksandr S. Roldugin | M | ||||
Aleksandr Tverdokhlebov | M | ||||
Igor Rogovanov | M | ||||
Vladimir Sotnikov | M | ||||
Aleksandr Molodtsov | F | ||||
48 | Aleksandr Kutjin | F | 37 | 0,3M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
Andrey Tyurin | M | ||||
Maksim Grevtsev | F | ||||
Viktor Kravchenko | F | ||||
Denis Izmalkov | F | ||||
Vladimir Fedotov | D | ||||
Aleksandr Tumasyan | G | ||||
Ilya Dobrin | F |
Startopstellingen bevestigd
83.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Batyr Umirov | G | ||||
Vladimir Semenov | D | ||||
Viktor Efimov | D | ||||
Maksim Lavrentjev | D | ||||
Mikhail Shilovskiy | D | ||||
Igor Chembarov | M | ||||
Nikita Zotjev | M | ||||
Timofey Sonin | M | ||||
Igor Krutov | M | 27 | |||
Danila Khakhalev | F | ||||
Aleksandr Blinov | F | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Artem Usmanov | D | ||||
Pavel Chernikov | G | ||||
Egor Zhuykov | M | ||||
Nikita Melnikov | G |
Evenementen: FC Yelets
Championship SFF Center | |||
Ronde 4 | |||
2024-07-30 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - FC Yelets | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-23 | Metallurg-M Lipetsk - FC Yelets | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Yelets - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-13 | FC Lokomotiv Liski - FC Yelets | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-06 | Rotor-M Volgograd - FC Yelets | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-29 | FC Yelets - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 4 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-26 | FC Yelets - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 1 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-15 | FC Yelets - Akademia Football Tambov | 1 - 0 | |
SFF Center Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-12 | FC Yelets - FC Vityaz-EGU | 1 - 3 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 8 | |||
2024-06-05 | FC Yelets - Metallurg-M Lipetsk | 3 - 1 |
FC Yelets - FC Urozhay Elan
Russia Amateur, Championship SFF Center, match FC Yelets - FC Urozhay Elan, starttijd 2023-09-16 13:00:00 internationale tijd.
FC Yelets en FC Urozhay Elan neemt deel aan het kampioenschap Championship SFF Center, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Urozhay Elan
Championship SFF Center | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-19 | FC Urozhay Elan - Rotor-M Volgograd | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-16 | FC Urozhay Elan - Metallurg-M Lipetsk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-12 | FC Urozhay Elan - Akademia Football Tambov | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-10 | FC Urozhay Elan - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | - | |
Volgograd Oblast Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-06 | FC Urozhay Elan - FC ERS Complect Volgograd | - | |
Volgograd Oblast Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-07-03 | FC Ermak Volgograd - FC Urozhay Elan | 1 - 3 | |
Volgograd Oblast Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-29 | FC Akhtuba - FC Urozhay Elan | 0 - 5 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-23 | FC Tekstilshchik Kamyshin - FC Urozhay Elan | 1 - 4 | |
Championship SFF Center | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-22 | FC Urozhay Elan - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-16 | FC Urozhay Elan - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 2 - 0 |
Klassement
Championship SFF Center 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Metallurg-Oskol | 24 | 20 | 4 | 0 | 61:11 | 64 |
2
|
FC Lokomotiv Liski | 24 | 18 | 5 | 1 | 71:11 | 59 |
3
|
FC Orel | 24 | 19 | 0 | 5 | 96:26 | 57 |
4
|
FC Atom Novovoronezh | 24 | 16 | 2 | 6 | 57:19 | 50 |
5
|
FC Urozhay Elan | 24 | 15 | 1 | 8 | 73:46 | 46 |
6
|
FC Yelets | 24 | 12 | 3 | 9 | 48:46 | 39 |
7
|
Rotor-M Volgograd | 24 | 11 | 3 | 10 | 49:34 | 36 |
8
|
Dinamo-M Bryansk | 24 | 10 | 0 | 14 | 37:52 | 30 |
9
|
Akademia Football Tambov | 24 | 4 | 4 | 16 | 27:63 | 16 |
10
|
Metallurg-M Lipetsk | 24 | 4 | 2 | 18 | 28:75 | 14 |
11
|
Kaluga-M | 24 | 3 | 5 | 16 | 15:62 | 14 |
12
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 24 | 4 | 1 | 19 | 23:73 | 13 |
13
|
Avangard-M Kursk | 24 | 3 | 4 | 17 | 28:95 | 13 |