Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-1-3
Opstelling formaties
46.4 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan Guteša | G | 21 | 0,0M+ | 50.1 |
2 | Boris Matic | D | 19 | ||
3 | Bratislav Maric | D | |||
44 | Aleksa Jovanović | D | 24 | 0,3M+ | 48.7 |
60 | Viktor Radojevic | D | |||
13 | Filip Vasiljevic | M | |||
16 | Marko Curic | M | |||
10 | Vladimir Petrović | F | 24 | 0,1M+ | |
11 | Milenko Mijatovic | F | |||
98 | Veljko Mladenović | F | |||
88 | Ognjen Ajdar | F | 20 | ||
Plaatsvervanger | |||||
92 | Bogdan Marinkovic | G | |||
20 | David Đurić | D | |||
77 | Fratrović Andrija | M | 22 | ||
78 | Luka Krsmanovic | M | |||
17 | Joshua Sora Tucker | M | |||
19 | Strahinja Stojanović | F | |||
15 | Branko Đukić | F | 23 |
Startopstellingen bevestigd
4-3-1-2
Opstelling formaties
79 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Balsa Popovic | G | 22 | ||
2 | Ognjen Mimovic | D | |||
15 | Aleksandar Djermanovic | D | |||
5 | Darko Gojković | D | 35 | 0,1M+ | |
20 | Srdjan Nikolic | D | 23 | ||
10 | Saša Marković | M | 32 | 1,0M+ | 57.3 |
8 | Ognjen Ilić | M | 24 | ||
9 | Nikola Knezevic | ||||
27 | Jovan Mituljkic | ||||
45 | Nikola Mituljikic | F | 20 | ||
18 | Aleksandar Kahvic | F | 19 | ||
Plaatsvervanger | |||||
93 | Nikola Simonovic | G | 23 | ||
6 | Dušan Plavšić | D | 31 | 0,3M+ | |
22 | Nenad Marinković | D | 31 | 0,2M+ | |
11 | Dejan Bajić | M | |||
19 | Filip Minić | M | |||
91 | Marko Stankovic | M | |||
23 | Admir Ademi | F | |||
49 | Nemanja Ivanovic | F | 19 | ||
17 | Filip Kasalica | F | 34 | 0,2M+ | |
7 | Dejan Georgijević | F | 29 | 0,3M+ | |
14 | Luka Mićić | F | 28 | 0,1M+ |
Evenementen: RFK Grafičar Beograd
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Indija - RFK Grafičar Beograd | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Tekstilac Odžaci - RFK Grafičar Beograd | 1 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | RFK Grafičar Beograd - FK Jedinstvo Ub | 2 - 4 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-01 | Sremska Mitrovica - RFK Grafičar Beograd | 1 - 0 |
RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado
Servië, Prva Liga, match RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado, starttijd 2023-09-17 14:00:00 internationale tijd.
RFK Grafičar Beograd en OFK Belgrado neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: OFK Belgrado
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-04 | CSKA Moskou - OFK Belgrado | - | |
2024-06-22 | OFK Belgrado - FK Decic Tuzi | 1 - 0 | |
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | OFK Belgrado - Sremska Mitrovica | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | RFK Grafičar Beograd - OFK Belgrado | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | OFK Belgrado - FK Smederevo | 0 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-07 | Macva Sabac - OFK Belgrado | 2 - 0 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |