ŠNK Ratar Piškorevci - NK Mladost Draž (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
59.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Mladen Barić | G | ||||
18 | Josip Peradinović | D | |||
Jakov Benić | D | ||||
Antonio Bala | D | ||||
Mislav Češnik | M | 19 | |||
Mario Šekerija | M | ||||
Josip Mišić | F | ||||
Matheus Bevilaqua de Aguiar | - | ||||
David Vukadin | - | ||||
Matheus de Paula Silva | - | ||||
Velimir Kajba | - | 36 | |||
Plaatsvervanger | |||||
Matija Galić | G | ||||
Robert Kovačević | D | 17 | |||
Mario Križanović | D | ||||
Ivica Horvat | F | ||||
Pavlo Sikora | F | ||||
Mislav Jurinić | - | ||||
Goran Antunović | - |
Startopstellingen bevestigd
68.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Miro Vuksanović | G | ||||
Marko Andabak | D | ||||
Mario Vuksanović | D | ||||
Domagoj Eršetić | M | ||||
Davor Martinov | M | ||||
9 | Hrvoje Crnčan | F | 22 | ||
David Balić | F | ||||
Dragan Hoscieslavski | - | ||||
Marin Matić | - | ||||
Strahinja Nenadić | - | ||||
Marin Bošnjak | - | ||||
Plaatsvervanger | |||||
David - Borna Mandić | D | ||||
Slobodan Tevanović | M | ||||
Josip Tomašević | F | ||||
Filip Relotić | - | ||||
Dino Sambol | - | ||||
Luka Dragojević | - |
Evenementen: ŠNK Ratar Piškorevci
2. ŽNL Đakovo | |||
Ronde 7 | |||
2024-10-05 | ŠNK Vinogradar Mandićevac - ŠNK Ratar Piškorevci | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | ŠNK Ratar Piškorevci - NK Slavonija Punitovci | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-22 | NK Dinamo Trnava - ŠNK Ratar Piškorevci | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | ŠNK Ratar Piškorevci - NK Sloga Koritna | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-08 | NK Radnički Viškovci - ŠNK Ratar Piškorevci | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | ŠNK Ratar Piškorevci - NK Polet Semeljci | 4 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-25 | NK Radnik Vrbica - ŠNK Ratar Piškorevci | 1 - 1 | |
1. ŽNL Osječko-baranjska | |||
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | NK Omladinac Josipovac - ŠNK Ratar Piškorevci | 3 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | ŠNK Ratar Piškorevci - NK Slavonac Tenja | 0 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-26 | NK Hajduk Marijanci - ŠNK Ratar Piškorevci | 2 - 0 |
ŠNK Ratar Piškorevci - NK Mladost Draž
Croatia Amateur, 1. ŽNL Osječko-baranjska, match ŠNK Ratar Piškorevci - NK Mladost Draž, starttijd 2023-09-17 14:30:13 internationale tijd.
ŠNK Ratar Piškorevci en NK Mladost Draž neemt deel aan het kampioenschap 1. ŽNL Osječko-baranjska, Croatia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: NK Mladost Draž
1. ŽNL Osječko-baranjska | |||
Ronde 8 | |||
2024-10-13 | NK Torpedo Kuševac - NK Mladost Draž | - | |
Ronde 7 | |||
2024-10-05 | NK Mladost Draž - NK Motičina | - | |
Ronde 6 | |||
2024-09-29 | NK Hajduk Široko Polje - NK Mladost Draž | - | |
Ronde 5 | |||
2024-09-21 | NK Mladost Draž - NK BSK Bizovac | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-15 | NK Dračice Đakovo - NK Mladost Draž | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-07 | NK Mladost Draž - NK Slavonac Tenja | 2 - 0 | |
Ronde 2 | |||
2024-09-01 | NK Radnik Josipovac - NK Mladost Draž | 4 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-24 | NK Mladost Draž - NK Šokadija Strizivojna | 1 - 1 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-09 | NK Slavonac Tenja - NK Mladost Draž | 5 - 3 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-02 | NK Mladost Draž - NK Hajduk Marijanci | 5 - 4 |
Klassement
1. ŽNL Osječko-baranjska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ŠNK Baranja Belje | 30 | 23 | 3 | 4 | 71:22 | 72 |
2
|
NK Torpedo Kuševac | 30 | 16 | 5 | 9 | 65:37 | 53 |
3
|
NK Omladinac Josipovac | 30 | 15 | 6 | 9 | 54:46 | 51 |
4
|
NK Hajduk Marijanci | 30 | 15 | 3 | 12 | 63:50 | 48 |
5
|
NK Omladinac Vukojevci | 30 | 15 | 2 | 13 | 55:42 | 47 |
6
|
NK Motičina | 30 | 14 | 3 | 13 | 57:52 | 45 |
7
|
NK Olimpija Osijek | 30 | 14 | 2 | 14 | 51:53 | 44 |
8
|
NK Hajduk Široko Polje | 30 | 13 | 4 | 13 | 53:54 | 43 |
9
|
NK Slavonac Tenja | 30 | 12 | 5 | 13 | 62:62 | 41 |
10
|
NK Dračice Đakovo | 30 | 12 | 5 | 13 | 48:48 | 41 |
11
|
NK Radnik Josipovac | 30 | 11 | 7 | 12 | 57:57 | 40 |
12
|
NK Viljevo | 30 | 12 | 4 | 14 | 46:56 | 40 |
13
|
NK Mladost Draž | 30 | 11 | 4 | 15 | 52:69 | 37 |
14
|
NK FEŠK Feričanci | 30 | 11 | 3 | 16 | 65:70 | 36 |
15
|
ŠNK Ratar Piškorevci | 30 | 10 | 5 | 15 | 47:59 | 35 |
16
|
NK Đurđenovac | 30 | 4 | 3 | 23 | 37:106 | 15 |