Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-2-2
Opstelling formaties
50.4
Algemene spelersbeoordeling
78.9 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Mathias Nilsson | G | 24 | ||
15 | Isak Dahlqvist | M | 22 | ||
3 | Jonathan Azulay | D | 30 | 0,2M+ | |
22 | Marcus Haglind Sangre | D | 28 | ||
2 | Linus Tagesson | D | |||
6 | Kevin Holmén | M | 21 | ||
18 | Jonathan Drott | M | 30 | 0,2M+ | |
14 | Daniel Paulson | M | 28 | 0,2M+ | |
19 | Anton Andreasson | M | 30 | 0,1M+ | |
11 | Noah Christoffersson | F | 23 | ||
26 | Edi Sylisufaj | F | 24 | 0,1M+ | 50.7 |
Plaatsvervanger | |||||
30 | Alex Rahm | G | |||
17 | Hampus Dahlqvist | M | 25 | ||
21 | Mubaarak Mohamud Nuh | M | 21 | ||
28 | Erion Sadiku | M | 21 | 0,1M+ | |
10 | Nicklas Bärkroth | F | 31 | 0,3M+ | 51.9 |
9 | Viktor Lundberg | F | 32 | 0,4M+ | 49.3 |
24 | William Svensson | 20 |
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
51.1
Algemene spelersbeoordeling
77.2 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Mergim Krasniqi | G | 31 | ||
22 | Anes Cardaklija | D | |||
12 | Robin Frej | D | 24 | ||
4 | Axel Noren | D | 24 | ||
11 | Julius Lindberg | M | 24 | ||
7 | Joackim Aberg | M | 25 | ||
16 | Dino Salihovic | M | 20 | ||
10 | Mervan Çelik | M | 33 | 0,3M+ | |
21 | Axel Henriksson | M | |||
25 | Jonas Lindberg | F | 34 | 0,2M+ | 51.1 |
9 | Gustav Lundgren | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
33 | Erik Krantz | G | |||
6 | August Wangberg | D | 29 | 0,2M+ | |
5 | Niclas Andersen | D | 31 | 0,1M+ | |
24 | Filip Beckman | D | |||
3 | Viktor Kruger | D | 23 | ||
26 | Chovanie Amatkarijo | F | 24 | 0,2M+ | |
18 | Alexander Ahl Holmstrom | F | 24 | 0,2M+ |
Evenementen: Örgryte IS
Superettan | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-20 | Örebro SK - Örgryte IS | - | |
Ronde 14 | |||
2024-06-30 | Örgryte IS - Skovde AIK | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-24 | Landskrona BoIS - Örgryte IS | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-14 | Örgryte IS - GIF Sundsvall | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-02 | Örgryte IS - Gefle IF | 3 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-26 | Sandvikens IF - Örgryte IS | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-22 | Örgryte IS - Trelleborgs FF | 1 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-18 | Degerfors IF - Örgryte IS | 4 - 1 |
Match statistieken
5 | Hoekschoppen | 9 |
15 | Overtredingen | 7 |
4 | Gele kaart | 3 |
0 | Rode kaarten | 0 |
7 | Free kicks | 16 |
8 | Schoten | 13 |
4 | Schoten naast doel | 6 |
30 | Throw-ins | 24 |
10 | Goal kicks | 5 |
3 | Schoten op doel | 5 |
1 | Reddingen keeper | 2 |
1 | Geblokkeerde schoten | 2 |
Örgryte IS - GAIS
Zweden, Superettan, match Örgryte IS - GAIS, starttijd 2023-09-28 17:00:00 internationale tijd.
Örgryte IS en GAIS neemt deel aan het kampioenschap Superettan, Zweden.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Gamla Ullevi in de stad Gothenburg, Zweden. Stadioncapaciteit Gamla Ullevi is 18 800 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Adi Aganovic. Goed voor gele en rode kaarten: Adi Aganovic gespeeld 69 wedstrijden, opgemerkt 281 van gele kaarten en 3 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GAIS
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | GAIS - Vendsyssel FF | - | |
2024-06-19 | GAIS - Halmstads BK | 0 - 0 | |
Allsvenskan | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-01 | Halmstads BK - GAIS | 4 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-25 | GAIS - BK Hacken | 3 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | GAIS - IF Elfsborg | 2 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-16 | Malmo FF - GAIS | 1 - 0 |
Klassement
Superettan 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Västerås SK | 30 | 19 | 6 | 5 | 48:24 | 63 |
2
|
GAIS | 30 | 17 | 6 | 7 | 61:23 | 57 |
3
|
Utsiktens BK | 30 | 16 | 7 | 7 | 50:31 | 55 |
4
|
Östers IF | 30 | 16 | 6 | 8 | 57:35 | 54 |
5
|
Östersunds FK | 30 | 10 | 12 | 8 | 44:39 | 42 |
6
|
IK Brage | 30 | 12 | 5 | 13 | 39:42 | 41 |
7
|
Landskrona BoIS | 30 | 11 | 6 | 13 | 40:49 | 39 |
8
|
Trelleborgs FF | 30 | 10 | 9 | 11 | 40:52 | 39 |
9
|
Gefle IF | 30 | 9 | 10 | 11 | 36:45 | 37 |
10
|
GIF Sundsvall | 30 | 9 | 8 | 13 | 37:53 | 35 |
11
|
Örebro SK | 30 | 8 | 10 | 12 | 43:45 | 34 |
12
|
Helsingborgs IF | 30 | 8 | 9 | 13 | 32:37 | 33 |
13
|
Skovde AIK | 30 | 9 | 6 | 15 | 42:52 | 33 |
14
|
Örgryte IS | 30 | 8 | 8 | 14 | 33:47 | 32 |
15
|
Jonkopings Sodra | 30 | 7 | 10 | 13 | 43:57 | 31 |
16
|
AFC Eskilstuna | 30 | 7 | 10 | 13 | 28:42 | 31 |
Scheidsrechter
Adi Aganovic
69
Totaal Games
4.07
Gemiddeld per wedstrijd
0.16
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Zweden
land
Gothenburg
stad
Gamla Ullevi
Stadion
18 800
Capaciteit