Evenementen: Anija JK
III Liiga | |||
Ronde 22 | |||
2023-10-28 | Anija JK - Sillamäe FC NPM Silmet | 3 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2023-10-22 | Rakvere JK Tarvas II - Anija JK | 6 - 3 | |
Ronde 20 | |||
2023-10-15 | Raasiku FC Joker - Anija JK | 5 - 3 | |
Ronde 19 | |||
2023-10-08 | Pohja-Tallinna JK Volta - Anija JK | 5 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2023-09-29 | Anija JK - Paide Linnameeskond III | 2 - 4 |
Anija JK - Paide Linnameeskond III
Estland, III Liiga, match Anija JK - Paide Linnameeskond III, starttijd 2023-09-29 16:00:31 internationale tijd.
Anija JK en Paide Linnameeskond III neemt deel aan het kampioenschap III Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Paide Linnameeskond III
II Liiga | |||
Ronde 18 | |||
2024-09-01 | Paide Linnameeskond III - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-23 | Paide Linnameeskond III - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | FC Nõmme United U21 - Paide Linnameeskond III | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | Paide Linnameeskond III - Vändra JK Vaprus | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Zapoos | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 5 | |||
2024-06-28 | Tallinna FC Smsraha - Paide Linnameeskond III | 0 - 3 | |
II Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Paide Linnameeskond III | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-06-12 | Vändra JK Vaprus - Paide Linnameeskond III | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Paide Linnameeskond III - Pärnu JK Vaprus U21 | Uitgesteld | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-05 | Paide Linnameeskond III - Tallinna FC Starmedia | 1 - 1 |
Klassement
III Liiga - Põhja piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna FC Zapoos | 18 | 16 | 1 | 1 | 85:20 | 49 |
2
|
Tallinna SC ReUnited | 18 | 12 | 2 | 4 | 55:36 | 38 |
3
|
Tallinna FC Maksatransport | 18 | 11 | 1 | 6 | 70:31 | 34 |
4
|
FC Zenit Tallinn | 18 | 9 | 2 | 7 | 59:66 | 29 |
5
|
Tallinna FC Eston Villa | 18 | 9 | 1 | 8 | 38:35 | 28 |
6
|
Tallinna FC Hell Hunt | 18 | 7 | 5 | 6 | 43:27 | 26 |
7
|
Tallinna JK Piraaja | 18 | 7 | 1 | 10 | 48:52 | 22 |
8
|
Tallinna FC TransferWise | 18 | 4 | 2 | 12 | 33:74 | 14 |
9
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 18 | 4 | 1 | 13 | 22:59 | 13 |
10
|
Tallinna FC Ararat II | 18 | 2 | 2 | 14 | 27:80 | 8 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tartu Team Helm | 20 | 16 | 1 | 3 | 83:25 | 49 |
2
|
FC Otepää | 20 | 13 | 4 | 3 | 71:31 | 43 |
3
|
Tartu JK Welco X | 20 | 14 | 1 | 5 | 70:41 | 43 |
4
|
FC Elva II | 20 | 13 | 2 | 5 | 78:32 | 41 |
5
|
Polva FC Lootus | 20 | 11 | 0 | 9 | 61:77 | 33 |
6
|
SK Imavere | 20 | 9 | 2 | 9 | 51:58 | 29 |
7
|
Vastseliina FC Tannem | 20 | 9 | 1 | 10 | 56:53 | 28 |
8
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 20 | 7 | 1 | 12 | 56:63 | 22 |
9
|
Tartu JK Tammeka III | 20 | 5 | 1 | 14 | 34:58 | 16 |
10
|
Tõrva JK | 20 | 3 | 4 | 13 | 27:70 | 13 |
11
|
FC Jogeva Wolves | 20 | 1 | 1 | 18 | 26:105 | 4 |
III Liiga - Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Paide Linnameeskond III | 22 | 22 | 0 | 0 | 130:12 | 66 |
2
|
JK Loo | 22 | 14 | 3 | 5 | 69:45 | 45 |
3
|
Türi Ganvix JK | 22 | 12 | 4 | 6 | 77:49 | 40 |
4
|
Jõgeva SK Noorus-96 | 22 | 12 | 3 | 7 | 50:45 | 39 |
5
|
Sillamäe FC NPM Silmet | 22 | 11 | 1 | 10 | 82:55 | 34 |
6
|
FC Maardu Aliens | 22 | 10 | 3 | 9 | 52:57 | 33 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 22 | 9 | 2 | 11 | 45:65 | 29 |
8
|
JK Kuusalu Kalev | 22 | 7 | 4 | 11 | 38:54 | 25 |
9
|
Anija JK | 22 | 7 | 1 | 14 | 41:68 | 22 |
10
|
Raasiku FC Joker | 22 | 6 | 4 | 12 | 27:54 | 22 |
11
|
Pohja-Tallinna JK Volta | 22 | 5 | 0 | 17 | 38:92 | 15 |
12
|
FC Jarva-Jaani | 22 | 4 | 1 | 17 | 42:95 | 13 |
III Liiga - Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna JK Puuma | 18 | 17 | 0 | 1 | 89:32 | 51 |
2
|
Tabasalu Ulasabat C.F. | 18 | 16 | 1 | 1 | 78:11 | 49 |
3
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 18 | 10 | 2 | 6 | 59:37 | 32 |
4
|
Rummu Dünamo | 18 | 8 | 1 | 9 | 53:60 | 25 |
5
|
Rumori Calcio | 18 | 8 | 0 | 10 | 36:48 | 24 |
6
|
Tallinna JK Legion II | 18 | 8 | 0 | 10 | 50:57 | 24 |
7
|
Läänemaa JK Haapsalu | 18 | 6 | 3 | 9 | 43:65 | 21 |
8
|
Harju Jalgpallikool III | 18 | 6 | 1 | 11 | 39:46 | 19 |
9
|
Tallinna FC Flora IV | 18 | 6 | 1 | 11 | 40:61 | 19 |
10
|
Saku Sporting II | 18 | 0 | 1 | 17 | 17:87 | 1 |