Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
68.6 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
51 | Adam Richter | G | 25 | 0,1M+ | |
23 | Miloš Kopečný | M | 29 | 0,2M+ | |
19 | Matej Helebrand | D | 26 | 0,2M+ | |
6 | Jiri Janoscin | M | 31 | 0,2M+ | |
24 | Matej Hybl | D | 29 | 0,2M+ | |
13 | Solomon Omale | M | 22 | ||
7 | Jaroslav Malek | M | 32 | 0,1M+ | |
14 | Adam Ondráček | M | 28 | 0,2M+ | |
20 | Filip Blecha | M | 26 | 0,2M+ | |
29 | Jakub Rezek | F | 25 | 0,2M+ | |
10 | David Vanecek | F | 32 | 0,6M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Lumir Ciz | G | 23 | 0,1M+ | |
21 | Jan Kadlec | D | 24 | ||
15 | Tomáš Vincour | D | 22 | ||
25 | Adam Scudla | M | 21 | ||
11 | Tomas Rataj | F | 20 | ||
18 | Bohdan Velicka | F | 24 | ||
97 | Mohammed Marzuq Yahaya | F |
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
46.6
Algemene spelersbeoordeling
56.8 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
53 | Martin Berkovec | G | 34 | 0,3M+ | 46.9 |
35 | Kozeluh Josef | D | 21 | ||
6 | Lukas Endl | D | 20 | ||
5 | Jiri Hamza | D | |||
8 | Zdenek Toman | D | |||
17 | Kamso Mara | M | 28 | 0,7M+ | |
31 | David Jambor | M | 20 | ||
11 | Adam Fousek | M | 29 | 0,3M+ | |
16 | Adam Kronus | F | 20 | ||
9 | Denis Alijagic | F | 20 | ||
25 | Roman Potocny | F | 32 | 0,8M+ | 44.5 |
Plaatsvervanger | |||||
71 | Jakub Šiman | G | 28 | 0,2M+ | |
15 | Jan Sterba | D | 29 | 0,3M+ | |
79 | Nicolas Martinek | M | 21 | ||
19 | Pavel Gaszczyk | M | |||
29 | Tomas Smejkal | M | 25 | ||
37 | Jakub Řezníček | F | 35 | 0,7M+ | 47.3 |
42 | Ondrej Slapansky |
Evenementen: SFC Opava
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-07-06 | SFC Opava - WKS Slask Wroclaw | - | |
2024-07-02 | SFC Opava - Bruk-Bet Termalica Nieciecza | - | |
2024-06-29 | Povazska Bystrica - SFC Opava | - | |
2024-06-28 | SFC Opava - TS Podbeskidzie Bielsko-Biala | - | |
2024-06-22 | SK Sigma Olomouc B - SFC Opava | 1 - 1 | |
FNL | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | SFC Opava - FC Vysocina Jihlava | 4 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-19 | 1 SK Prostejov - SFC Opava | 3 - 1 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-12 | SFC Opava - MFK Vyskov | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-08 | FC Mas Taborsko - SFC Opava | 2 - 1 |
SFC Opava - FC Zbrojovka Brno
Tsjechië, FNL, match SFC Opava - FC Zbrojovka Brno, starttijd 2023-09-30 14:00:00 internationale tijd.
SFC Opava en FC Zbrojovka Brno neemt deel aan het kampioenschap FNL, Tsjechië.
Hoofdscheidsrechter - Jan Petrik. Goed voor gele en rode kaarten: Jan Petrik gespeeld 61 wedstrijden, opgemerkt 273 van gele kaarten en 2 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Zbrojovka Brno
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | 1. FC Slovacko - FC Zbrojovka Brno | - | |
2024-06-22 | Tj Sokol Pohorelice - FC Zbrojovka Brno | 0 - 5 | |
FNL | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Vlasim - FC Zbrojovka Brno | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-19 | FC Zbrojovka Brno - SK Hanacka Slavia Kromeriz | 4 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | SK Lisen - FC Zbrojovka Brno | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-08 | FC Zbrojovka Brno - FK Viktoria Zizkov | 0 - 2 |
Klassement
FNL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Dukla Praag | 30 | 18 | 6 | 6 | 55:29 | 60 |
2
|
SK Sigma Olomouc B | 30 | 18 | 3 | 9 | 49:38 | 57 |
3
|
FC Mas Taborsko | 30 | 13 | 10 | 7 | 41:26 | 49 |
4
|
MFK Vyskov | 30 | 13 | 8 | 9 | 45:38 | 47 |
5
|
MFK Chrudim | 30 | 11 | 9 | 10 | 49:48 | 42 |
6
|
SFC Opava | 30 | 11 | 7 | 12 | 36:36 | 40 |
7
|
FC Vlasim | 30 | 9 | 13 | 8 | 41:43 | 40 |
8
|
SK Lisen | 30 | 9 | 12 | 9 | 34:34 | 39 |
10
|
FC Zbrojovka Brno | 30 | 11 | 6 | 13 | 41:42 | 39 |
10
|
FK Viktoria Zizkov | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:51 | 39 |
11
|
AC Sparta Praag B | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:58 | 37 |
12
|
1 SK Prostejov | 30 | 11 | 4 | 15 | 42:52 | 37 |
13
|
1 FK Pribram | 30 | 11 | 4 | 15 | 32:43 | 37 |
14
|
FK Varnsdorf | 30 | 8 | 12 | 10 | 51:50 | 36 |
15
|
FC Vysocina Jihlava | 30 | 9 | 8 | 13 | 42:46 | 35 |
16
|
SK Hanacka Slavia Kromeriz | 30 | 6 | 7 | 17 | 33:53 | 25 |
Scheidsrechter
Jan Petrik
61
Totaal Games
4.48
Gemiddeld per wedstrijd
0.1
Gemiddeld per wedstrijd