Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-4-2
Opstelling formaties
51.7
Algemene spelersbeoordeling
84.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Yerko Urra | G | 27 | 0,4M+ | 61.3 |
4 | José Ignacio Navarrete | D | 25 | ||
15 | Raúl Osorio | D | 28 | 0,5M+ | 46.1 |
17 | Diego Torres | M | 31 | 0,5M+ | 47.9 |
23 | Victor Gonzalez | D | 29 | 49.9 | |
6 | Claudio Zamorano | M | 24 | 0,1M+ | |
8 | Alejandro Márquez | M | 32 | 0,5M+ | |
30 | Fabián Nuñez | M | 31 | 0,1M+ | |
33 | Mauro Ezequiel Gonzalez | M | 27 | 0,1M+ | 51.9 |
9 | Luis Acevedo | F | 27 | 0,5M+ | |
29 | Óscar Salinas | F | 35 | 0,4M+ | 51.7 |
Plaatsvervanger | |||||
12 | Elías Hartard | G | 34 | 0,1M+ | |
3 | Alan Alegre | D | 31 | 0,2M+ | |
27 | Lukas Neculhueque | D | |||
2 | Benjamín Rivera | M | 24 | 0,2M+ | 52.1 |
24 | Julio Velásquez | M | |||
11 | Germán Estigarribia | F | 26 | 0,0M+ | |
35 | Gómez |
Startopstellingen bevestigd
5-3-2
Opstelling formaties
50.3
Algemene spelersbeoordeling
72.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hugo Araya | G | 22 | ||
5 | Rodolfo González | D | 34 | 0,3M+ | 51.9 |
6 | Nicolás Palma | D | |||
21 | Rivaldo Hernández | D | |||
24 | Luis García | D | 27 | 0,3M+ | 52.5 |
45 | Bastian Tapia | D | 21 | 48.5 | |
7 | Cristián Insaurralde | F | 32 | 0,5M+ | |
17 | Kevin Harbottle | M | 33 | 0,3M+ | |
23 | Matias Ballini | M | 34 | 0,3M+ | |
29 | Gustavo Gotti | F | 30 | 0,2M+ | |
46 | Sergio Vergara | M | 29 | 0,5M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
30 | Sebastian Rojas | G | 20 | ||
3 | Yerko Aguila | D | 27 | 0,1M+ | |
4 | Bastián San Juan | D | 29 | 0,5M+ | 48.5 |
11 | Nicolás Gauna | M | 31 | 0,3M+ | |
10 | Ignacio Jara | M | 26 | 0,0M+ | |
37 | Bastian Valdes | M | 21 | ||
20 | Villagran | M | 26 | 0,1M+ | 51.3 |
Evenementen: Club de Deportes Temuco SADP
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-30 | Club de Deportes Temuco SADP - Deportes Puerto Montt | - | |
2024-06-22 | Deportes Puerto Montt - Club de Deportes Temuco SADP | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Provincial Osorno - Club de Deportes Temuco SADP | 2 - 2 | |
Primera B | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | Club de Deportes Temuco SADP - Deportes La Serena | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | Deportes Recoleta - Club de Deportes Temuco SADP | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | Club de Deportes Temuco SADP - AC Barnechea | 0 - 1 |
Club de Deportes Temuco SADP - CD Cobreloa Calama
Chili, Primera B, match Club de Deportes Temuco SADP - CD Cobreloa Calama, starttijd 2023-09-30 20:30:00 internationale tijd.
Club de Deportes Temuco SADP en CD Cobreloa Calama neemt deel aan het kampioenschap Primera B, Chili.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CD Cobreloa Calama
Copa Chile | |||
Ronde 2 | |||
2024-06-29 | CD Cobreloa Calama - San Marcos de Arica | - | |
2024-06-23 | San Marcos de Arica - CD Cobreloa Calama | 0 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-06-15 | Club Barcelona de Copiapo - CD Cobreloa Calama | 0 - 3 | |
Primera Division | |||
Ronde 15 | |||
2024-06-01 | CD Cobreloa Calama - CD O'Higgins | 0 - 4 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-25 | CD Universidad Catolica - CD Cobreloa Calama | 4 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-18 | CD Cobreloa Calama - Deportes Iquique | 2 - 2 |
Klassement
Primera B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CD Cobreloa Calama | 30 | 16 | 6 | 8 | 41:30 | 54 |
2
|
Deportes Iquique | 30 | 14 | 10 | 6 | 54:39 | 52 |
3
|
Santiago Wanderers | 30 | 14 | 9 | 7 | 37:28 | 51 |
4
|
Club de Deportes Temuco SADP | 30 | 14 | 8 | 8 | 39:36 | 50 |
5
|
CD Antofagasta | 30 | 14 | 4 | 12 | 50:38 | 46 |
6
|
San Luis de Quillota | 30 | 12 | 8 | 10 | 43:31 | 44 |
7
|
Deportes La Serena | 30 | 13 | 5 | 12 | 38:39 | 44 |
8
|
Union San Felipe | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:34 | 41 |
9
|
AC Barnechea | 30 | 11 | 8 | 11 | 40:41 | 41 |
10
|
San Marcos de Arica | 30 | 11 | 7 | 12 | 51:52 | 40 |
11
|
CSD Rangers | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:47 | 36 |
12
|
Santiago Morning | 30 | 9 | 7 | 14 | 32:38 | 34 |
13
|
Universidad de Concepcion | 30 | 9 | 7 | 14 | 36:49 | 34 |
14
|
CD Santa Cruz | 30 | 9 | 9 | 13 | 27:36 | 33 |
15
|
Deportes Recoleta | 30 | 7 | 9 | 14 | 34:43 | 30 |
16
|
Deportes Puerto Montt | 30 | 7 | 9 | 14 | 25:41 | 30 |