Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-1-2
Opstelling formaties
90.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Bojan Brac | G | 34 | ||
5 | Nikola Marjanovic | D | |||
15 | Filip Sredojevic | D | |||
4 | Marko Lukovic | D | 18 | ||
2 | Miloš Zličić | F | 23 | 0,1M+ | |
6 | Dejan Stankovic | 29 | |||
13 | Dejan Djuric | M | |||
11 | Aleksandar Popovic | D | |||
7 | Darko Stojanovic | M | |||
21 | Irfan Zulfić | M | |||
9 | Prince Ukachukwu | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
1 | Miljan Drincic | G | |||
18 | Djordje Jovanovic | D | |||
27 | Stefan Nikolic | D | |||
8 | Radovan Avram | M | 25 | 0,1M+ | |
25 | Lazar Čordašić | M | 33 | ||
3 | Veljko Dimkovic | M | |||
19 | Vladislav Goldin | M | |||
14 | Leontije Vasic | M | |||
17 | Milos Zekic | M | |||
10 | Stefan Stojanovic | F | |||
20 | Michael Okechukwu |
Startopstellingen bevestigd
3-4-2-1
Opstelling formaties
48.4
Algemene spelersbeoordeling
62.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
94 | Dejan Stanivuković | G | 29 | 0,1M+ | 50.1 |
13 | Nenad Kočović | D | 28 | 0,2M+ | 46.5 |
2 | Leandro | D | 29 | 0,6M+ | 51.5 |
6 | Stefan Marjanovic | M | 29 | 49.1 | |
17 | Milos Djokic | M | 32 | 48.7 | |
10 | Miloš Filipović | M | 33 | 0,4M+ | 52.1 |
15 | Nikola Janković | D | 30 | 0,3M+ | 48.5 |
33 | Nikola Stanković | D | 29 | 0,5M+ | |
23 | Danko Kiković | M | 29 | 0,2M+ | 47.9 |
19 | Stefan Stanisavljevic | M | |||
14 | Miloš Milisavljević | M | 31 | ||
Plaatsvervanger | |||||
18 | Marko Gudzulic | G | |||
3 | Luka Cucin | D | 24 | 0,4M+ | |
26 | Ivan Tatomirović | D | 34 | 0,1M+ | |
5 | Nikola Vasiljevic | D | 32 | 0,2M+ | 49.1 |
7 | Uroš Damnjanović | M | 28 | 0,3M+ | 51.7 |
34 | Thiago Galvão | M | 34 | 0,2M+ | |
16 | Goran Lončar | M | 22 | 44.9 | |
25 | Nemanja Nikolić | M | 35 | 0,8M+ | 50.5 |
22 | Stefan Zivkovic | M | |||
11 | Luka Cvetićanin | F | 20 | 0,3M+ | |
21 | Luka Vulin | F |
Evenementen: FK Tekstilac Odžaci
Superliga | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-03 | FK Javor Ivanjica - FK Tekstilac Odžaci | 1 - 1 | |
2024-05-29 | FK Tekstilac Odžaci - FK Javor Ivanjica | 1 - 0 | |
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-24 | FK Tekstilac Odžaci - Macva Sabac | 0 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-18 | FK Smederevo - FK Tekstilac Odžaci | 1 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Tekstilac Odžaci - RFK Grafičar Beograd | 1 - 1 |
FK Tekstilac Odžaci - FK Kolubara Lazarevac
Servië, Prva Liga, match FK Tekstilac Odžaci - FK Kolubara Lazarevac, starttijd 2023-10-08 13:00:00 internationale tijd.
FK Tekstilac Odžaci en FK Kolubara Lazarevac neemt deel aan het kampioenschap Prva Liga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Kolubara Lazarevac
Prva Liga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-26 | OFK Vršac - FK Kolubara Lazarevac | 2 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-19 | FK Kolubara Lazarevac - FK Sloboda Uzice | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-13 | FK Metalac GM - FK Kolubara Lazarevac | 0 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Kolubara Lazarevac - GFK Dubočica Leskovac | 1 - 1 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-04 | FK Kolubara Lazarevac - FK Radnički Novi Beograd | 2 - 1 |
Klassement
Prva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 30 | 19 | 5 | 6 | 54:25 | 62 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 30 | 15 | 7 | 8 | 38:30 | 52 |
3
|
FK Indija | 30 | 15 | 5 | 10 | 37:25 | 50 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 30 | 13 | 9 | 8 | 37:21 | 48 |
5
|
FK Smederevo | 30 | 12 | 12 | 6 | 34:23 | 48 |
6
|
Sremska Mitrovica | 30 | 11 | 9 | 10 | 27:27 | 42 |
7
|
Macva Sabac | 30 | 11 | 9 | 10 | 29:24 | 42 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 30 | 11 | 9 | 10 | 43:42 | 42 |
9
|
GFK Dubočica Leskovac | 30 | 10 | 11 | 9 | 26:30 | 41 |
10
|
OFK Vršac | 30 | 10 | 9 | 11 | 25:27 | 39 |
11
|
FK Metalac GM | 30 | 9 | 10 | 11 | 25:31 | 37 |
12
|
FK Kolubara Lazarevac | 30 | 9 | 9 | 12 | 38:40 | 36 |
13
|
FK Sloboda Uzice | 30 | 8 | 9 | 13 | 22:31 | 33 |
14
|
FK Mladost GAT | 30 | 8 | 10 | 12 | 29:34 | 34 |
15
|
RFK Novi Sad 1921 | 30 | 6 | 4 | 20 | 25:52 | 22 |
16
|
FK Radnički Novi Beograd | 30 | 6 | 7 | 17 | 27:54 | 19 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Belgrado | 37 | 22 | 7 | 8 | 63:32 | 73 |
2
|
FK Jedinstvo Ub | 37 | 20 | 7 | 10 | 51:39 | 67 |
3
|
FK Indija | 37 | 17 | 8 | 12 | 46:35 | 59 |
4
|
FK Tekstilac Odžaci | 37 | 15 | 12 | 10 | 44:27 | 57 |
5
|
FK Smederevo | 37 | 14 | 14 | 9 | 40:31 | 56 |
6
|
Macva Sabac | 37 | 13 | 12 | 12 | 36:29 | 51 |
7
|
Sremska Mitrovica | 37 | 13 | 11 | 13 | 30:32 | 50 |
8
|
RFK Grafičar Beograd | 37 | 12 | 12 | 13 | 51:54 | 48 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Vršac | 37 | 14 | 11 | 12 | 33:31 | 53 |
2
|
GFK Dubočica Leskovac | 37 | 12 | 14 | 11 | 33:38 | 50 |
3
|
FK Mladost GAT | 37 | 11 | 13 | 13 | 35:38 | 46 |
4
|
FK Sloboda Uzice | 37 | 11 | 13 | 13 | 34:39 | 46 |
5
|
FK Metalac GM | 37 | 11 | 12 | 14 | 32:38 | 45 |
6
|
FK Kolubara Lazarevac | 37 | 10 | 13 | 14 | 42:46 | 43 |
7
|
RFK Novi Sad 1921 | 37 | 8 | 7 | 22 | 37:62 | 31 |
8
|
FK Radnički Novi Beograd | 37 | 6 | 8 | 23 | 32:68 | 20 |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Macva Sabac | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Vršac | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 | ||||||
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd |
Promotion Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFK Belgrado | ||||||
|
FK Smederevo | ||||||
|
FK Indija | ||||||
|
FK Jedinstvo Ub | ||||||
|
RFK Grafičar Beograd | ||||||
|
FK Tekstilac Odžaci | ||||||
|
Sremska Mitrovica | ||||||
|
Macva Sabac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Mladost GAT | ||||||
|
FK Kolubara Lazarevac | ||||||
|
FK Metalac GM | ||||||
|
FK Sloboda Uzice | ||||||
|
GFK Dubočica Leskovac | ||||||
|
OFK Vršac | ||||||
|
FK Radnički Novi Beograd | ||||||
|
RFK Novi Sad 1921 |