Banfield Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Banfield Reserve
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 27 | |||
2024-06-17 | Lanus - Banfield Reserve | - | |
2024-06-09 | Banfield Reserve - Godoy Cruz AT | 1 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-05-28 | Atletico Tucuman - Banfield Reserve | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-21 | Banfield Reserve - Independiente Rivadavia De Mendoza | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-15 | CA River Plate - Banfield Reserve | 1 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-07 | Banfield Reserve - San Lorenzo de Almagro | 1 - 1 |
Banfield Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve
Argentinië, Copa de la Liga, Reserves, match Banfield Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve, starttijd 2023-09-28 14:00:00 internationale tijd.
Banfield Reserve en Arsenal de Sarandí Reserve neemt deel aan het kampioenschap Copa de la Liga, Reserves, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Arsenal de Sarandí Reserve
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 14 | |||
2023-11-05 | Rosario Central - Arsenal de Sarandí Reserve | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-31 | Arsenal de Sarandí Reserve - Huracán Reserve | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-24 | Gimnasia y Esgrima Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-18 | Arsenal de Sarandí Reserve - Independiente | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2023-10-14 | Colon - Arsenal de Sarandí Reserve | 1 - 1 |
Klassement
Copa de la Liga, Reserves 2023, Group A: 2023
Copa de la Liga, Reserves 2023, Group B: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 14 | 9 | 4 | 1 | 19:5 | 31 |
2
|
Tigre Reserve | 14 | 7 | 5 | 2 | 21:8 | 26 |
3
|
San Lorenzo de Almagro | 14 | 6 | 5 | 3 | 20:12 | 23 |
4
|
Belgrano Reserve | 14 | 7 | 2 | 5 | 19:17 | 23 |
5
|
Lanus | 14 | 7 | 2 | 5 | 22:21 | 23 |
6
|
Racing Reserve | 14 | 5 | 6 | 3 | 20:17 | 21 |
7
|
Sarmiento Reserve | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:17 | 20 |
8
|
Central Cordoba Reserve | 14 | 4 | 7 | 3 | 12:11 | 19 |
9
|
Godoy Cruz AT | 14 | 6 | 1 | 7 | 12:19 | 19 |
10
|
Estudiantes de La Plata Reserve | 14 | 5 | 2 | 7 | 16:17 | 17 |
11
|
Newell's Old Boys Reserve | 14 | 3 | 6 | 5 | 11:15 | 15 |
12
|
Club Atletico Platense | 14 | 2 | 4 | 8 | 14:24 | 10 |
13
|
Defensa y Justicia | 14 | 2 | 4 | 8 | 11:22 | 10 |
14
|
CA Union Santa Fe | 14 | 0 | 4 | 10 | 5:22 | 4 |