FK Mladost Srpska Tišina - FK Budućnost Gornja Slatina (0-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FK Mladost Srpska Tišina
Područna liga RS - Modriča-Šamac | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | FK Mladost Srpska Tišina - FK Sloga 73 Ždreban | 2 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | FK Budućnost Gornja Slatina - FK Mladost Srpska Tišina | 7 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | FK Mladost Srpska Tišina - FK Bratstvo Donja Dubica | 3 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-04-28 | FK Skugric 1964 - FK Mladost Srpska Tišina | 4 - 2 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-21 | FK Mladost Srpska Tišina - FK Posavina Miloševac | 3 - 1 |
FK Mladost Srpska Tišina - FK Budućnost Gornja Slatina
Bosnia & Herzegovina Amateurs, Područna liga RS - Modriča-Šamac, match FK Mladost Srpska Tišina - FK Budućnost Gornja Slatina, starttijd 2023-10-08 13:30:09 internationale tijd.
FK Mladost Srpska Tišina en FK Budućnost Gornja Slatina neemt deel aan het kampioenschap Područna liga RS - Modriča-Šamac, Bosnia & Herzegovina Amateurs.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Budućnost Gornja Slatina
Regionalna liga RS - Centar | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-12 | OFK Dobor Modriča - FK Budućnost Gornja Slatina | 3 - 0 | |
Područna liga RS - Modriča-Šamac | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-26 | FK Crvena Zvijezda Gajevi - FK Budućnost Gornja Slatina | 3 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-25 | FK Sloga 73 Ždreban - FK Budućnost Gornja Slatina | 1 - 5 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-19 | FK Budućnost Gornja Slatina - FK Mladost Srpska Tišina | 7 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-12 | FK Sloga 73 Ždreban - FK Budućnost Gornja Slatina | Uitgesteld |
Klassement
Područna liga RS - Modriča-Šamac, Group A 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
OFK Dobor Modriča | 18 | 16 | 1 | 1 | 98:20 | 49 |
2
|
FK Višnjik Modriča | 18 | 13 | 0 | 5 | 65:35 | 39 |
3
|
FK Sloga Jakeš | 18 | 13 | 0 | 5 | 71:35 | 39 |
4
|
FK Pelagićevo | 18 | 9 | 2 | 7 | 48:37 | 29 |
5
|
FK Mladost Dobrinja | 18 | 7 | 5 | 6 | 51:32 | 26 |
6
|
FK Trebavac Vranjak | 18 | 7 | 3 | 8 | 37:59 | 24 |
7
|
FK Zadrugar Tarevci | 18 | 7 | 1 | 10 | 39:48 | 22 |
8
|
FK Kladari Gornji | 18 | 6 | 3 | 9 | 35:39 | 21 |
9
|
FK Vranjak | 18 | 3 | 3 | 12 | 23:63 | 12 |
10
|
FK Partizan Koprivna | 18 | 0 | 0 | 18 | 15:114 | -3 |
Područna liga RS - Modriča-Šamac, Group B 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Budućnost Gornja Slatina | 12 | 10 | 1 | 1 | 38:9 | 31 |
2
|
FK Crvena Zvijezda Gajevi | 12 | 9 | 1 | 2 | 38:18 | 28 |
3
|
FK Posavina Miloševac | 12 | 7 | 1 | 4 | 24:18 | 22 |
4
|
FK Sloga 73 Ždreban | 12 | 3 | 3 | 6 | 31:36 | 12 |
5
|
FK Skugric 1964 | 12 | 3 | 2 | 7 | 23:34 | 11 |
6
|
FK Mladost Srpska Tišina | 12 | 3 | 2 | 7 | 27:49 | 11 |
7
|
FK Bratstvo Donja Dubica | 12 | 1 | 2 | 9 | 18:35 | 5 |