Saturn-2 Ramenskoye - FC Metallurg-2 Vidnoe (0-6), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Saturn-2 Ramenskoye
Moscow Oblast Championship - League A | |||
Ronde 26 | |||
2023-10-28 | Saturn-2 Ramenskoye - Zorkiy-2 Krasnogorsk | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2023-10-21 | Khimik-Junior Klin - Saturn-2 Ramenskoye | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-14 | Saturn-2 Ramenskoye - FC Metallurg-2 Vidnoe | 0 - 6 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-07 | FC Metallist-Korolev - Saturn-2 Ramenskoye | 5 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2023-09-30 | Saturn-2 Ramenskoye - FC Podolye | 3 - 9 |
Saturn-2 Ramenskoye - FC Metallurg-2 Vidnoe
Russia Amateur, Moscow Oblast Championship - League A, match Saturn-2 Ramenskoye - FC Metallurg-2 Vidnoe, starttijd 2023-10-14 11:00:00 internationale tijd.
Saturn-2 Ramenskoye en FC Metallurg-2 Vidnoe neemt deel aan het kampioenschap Moscow Oblast Championship - League A, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Metallurg-2 Vidnoe
Moscow Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-06 | FC Metallurg-2 Vidnoe - FC Lytkarino | 3 - 1 | |
All-Russian III Division Championship | |||
Ronde 1 | |||
2023-11-10 | FC Metallurg-Oskol - FC Metallurg-2 Vidnoe | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2023-11-08 | FC Metallurg-2 Vidnoe - Metallurg Asha | 0 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2023-11-06 | FC Nart Cherkessk - FC Metallurg-2 Vidnoe | 2 - 0 | |
Ronde 1 | |||
2023-11-04 | Polimer Barnaul - FC Metallurg-2 Vidnoe | 0 - 1 |
Klassement
Moscow Oblast Championship - League A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Podolye | 26 | 19 | 3 | 4 | 88:32 | 60 |
2
|
FC Metallurg-2 Vidnoe | 26 | 16 | 6 | 4 | 55:26 | 54 |
3
|
Zorkiy-2 Krasnogorsk | 26 | 14 | 5 | 7 | 57:26 | 47 |
4
|
Khimik-Junior Klin | 26 | 14 | 5 | 7 | 52:40 | 47 |
5
|
Kompositum-2 Pavlovsky Posad | 26 | 13 | 3 | 10 | 55:39 | 42 |
6
|
FC Stupino | 26 | 11 | 7 | 8 | 46:53 | 40 |
7
|
Peresvet-Trekhgorka Domodedovo | 26 | 11 | 3 | 12 | 59:84 | 36 |
8
|
FC Vostok-Elektrostal | 26 | 10 | 5 | 11 | 49:38 | 35 |
9
|
Kosmos-2 Dolgoprudny | 26 | 10 | 4 | 12 | 46:43 | 34 |
10
|
FC Red Stars Selyatino | 26 | 9 | 7 | 10 | 38:41 | 34 |
11
|
FC Lubertsi | 26 | 9 | 5 | 12 | 48:58 | 32 |
12
|
Bogorodskiy Vityaz Noginsk | 26 | 6 | 4 | 16 | 38:52 | 22 |
13
|
FC Metallist-Korolev | 26 | 4 | 8 | 14 | 43:65 | 20 |
14
|
Saturn-2 Ramenskoye | 26 | 3 | 1 | 22 | 32:109 | 10 |