Evenementen: Torpedo-2 Moscow
PFL, West | |||
Ronde 17 | |||
2023-11-12 | Torpedo-2 Moscow - FC Zorky Krasnogorsk | 0 - 1 | |
Ronde 16 | |||
2023-11-05 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Torpedo-2 Moscow | 4 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2023-10-29 | Torpedo-2 Moscow - FC Torpedo Vladimir | 0 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2023-10-22 | Rusland - Torpedo-2 Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-15 | Torpedo-2 Moscow - Zenit 2 St. Petersburg | 0 - 0 |
Torpedo-2 Moscow - Zenit 2 St. Petersburg
Rusland, PFL, West, match Torpedo-2 Moscow - Zenit 2 St. Petersburg, starttijd 2023-10-15 10:00:00 internationale tijd.
Torpedo-2 Moscow en Zenit 2 St. Petersburg neemt deel aan het kampioenschap PFL, West, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zenit 2 St. Petersburg
PFL, West | |||
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | FC Irkutsk - Zenit 2 St. Petersburg | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Zenit 2 St. Petersburg - Spartak Moscow II | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Zenit 2 St. Petersburg - FC Tver | 1 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Zvezda St. Petersburg - Zenit 2 St. Petersburg | 1 - 4 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Zenit 2 St. Petersburg - Rodina-M Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Rusland - Zenit 2 St. Petersburg | 0 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Zenit 2 St. Petersburg - Baltika-BFU im.I.Kanta | 3 - 3 |
Klassement
Group 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Dzerzhinsk | 17 | 14 | 2 | 1 | 33:15 | 44 |
2
|
Zenit 2 St. Petersburg | 17 | 11 | 4 | 2 | 34:11 | 37 |
3
|
FC Irkutsk | 17 | 11 | 4 | 2 | 23:9 | 37 |
4
|
Dynamo-2 | 17 | 9 | 3 | 5 | 30:23 | 30 |
5
|
Dinamo Kirov | 17 | 9 | 2 | 6 | 27:19 | 29 |
6
|
Rodina-M Moscow | 17 | 8 | 3 | 6 | 22:21 | 27 |
7
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 17 | 7 | 4 | 6 | 23:21 | 25 |
8
|
FC Zorky Krasnogorsk | 17 | 7 | 4 | 6 | 16:17 | 25 |
9
|
Dynamo St. Petersburg | 17 | 7 | 2 | 8 | 19:18 | 23 |
10
|
Dinamo-Vologda | 17 | 6 | 4 | 7 | 17:17 | 22 |
11
|
Zvezda St. Petersburg | 17 | 6 | 2 | 9 | 41:31 | 20 |
12
|
Rusland | 16 | 5 | 5 | 7 | 18:21 | 19 |
13
|
FK Znamya Truda | 17 | 5 | 5 | 7 | 20:25 | 20 |
14
|
FC Tver | 17 | 4 | 3 | 10 | 16:23 | 15 |
15
|
FC Torpedo Vladimir | 17 | 4 | 3 | 10 | 21:32 | 15 |
16
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 17 | 3 | 6 | 8 | 21:37 | 15 |
17
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 16 | 4 | 1 | 12 | 11:36 | 13 |
18
|
Torpedo-2 Moscow | 17 | 2 | 5 | 10 | 11:25 | 11 |