Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
3-4-3
Opstelling formaties
84 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Richard Ludha | G | 23 | 0,0M+ | |
4 | Matej Oravec | D | 25 | 0,5M+ | |
39 | Marek Kristian Bartos | M | 27 | 0,1M+ | |
14 | Matej Grešák | M | 24 | 0,1M+ | |
20 | Peter Kovacik | D | 21 | ||
6 | Bajo | M | |||
15 | Rene Paraj | M | 31 | 0,2M+ | |
34 | Patrik Blahut | F | 25 | 0,2M+ | |
7 | Roland Galcik | M | 21 | 0,1M+ | |
90 | Mark Assinor | F | |||
23 | Mikul Bakaa | M | 22 | ||
Plaatsvervanger | |||||
28 | Adam Danko | G | 19 | ||
16 | Patrik Macej | G | 29 | 0,2M+ | |
25 | Simon Fasko | M | 16 | ||
29 | Marek Kuzma | M | 35 | 0,1M+ | |
19 | Martin Talakov | M | 20 | ||
11 | Samuel Datko | F | 22 | 0,1M+ | |
77 | Christophe Kabongo | F | 17 | ||
8 | Lekan Okunola | F | |||
27 | Volesak | F | 22 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
44.7
Algemene spelersbeoordeling
75 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
35 | Ivan Krajcirik | G | 23 | 0,2M+ | |
4 | Oliver Luteran | M | 22 | ||
32 | Matus Maly | D | 22 | 0,1M+ | |
22 | Simon Gabriel | D | 22 | 0,1M+ | |
28 | Alexander Selecky | D | 21 | ||
11 | Samuel Lavrincik | M | 22 | ||
24 | Marek Zsigmund | M | 26 | 0,2M+ | |
10 | Samuel Šefčík | M | 27 | 0,2M+ | |
30 | Martin Chrien | M | 28 | 0,2M+ | |
17 | Adam Tucny | M | 20 | ||
14 | Jan Hladík | F | 30 | 0,2M+ | 45.5 |
Plaatsvervanger | |||||
1 | Dominik Tapaj | G | |||
13 | David Jackuliak | D | 20 | ||
29 | Jakub Luka | D | 20 | ||
3 | Ján Maslo | D | 37 | 0,3M+ | |
5 | Mario Mrva | D | 24 | 0,0M+ | |
6 | Timotej Mudry | M | 23 | 0,1M+ | |
7 | Kevin Švehla | M | |||
38 | Viktor Uradnik | M | 19 | ||
15 | Štefan Gerec | F | 31 | 0,3M+ |
Evenementen: FK Železiarne Podbrezová
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-22 | Dynamo Diviaky - FK Železiarne Podbrezová | - | |
Superliga | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-18 | FC Spartak Trnava - FK Železiarne Podbrezová | 5 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-11 | FK Železiarne Podbrezová - SK Slovan Bratislava | 2 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-05 | FK Železiarne Podbrezová - FC Dac 1904 Dunajska Streda | 0 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-04-27 | MFK Ruzomberok - FK Železiarne Podbrezová | 3 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-04-20 | FK Železiarne Podbrezová - MSK Zilina | 1 - 2 |
Match statistieken
9 | Hoekschoppen | 5 |
1 | Gele kaart | 5 |
0 | Rode kaarten | 0 |
10 | Overtredingen | 11 |
12 | Free kicks | 12 |
14 | Throw-ins | 11 |
7 | Goal kicks | 5 |
11 | Schoten | 11 |
2 | Schoten naast doel | 6 |
7 | Schoten op doel | 4 |
2 | Geblokkeerde schoten | 1 |
4 | Reddingen keeper | 2 |
56% | Balbezit | 44% |
2 | Buitenspel | 1 |
FK Železiarne Podbrezová - MFK Ruzomberok
Slowakije, Superliga, match FK Železiarne Podbrezová - MFK Ruzomberok, starttijd 2023-10-21 16:00:00 internationale tijd.
FK Železiarne Podbrezová en MFK Ruzomberok neemt deel aan het kampioenschap Superliga, Slowakije.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion ZELPO Arena in de stad Podbrezova, Slowakije. Stadioncapaciteit ZELPO Arena is 4 061 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Filip Glova. Goed voor gele en rode kaarten: Filip Glova gespeeld 145 wedstrijden, opgemerkt 593 van gele kaarten en 10 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: MFK Ruzomberok
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-14 | MFK Ruzomberok - FK Humenné | 4 - 0 | |
Superliga | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-18 | SK Slovan Bratislava - MFK Ruzomberok | 5 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-11 | MFK Ruzomberok - MSK Zilina | 1 - 1 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-04 | FC Spartak Trnava - MFK Ruzomberok | 1 - 0 | |
Slovensky Pohar | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-01 | MFK Ruzomberok - FC Spartak Trnava | 1 - 0 |
Klassement
Superliga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Slovan Bratislava | 22 | 18 | 3 | 1 | 57:16 | 57 |
2
|
MSK Zilina | 22 | 12 | 5 | 5 | 40:30 | 41 |
3
|
FC Spartak Trnava | 22 | 12 | 3 | 7 | 31:22 | 39 |
4
|
FC Dac 1904 Dunajska Streda | 22 | 10 | 7 | 5 | 31:21 | 37 |
5
|
FK Železiarne Podbrezová | 22 | 10 | 4 | 8 | 40:34 | 34 |
6
|
MFK Ruzomberok | 22 | 9 | 7 | 6 | 28:31 | 34 |
7
|
AS Trencin | 22 | 9 | 7 | 6 | 31:23 | 34 |
8
|
Dukla Banska Bystrica | 22 | 9 | 7 | 6 | 38:30 | 34 |
9
|
MFK Skalica | 22 | 6 | 5 | 11 | 19:25 | 23 |
10
|
FC Košice | 22 | 4 | 5 | 13 | 19:45 | 17 |
11
|
MFK Zemplin Michalovce | 22 | 1 | 7 | 14 | 19:42 | 10 |
12
|
FC Vion Zlate Moravce - Vrable | 22 | 0 | 4 | 18 | 14:48 | 4 |
Superliga 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SK Slovan Bratislava | 32 | 23 | 4 | 5 | 76:31 | 73 |
2
|
FC Dac 1904 Dunajska Streda | 32 | 16 | 10 | 6 | 49:32 | 58 |
3
|
FC Spartak Trnava | 32 | 18 | 3 | 11 | 47:29 | 57 |
4
|
MSK Zilina | 32 | 16 | 7 | 9 | 54:45 | 55 |
5
|
MFK Ruzomberok | 32 | 12 | 11 | 9 | 38:43 | 47 |
6
|
FK Železiarne Podbrezová | 32 | 11 | 4 | 17 | 49:60 | 37 |
Superliga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Dukla Banska Bystrica | 32 | 14 | 9 | 9 | 50:41 | 51 |
2
|
AS Trencin | 32 | 13 | 10 | 9 | 48:34 | 49 |
3
|
MFK Skalica | 32 | 11 | 7 | 14 | 35:38 | 40 |
4
|
MFK Zemplin Michalovce | 32 | 6 | 9 | 17 | 29:48 | 27 |
5
|
FC Košice | 32 | 7 | 6 | 19 | 27:56 | 27 |
6
|
FC Vion Zlate Moravce - Vrable | 32 | 2 | 6 | 24 | 21:66 | 12 |
Superliga 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SK Slovan Bratislava | ||||||
|
FC Dac 1904 Dunajska Streda | ||||||
|
FC Spartak Trnava | ||||||
|
FK Železiarne Podbrezová | ||||||
|
MSK Zilina | ||||||
|
MFK Ruzomberok |
Superliga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Trencin | ||||||
|
FC Vion Zlate Moravce - Vrable | ||||||
|
FC Košice | ||||||
|
Dukla Banska Bystrica | ||||||
|
MFK Skalica | ||||||
|
MFK Zemplin Michalovce |
Superliga 23/24, Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SK Slovan Bratislava | ||||||
|
FC Dac 1904 Dunajska Streda | ||||||
|
FC Spartak Trnava | ||||||
|
FK Železiarne Podbrezová | ||||||
|
MSK Zilina | ||||||
|
MFK Ruzomberok |
Superliga 23/24, Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AS Trencin | ||||||
|
FC Vion Zlate Moravce - Vrable | ||||||
|
FC Košice | ||||||
|
Dukla Banska Bystrica | ||||||
|
MFK Skalica | ||||||
|
MFK Zemplin Michalovce |
Scheidsrechter
Filip Glova
145
Totaal Games
4.09
Gemiddeld per wedstrijd
0.13
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Slowakije
land
Podbrezova
stad
ZELPO Arena
Stadion
4 061
Capaciteit