Ullern 2 - Skjetten (1-4), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ullern 2
3rd Division Group 1 | |||
Ronde 26 | |||
2023-10-29 | Stabaek IF - Ullern 2 | 5 - 0 | |
Ronde 25 | |||
2023-10-22 | Ullern 2 - Skjetten | 1 - 4 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-14 | Skedsmo - Ullern 2 | 8 - 0 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-08 | Ullern 2 - Gneist | 4 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2023-10-02 | Lillestrom SK 2 - Ullern 2 | 4 - 0 |
Ullern 2 - Skjetten
Noorwegen, 3rd Division Group 1, match Ullern 2 - Skjetten, starttijd 2023-10-22 11:00:00 internationale tijd.
Ullern 2 en Skjetten neemt deel aan het kampioenschap 3rd Division Group 1, Noorwegen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Skjetten
3rd Division Group 5 | |||
Ronde 22 | |||
2024-09-21 | Kristiansund BK II - Skjetten | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-16 | Skjetten - Molde FK 2 | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-07 | Lokomotiv Oslo - Skjetten | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-01 | Skjetten - SK Traeff | - | |
Ronde 18 | |||
2024-08-24 | Aalesund 2 - Skjetten | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-19 | Skjetten - Hødd IL II | 3 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-10 | Skjetten - Funnefoss/Vormsund | 2 - 0 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-03 | Ready - Skjetten | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-27 | Skjetten - Spjelkavik IL | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-20 | Bjoerkelangen - Skjetten | 1 - 0 |
Klassement
3. Division, Group 1, 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lysekloster | 26 | 23 | 1 | 2 | 72:23 | 70 |
2
|
Frigg Oslo FK | 26 | 18 | 2 | 6 | 98:45 | 56 |
3
|
Fana IL | 26 | 16 | 3 | 7 | 69:40 | 51 |
4
|
Os | 26 | 14 | 6 | 6 | 69:46 | 48 |
5
|
IL Sandviken | 26 | 13 | 5 | 8 | 63:42 | 44 |
6
|
Gjelleråsen | 26 | 12 | 6 | 8 | 57:41 | 42 |
7
|
Skjetten | 26 | 11 | 5 | 10 | 36:47 | 38 |
8
|
Stabaek IF | 26 | 9 | 7 | 10 | 50:55 | 34 |
9
|
Lillestrom SK 2 | 26 | 9 | 2 | 15 | 47:68 | 29 |
10
|
Lokomotiv Oslo | 26 | 7 | 7 | 12 | 31:38 | 28 |
11
|
Skedsmo | 26 | 6 | 7 | 13 | 40:58 | 25 |
12
|
Gneist | 26 | 7 | 1 | 18 | 19:63 | 22 |
13
|
Ullern 2 | 26 | 5 | 1 | 20 | 36:80 | 16 |
14
|
Grorud IL 2 | 26 | 4 | 3 | 19 | 32:73 | 15 |