Botev Plovdiv - Lokomotiv Sofia (6-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
51.7
Algemene spelersbeoordeling
79.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Hidajet Hankic | G | 29 | 0,2M+ | |
5 | Joonas Tamm | D | 31 | 0,3M+ | 47.1 |
19 | Antoine Conte | D | 29 | 1,4M+ | |
38 | Konstantinos Balogiannis | D | 24 | 0,4M+ | 47.7 |
79 | Atanas Chernev | D | 21 | ||
10 | Ivelin Popov | M | 36 | 2,9M+ | 57.1 |
16 | Samuel Akere | M | 21 | ||
20 | Antonio Perera Calderon | M | 26 | 0,2M+ | 53.3 |
28 | Yanis Karabelyov | M | 27 | 0,3M+ | |
11 | Antoine Baroan | F | 23 | 0,4M+ | |
31 | Umeh Emmanuel | F | 18 | ||
Plaatsvervanger | |||||
92 | Daniel Kajzer | G | 31 | 0,3M+ | |
6 | Dylan Mertens | M | 28 | ||
14 | Faustas Steponavičius | M | 19 | 49.7 | |
15 | James Eto'o | M | 22 | ||
17 | Nikolay Minkov | M | 26 | 0,2M+ | |
21 | Tochukwu Nadi | M | 19 | ||
30 | Lachezar Baltanov | M | 35 | 0,4M+ | |
88 | Krasian Kolev | M | 18 | ||
9 | Martin Sekulic | F | 24 |
Startopstellingen bevestigd
47.1
Algemene spelersbeoordeling
59.5 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Baboucarr Gaye | G | 25 | 0,1M+ | |
2 | Gonçalo Cardoso | D | 23 | 2,6M+ | |
4 | Dime Dimov | D | 27 | 0,3M+ | |
12 | Bruno Franco | D | |||
26 | Krasimir Miloshev | M | 22 | ||
22 | Ivaylo Naydenov | M | 25 | 0,2M+ | |
31 | Krasimir Stanoev | M | 29 | 0,3M+ | |
15 | Luka Ivanov | M | 18 | ||
21 | Antoni Ivanov | M | 28 | 1,0M+ | 48.5 |
16 | Simeon Mechev | M | 33 | 0,1M+ | |
11 | Carlos França | F | 28 | ||
Plaatsvervanger | |||||
88 | Zharko Istatkov | G | 18 | ||
5 | Daniel Kamy Ntankeu Yves | D | 27 | 0,0M+ | |
93 | Stéphane Lambèse | D | 28 | 0,4M+ | 45.1 |
10 | Valentin Nikolov | M | 17 | ||
17 | Teodor Ivanov | M | |||
20 | Diogo Pinto Teixeira | M | 23 | ||
7 | Felipe Ryan | M | 26 | 0,1M+ | |
9 | Kaloyan Krastev | F | 24 | 0,3M+ | |
98 | Steve Traore | F | 24 |
Evenementen: Botev Plovdiv
Parva Liga | |||
Ronde 6 | |||
2024-05-27 | Botev Plovdiv - FK Arda Kurdzhali | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-23 | CSKA 1948 - Botev Plovdiv | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-20 | PFC Slavia Sofia - Botev Plovdiv | 3 - 1 | |
Bulgarian Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-15 | Ludogorets 1945 Razgrad - Botev Plovdiv | 2 - 3 | |
Parva Liga | |||
Ronde 3 | |||
2024-05-11 | FK Arda Kurdzhali - Botev Plovdiv | 2 - 1 |
Match statistieken
6 | Hoekschoppen | 5 |
2 | Gele kaart | 1 |
0 | Rode kaarten | 0 |
14 | Throw-ins | 24 |
18 | Overtredingen | 11 |
12 | Free kicks | 19 |
61% | Balbezit | 39% |
23 | Schoten | 5 |
10 | Schoten naast doel | 4 |
7 | Goal kicks | 10 |
2 | Reddingen keeper | 6 |
1 | Geblokkeerde schoten | 1 |
1 | Buitenspel | 1 |
Media
Botev Plovdiv - Lokomotiv Sofia
Bulgarije, Parva Liga, match Botev Plovdiv - Lokomotiv Sofia, starttijd 2023-10-26 09:30:00 internationale tijd.
Botev Plovdiv en Lokomotiv Sofia neemt deel aan het kampioenschap Parva Liga, Bulgarije.
De wedstrijd vindt plaats in het stadion Hristo Botev Stadium in de stad Plovdiv, Bulgarije. Stadioncapaciteit Hristo Botev Stadium is 22 000 mensen.
Hoofdscheidsrechter - Ivelin Zanev. Goed voor gele en rode kaarten: Ivelin Zanev gespeeld 23 wedstrijden, opgemerkt 130 van gele kaarten en 3 van rood.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Lokomotiv Sofia
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | Lokomotiv Sofia - PFC Pirin Blagoevgrad | 1 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-21 | Beroe Stara Zagora - Lokomotiv Sofia | 0 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-17 | Lokomotiv Sofia - Botev Vratsa | 1 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-13 | SFC Etar Veliko Tarnovo - Lokomotiv Sofia | 1 - 1 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-28 | FK Hebar Pazardzhik - Lokomotiv Sofia | 0 - 2 |
Klassement
Parva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 30 | 24 | 3 | 3 | 78:15 | 75 |
2
|
CSKA Sofia | 30 | 19 | 6 | 5 | 50:19 | 63 |
3
|
Cherno More Varna | 30 | 18 | 8 | 4 | 47:25 | 62 |
4
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 30 | 16 | 7 | 7 | 50:34 | 55 |
5
|
Levski Sofia | 30 | 16 | 6 | 8 | 45:26 | 54 |
6
|
FK Krumovgrad | 30 | 12 | 8 | 10 | 35:35 | 44 |
7
|
Botev Plovdiv | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:33 | 44 |
8
|
CSKA 1948 | 30 | 11 | 10 | 9 | 30:26 | 43 |
9
|
FK Arda Kurdzhali | 30 | 11 | 6 | 13 | 32:32 | 39 |
10
|
PFC Slavia Sofia | 30 | 9 | 6 | 15 | 28:45 | 33 |
11
|
Beroe Stara Zagora | 30 | 9 | 6 | 15 | 24:42 | 33 |
12
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 30 | 7 | 9 | 14 | 23:41 | 30 |
13
|
FK Hebar Pazardzhik | 30 | 8 | 6 | 16 | 32:44 | 30 |
14
|
Lokomotiv Sofia | 30 | 8 | 4 | 18 | 22:56 | 28 |
15
|
Botev Vratsa | 30 | 6 | 4 | 20 | 22:53 | 22 |
16
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 30 | 3 | 5 | 22 | 17:56 | 14 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 35 | 26 | 4 | 5 | 87:24 | 82 |
2
|
Cherno More Varna | 35 | 22 | 9 | 4 | 56:26 | 75 |
3
|
CSKA Sofia | 35 | 20 | 7 | 8 | 56:27 | 67 |
4
|
Levski Sofia | 35 | 19 | 7 | 9 | 50:30 | 64 |
5
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 35 | 17 | 7 | 11 | 53:44 | 58 |
6
|
FK Krumovgrad | 35 | 13 | 10 | 12 | 45:45 | 49 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beroe Stara Zagora | 35 | 12 | 6 | 17 | 30:46 | 42 |
2
|
Lokomotiv Sofia | 35 | 11 | 6 | 18 | 30:58 | 39 |
3
|
FK Hebar Pazardzhik | 35 | 9 | 7 | 19 | 35:49 | 34 |
4
|
Botev Vratsa | 35 | 9 | 6 | 20 | 28:56 | 33 |
5
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 35 | 7 | 11 | 17 | 26:48 | 32 |
6
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 35 | 3 | 8 | 24 | 22:66 | 17 |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA 1948 | 36 | 13 | 13 | 10 | 35:30 | 52 |
2
|
FK Arda Kurdzhali | 36 | 14 | 9 | 13 | 39:35 | 51 |
3
|
Botev Plovdiv | 36 | 12 | 9 | 15 | 50:42 | 45 |
4
|
PFC Slavia Sofia | 36 | 12 | 7 | 17 | 35:51 | 43 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cherno More Varna | ||||||
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
FK Krumovgrad | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
CSKA Sofia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
CSKA Sofia | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
Cherno More Varna | ||||||
|
FK Krumovgrad |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Scheidsrechter
Ivelin Zanev
23
Totaal Games
5.65
Gemiddeld per wedstrijd
0.26
Gemiddeld per wedstrijd
Plaats
Bulgarije
land
Plovdiv
stad
Hristo Botev Stadium
Stadion
22 000
Capaciteit