FC Avangard Kletnya - DFTS A. Stepina Bryansk (1-5), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Avangard Kletnya
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 19 | |||
2024-08-03 | FC Avangard Kletnya - FC Trubchevsk | - | |
Ronde 18 | |||
2024-07-31 | FC Okhotno Bryansk - FC Avangard Kletnya | - | |
Ronde 17 | |||
2024-07-27 | FC Klintsy - FC Avangard Kletnya | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-07-23 | FC Partizan Bryansk - FC Avangard Kletnya | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | FC Sokol Seltso - FC Avangard Kletnya | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-11 | FC Mebelshchik Belye Berega - FC Avangard Kletnya | 4 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | FC Avangard Kletnya - FC Sputnik Karachev | 1 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-04 | FC Zarya Starodub - FC Avangard Kletnya | 0 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | FC Avangard Kletnya - FC Aleksandr Dyatkovo | 3 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | FC Glinishchevo - FC Avangard Kletnya | 1 - 1 |
FC Avangard Kletnya - DFTS A. Stepina Bryansk
Russia Amateur, Bryansk Oblast Liga - Division 1, match FC Avangard Kletnya - DFTS A. Stepina Bryansk, starttijd 2023-10-28 11:00:00 internationale tijd.
FC Avangard Kletnya en DFTS A. Stepina Bryansk neemt deel aan het kampioenschap Bryansk Oblast Liga - Division 1, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: DFTS A. Stepina Bryansk
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 3 | |||
2024-07-22 | DFTS A. Stepina Bryansk - Smena Moscow | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 16 | |||
2024-07-20 | FC Okhotno Bryansk - DFTS A. Stepina Bryansk | Uitgesteld | |
All-Russian Regions Cup | |||
Ronde 2 | |||
2024-07-20 | ShakhtaStroy-ASSH Abaza - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
Ronde 1 | |||
2024-07-18 | TDSK Tyumen - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Ronde 7 | |||
2024-07-15 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - DFTS A. Stepina Bryansk | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-10 | FC Klintsy - DFTS A. Stepina Bryansk | 1 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-07-07 | DFTS A. Stepina Bryansk - FC Sokol Seltso | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-01 | DFTS A. Stepina Bryansk - FC Sputnik Karachev | 7 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-28 | FC Zarya Starodub - DFTS A. Stepina Bryansk | 1 - 11 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-25 | DFTS A. Stepina Bryansk - FC Aleksandr Dyatkovo | 1 - 1 |
Klassement
Bryansk Oblast Liga - Division 1 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 30 | 27 | 1 | 2 | 130:24 | 82 |
2
|
DFTS A. Stepina Bryansk | 30 | 23 | 4 | 3 | 152:32 | 73 |
3
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 30 | 23 | 3 | 4 | 134:34 | 72 |
4
|
FC Bezhitsa Bryansk | 29 | 19 | 6 | 4 | 86:31 | 63 |
5
|
FC Mebelshchik Belye Berega | 30 | 20 | 2 | 8 | 130:55 | 62 |
6
|
FC Sokol Seltso | 30 | 16 | 6 | 8 | 92:48 | 54 |
7
|
FC Okhotno Bryansk | 30 | 12 | 4 | 14 | 56:107 | 40 |
8
|
FC Zarya Starodub | 30 | 11 | 6 | 13 | 69:69 | 39 |
9
|
FC Klintsy | 30 | 11 | 4 | 15 | 59:75 | 37 |
10
|
FC Lokomotiv Unecha | 30 | 10 | 3 | 17 | 47:67 | 33 |
11
|
Dinamo-M Bryansk | 29 | 9 | 4 | 16 | 59:69 | 31 |
12
|
FC Sven | 30 | 7 | 7 | 16 | 56:82 | 28 |
13
|
FC Avangard Kletnya | 30 | 8 | 3 | 19 | 67:113 | 27 |
14
|
FC Trubchevsk | 30 | 6 | 4 | 20 | 30:85 | 22 |
15
|
FC Sputnik Karachev | 30 | 6 | 3 | 21 | 37:102 | 15 |
16
|
FC Zenit Zhukovka | 30 | 1 | 0 | 29 | 18:229 | 3 |