Saturn-2 Ramenskoye - Zorkiy-2 Krasnogorsk (4-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Saturn-2 Ramenskoye
Moscow Oblast Championship - League A | |||
Ronde 26 | |||
2023-10-28 | Saturn-2 Ramenskoye - Zorkiy-2 Krasnogorsk | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2023-10-21 | Khimik-Junior Klin - Saturn-2 Ramenskoye | 3 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-14 | Saturn-2 Ramenskoye - FC Metallurg-2 Vidnoe | 0 - 6 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-07 | FC Metallist-Korolev - Saturn-2 Ramenskoye | 5 - 3 | |
Ronde 22 | |||
2023-09-30 | Saturn-2 Ramenskoye - FC Podolye | 3 - 9 |
Saturn-2 Ramenskoye - Zorkiy-2 Krasnogorsk
Russia Amateur, Moscow Oblast Championship - League A, match Saturn-2 Ramenskoye - Zorkiy-2 Krasnogorsk, starttijd 2023-10-28 11:00:00 internationale tijd.
Saturn-2 Ramenskoye en Zorkiy-2 Krasnogorsk neemt deel aan het kampioenschap Moscow Oblast Championship - League A, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Zorkiy-2 Krasnogorsk
Moscow Oblast Championship - League A | |||
Ronde 2 | |||
2024-04-20 | Vityaz Podolsk - Zorkiy-2 Krasnogorsk | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-04-13 | Zorkiy-2 Krasnogorsk - Bogorodskiy Vityaz Noginsk | 5 - 1 | |
Moscow Oblast Cup | |||
Ronde 5 | |||
2024-04-06 | Zorkiy-2 Krasnogorsk - Khimik-Junior Klin | 2 - 2 | |
Moscow Oblast Championship - League A | |||
Ronde 26 | |||
2023-10-28 | Saturn-2 Ramenskoye - Zorkiy-2 Krasnogorsk | 4 - 3 | |
Ronde 25 | |||
2023-10-22 | Zorkiy-2 Krasnogorsk - FC Metallurg-2 Vidnoe | 0 - 0 |
Klassement
Moscow Oblast Championship - League A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Podolye | 26 | 19 | 3 | 4 | 88:32 | 60 |
2
|
FC Metallurg-2 Vidnoe | 26 | 16 | 6 | 4 | 55:26 | 54 |
3
|
Zorkiy-2 Krasnogorsk | 26 | 14 | 5 | 7 | 57:26 | 47 |
4
|
Khimik-Junior Klin | 26 | 14 | 5 | 7 | 52:40 | 47 |
5
|
Kompositum-2 Pavlovsky Posad | 26 | 13 | 3 | 10 | 55:39 | 42 |
6
|
FC Stupino | 26 | 11 | 7 | 8 | 46:53 | 40 |
7
|
Peresvet-Trekhgorka Domodedovo | 26 | 11 | 3 | 12 | 59:84 | 36 |
8
|
FC Vostok-Elektrostal | 26 | 10 | 5 | 11 | 49:38 | 35 |
9
|
Kosmos-2 Dolgoprudny | 26 | 10 | 4 | 12 | 46:43 | 34 |
10
|
FC Red Stars Selyatino | 26 | 9 | 7 | 10 | 38:41 | 34 |
11
|
FC Lubertsi | 26 | 9 | 5 | 12 | 48:58 | 32 |
12
|
Bogorodskiy Vityaz Noginsk | 26 | 6 | 4 | 16 | 38:52 | 22 |
13
|
FC Metallist-Korolev | 26 | 4 | 8 | 14 | 43:65 | 20 |
14
|
Saturn-2 Ramenskoye | 26 | 3 | 1 | 22 | 32:109 | 10 |