Szreniawa Nowy Wiśnicz - Naprzod Sobolow (5-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Szreniawa Nowy Wiśnicz
V. Liga - Małopolska | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-24 | LKS Szaflary - Szreniawa Nowy Wiśnicz | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-17 | Szreniawa Nowy Wiśnicz - ZKS Unia II Tarnów | 2 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-08-14 | MKS Tarnovia Tarnów - Szreniawa Nowy Wiśnicz | 0 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | Szreniawa Nowy Wiśnicz - LKS Orzeł Dębno | 1 - 4 | |
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Ronde 14 | |||
2024-03-23 | Szreniawa Nowy Wiśnicz - Arkadia Olszyny | 0 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2023-11-05 | KS Ceramika Muchowka - Szreniawa Nowy Wiśnicz | 0 - 4 |
Szreniawa Nowy Wiśnicz - Naprzod Sobolow
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Tarnów , match Szreniawa Nowy Wiśnicz - Naprzod Sobolow, starttijd 2023-10-28 12:00:00 internationale tijd.
Szreniawa Nowy Wiśnicz en Naprzod Sobolow neemt deel aan het kampioenschap Klasa Okręgowa - Tarnów , Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Naprzod Sobolow
Klasa Okręgowa - Tarnów | |||
Ronde 14 | |||
2024-03-24 | Naprzod Sobolow - Rylovia Rylowa | 1 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2023-11-05 | Naprzod Sobolow - Arkadia Olszyny | 8 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-28 | Szreniawa Nowy Wiśnicz - Naprzod Sobolow | 5 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-21 | Victoria Porąbka Uszewska - Naprzod Sobolow | 4 - 9 | |
Ronde 10 | |||
2023-10-15 | Naprzod Sobolow - Błyskawica Proszówki | 1 - 1 |
Klassement
Klasa Okręgowa - Tarnów 1 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sokół Maszkienice | 14 | 10 | 2 | 2 | 44:19 | 32 |
2
|
Rylovia Rylowa | 14 | 10 | 2 | 2 | 35:15 | 32 |
3
|
Okocimski KS II Brzesko | 14 | 10 | 1 | 3 | 36:16 | 31 |
4
|
Błyskawica Proszówki | 14 | 9 | 2 | 3 | 49:23 | 29 |
5
|
Szreniawa Nowy Wiśnicz | 14 | 9 | 1 | 4 | 39:22 | 28 |
6
|
Naprzod Sobolow | 14 | 7 | 1 | 6 | 39:27 | 22 |
7
|
Strażak Mokrzyska | 14 | 7 | 1 | 6 | 29:21 | 22 |
8
|
Arkadia Olszyny | 14 | 6 | 2 | 6 | 30:31 | 20 |
9
|
Jadowniczanka Jadowniki | 14 | 5 | 3 | 6 | 34:26 | 18 |
10
|
KS Ceramika Muchowka | 14 | 6 | 0 | 8 | 25:31 | 18 |
11
|
Orzeł Cikowice | 14 | 5 | 1 | 8 | 28:28 | 16 |
12
|
Victoria Porąbka Uszewska | 14 | 3 | 2 | 9 | 19:38 | 11 |
13
|
Novi/Rzezawianka Rzezawa | 14 | 1 | 0 | 13 | 8:65 | 3 |
14
|
LKS Poręba Spytkowska | 14 | 1 | 0 | 13 | 5:58 | 3 |
Klasa Okręgowa - Tarnów 2 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Łęgovia Łęg Tarnowski | 14 | 9 | 2 | 3 | 28:17 | 29 |
2
|
LUKS Skrzyszów | 14 | 8 | 3 | 3 | 39:25 | 27 |
3
|
MLKS Żabno | 14 | 8 | 2 | 4 | 22:15 | 26 |
4
|
KS Nowa Jastrząbka-Żukowice | 14 | 7 | 4 | 3 | 25:19 | 25 |
5
|
LKS Szynwałd | 14 | 6 | 5 | 3 | 21:20 | 23 |
6
|
LKS Ładna | 14 | 6 | 5 | 3 | 24:25 | 23 |
7
|
LKS Rzuchowa | 14 | 7 | 2 | 5 | 27:20 | 23 |
8
|
LUKS Radłovia Radłów | 14 | 6 | 3 | 5 | 33:20 | 21 |
9
|
Ikar Odporyszów | 14 | 5 | 3 | 6 | 28:23 | 18 |
10
|
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska | 14 | 5 | 3 | 6 | 22:20 | 18 |
11
|
Gosłavia Gosławice | 14 | 4 | 2 | 8 | 16:22 | 14 |
12
|
LKS Koszyce Wielkie | 14 | 3 | 2 | 9 | 17:33 | 11 |
13
|
LUKS Zalipie | 14 | 2 | 3 | 9 | 16:35 | 9 |
14
|
Tuchovia Tuchów | 14 | 2 | 1 | 11 | 18:42 | 7 |