Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-2-3
Opstelling formaties
58.9 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Arseni Hohlatov | G | |||
30 | Tanel Klee | M | 23 | ||
5 | Silvester Ilumets | D | 20 | ||
9 | Jaagup Kopli | F | |||
17 | Holger Sepma | M | |||
6 | Karl Johan Kastein | M | 25 | ||
47 | Jonatan Saarnak | F | |||
22 | Oliver Piil | M | |||
76 | Andris Valk | F | |||
19 | Kristo Linder | M | 28 | ||
10 | Kermo Platov | M | 18 | ||
Plaatsvervanger | |||||
4 | Jaanus Sõmer | D | |||
11 | Kert Kütt | M | |||
20 | Tobias Remmelg | M | |||
92 | Indrek Noulik | F | 20 |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
65.7 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
1 | Taago Tarkmeel | G | |||
39 | Andreas Pedak | D | |||
3 | Andry Rahu | D | |||
22 | Herlent Krik | M | |||
33 | Andreas Kesa | M | |||
6 | Joosep Tarkmeel | F | |||
4 | Mathias Villemsoo | F | |||
10 | Rasmus Piirsalu | M | |||
8 | Erik Toomet | M | |||
21 | Kevin Lauri | M | |||
9 | Robin Isok | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
19 | Jan Harri Rehemaa | D | |||
80 | Sten-Marten Zuts | F |
Evenementen: FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-24 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tabasalu Ulasabat C.F. | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Flora | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-11 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Saue JK | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Raplamaa JK | - | |
Ronde 3 | |||
2024-07-27 | Tallinna FC Flora - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Paide Linnameeskond III | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Harju Jalgpallikool U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 3 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | Vändra JK Vaprus - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 4 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Tallinna FC Zapoos | 3 - 2 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-12 | JK Tabasalu U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 2 |
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Saku Sporting
Estland, II Liiga, match FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Saku Sporting, starttijd 2023-10-27 15:00:23 internationale tijd.
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM en Saku Sporting neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Saku Sporting
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-25 | Saku Sporting - JK Tabasalu U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Saku Sporting - Keila JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-10 | Tabasalu Ulasabat C.F. - Saku Sporting | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | - | |
Cup | |||
Ronde 32 | |||
2024-07-31 | Saku Sporting - FC Tallinn | - | |
II Liiga | |||
Ronde 13 | |||
2024-06-18 | Saku Sporting - Saue JK | 8 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Raplamaa JK - Saku Sporting | 1 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Saku Sporting - Paide Linnameeskond III | 0 - 2 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 32 | |||
2024-05-28 | Saku Sporting - Tallinna FC Flora | 3 - 4 | |
II Liiga | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Saku Sporting | 1 - 2 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Harju Jalgpallikool U21 | 26 | 22 | 1 | 3 | 107:36 | 67 |
2
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 26 | 20 | 0 | 6 | 79:41 | 60 |
3
|
Tallinna FC Flora | 26 | 19 | 1 | 6 | 83:38 | 58 |
4
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 26 | 12 | 6 | 8 | 50:55 | 42 |
5
|
Saku Sporting | 26 | 12 | 3 | 11 | 67:64 | 39 |
6
|
FC Nõmme United U21 | 26 | 10 | 7 | 9 | 53:38 | 37 |
7
|
Pärnu JK Tervis | 26 | 11 | 3 | 12 | 88:80 | 36 |
8
|
Saue JK | 26 | 11 | 2 | 13 | 56:61 | 35 |
9
|
Vändra JK Vaprus | 26 | 10 | 5 | 11 | 52:59 | 35 |
10
|
JK Tabasalu U21 | 26 | 9 | 5 | 12 | 57:45 | 32 |
11
|
Raplamaa JK | 26 | 8 | 6 | 12 | 56:72 | 30 |
12
|
Keila JK | 26 | 6 | 7 | 13 | 44:69 | 25 |
13
|
FC Kose | 26 | 5 | 1 | 20 | 46:100 | 16 |
14
|
Parnu JK Poseidon Nirvaana | 26 | 3 | 1 | 22 | 26:106 | 10 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 26 | 22 | 3 | 1 | 125:23 | 69 |
2
|
Jõhvi FC Phoenix | 26 | 18 | 4 | 4 | 103:22 | 58 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 26 | 18 | 4 | 4 | 97:24 | 58 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 26 | 15 | 6 | 5 | 75:29 | 51 |
5
|
Viimsi JK II | 26 | 14 | 7 | 5 | 75:24 | 49 |
6
|
Tartu JK Welco II | 26 | 13 | 6 | 7 | 78:46 | 45 |
7
|
FC Tallinn U21 | 26 | 13 | 3 | 10 | 74:41 | 42 |
8
|
FA Tartu Kalev II | 26 | 10 | 5 | 11 | 57:59 | 35 |
9
|
FC Helios Tartu | 26 | 10 | 1 | 15 | 70:76 | 31 |
10
|
Võru FC Helios | 26 | 8 | 4 | 14 | 66:77 | 28 |
11
|
Ajax Lasnamäe | 26 | 7 | 3 | 16 | 49:77 | 24 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 26 | 6 | 4 | 16 | 44:86 | 22 |
13
|
Kohtla-Jarve JK Jarve | 26 | 1 | 2 | 23 | 21:108 | 5 |
14
|
Valga FC Warrior | 26 | 1 | 0 | 25 | 10:252 | 3 |