FC Hleborob Hoholskiy - FC Bars-1 Bobrov (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: FC Hleborob Hoholskiy
Voronezhskaya oblast | |||
Ronde 10 | |||
2024-07-28 | FC Lokomotiv-2 Liski - FC Hleborob Hoholskiy | - | |
Ronde 9 | |||
2024-07-20 | FC Atom-2 Novovoronezh - FC Hleborob Hoholskiy | - | |
Ronde 8 | |||
2024-07-13 | FC Hleborob Hoholskiy - FC Spartak Rossosh | - | |
Ronde 7 | |||
2024-07-06 | FC Hleborob Hoholskiy - FC Torpedo Ramon | 0 - 12 | |
Ronde 5 | |||
2024-06-15 | FC Hleborob Hoholskiy - FC Lokomotiv-2 Liski | 4 - 4 | |
Ronde 4 | |||
2024-06-09 | FC Hleborob Hoholskiy - FC Atom-2 Novovoronezh | 3 - 6 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-01 | FC Spartak Rossosh - FC Hleborob Hoholskiy | 7 - 2 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-26 | FC Torpedo Ramon - FC Hleborob Hoholskiy | 6 - 0 |
FC Hleborob Hoholskiy - FC Bars-1 Bobrov
Russia Amateur, Voronezh Oblast Championship, match FC Hleborob Hoholskiy - FC Bars-1 Bobrov, starttijd 2023-10-29 10:00:58 internationale tijd.
FC Hleborob Hoholskiy en FC Bars-1 Bobrov neemt deel aan het kampioenschap Voronezh Oblast Championship, Russia Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Bars-1 Bobrov
Voronezh Oblast Championship | |||
Ronde 14 | |||
2024-08-10 | FC Gribanovskiy - FC Bars-1 Bobrov | - | |
Ronde 13 | |||
2024-08-03 | FC Bars-1 Bobrov - Kristall Yelan-Kolenovsky | - | |
Ronde 12 | |||
2024-07-27 | FC Anna - FC Bars-1 Bobrov | - | |
Ronde 11 | |||
2024-07-20 | FC Bars-1 Bobrov - FC Energy Talovaya | - | |
Ronde 10 | |||
2024-07-13 | Sokol Ertil - FC Bars-1 Bobrov | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-21 | FC Bars-1 Bobrov - Khoper Novokhopersk | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-06-15 | FC Bars-1 Bobrov - FC Salyut Buturlinovka | 4 - 0 | |
Ronde 7 | |||
2024-06-09 | FC Povorino - FC Bars-1 Bobrov | 0 - 11 | |
Ronde 6 | |||
2024-06-01 | FC Bars-1 Bobrov - Juvenal Borisoglebsk | 6 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-26 | FC Gribanovskiy - FC Bars-1 Bobrov | 0 - 3 |
Klassement
Voronezh Oblast Championship - Group 1 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Hleborob Hoholskiy | 14 | 12 | 2 | 0 | 50:22 | 38 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 14 | 10 | 2 | 2 | 50:15 | 32 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 14 | 9 | 2 | 3 | 50:36 | 29 |
4
|
FC Don Podgornoe | 14 | 5 | 3 | 6 | 29:28 | 18 |
5
|
FC Semiluki | 14 | 5 | 1 | 8 | 32:38 | 16 |
6
|
FC Verkhnyaya Khava | 14 | 4 | 1 | 9 | 39:47 | 13 |
7
|
Pobeda Panino | 14 | 2 | 3 | 9 | 26:58 | 9 |
8
|
DYUSSH Ostrogozhsk | 14 | 2 | 0 | 12 | 23:55 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group 2 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 16 | 12 | 3 | 1 | 88:13 | 39 |
2
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 16 | 11 | 3 | 2 | 57:26 | 36 |
3
|
Khoper Novokhopersk | 16 | 11 | 2 | 3 | 76:20 | 35 |
4
|
FC Anna | 16 | 10 | 2 | 4 | 78:25 | 32 |
5
|
FC Salyut Buturlinovka | 16 | 6 | 1 | 9 | 48:54 | 19 |
6
|
FC Ternovka | 16 | 5 | 1 | 10 | 25:52 | 16 |
7
|
FC Gribanovskiy | 16 | 4 | 1 | 11 | 22:69 | 13 |
8
|
FC Povorino | 16 | 2 | 3 | 11 | 9:104 | 9 |
9
|
FC Energy Talovaya | 16 | 2 | 2 | 12 | 30:70 | 8 |
Voronezh Oblast Championship - Group 3 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 16 | 14 | 1 | 1 | 72:16 | 43 |
2
|
FC Pavlovsk | 16 | 11 | 3 | 2 | 59:20 | 36 |
3
|
FC Kantemirovka | 16 | 11 | 1 | 4 | 54:27 | 34 |
4
|
FC Olkhovatka | 16 | 10 | 2 | 4 | 68:31 | 32 |
5
|
Lokomotiv-DYUSSH Rossosh | 16 | 6 | 3 | 7 | 27:35 | 21 |
6
|
FC Burevestnik Yelizavetovka | 16 | 4 | 3 | 9 | 22:33 | 15 |
7
|
FC Kamenka | 16 | 4 | 1 | 11 | 18:63 | 13 |
8
|
FC Verkhny Mamon | 16 | 1 | 3 | 12 | 21:63 | 6 |
9
|
FC Sigma Kalach | 16 | 1 | 3 | 12 | 12:65 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group A 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Bars-1 Bobrov | 6 | 4 | 0 | 2 | 13:7 | 12 |
2
|
FC Pavlovsk | 6 | 4 | 0 | 2 | 9:5 | 12 |
3
|
FC Hleborob Hoholskiy | 6 | 2 | 0 | 4 | 10:11 | 6 |
4
|
Khoper Novokhopersk | 6 | 2 | 0 | 4 | 7:16 | 6 |
Voronezh Oblast Championship - Group B 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Temp Boguchar | 6 | 4 | 2 | 0 | 33:8 | 14 |
2
|
FC Torpedo-2_RCFCS Ramon | 6 | 4 | 1 | 1 | 22:15 | 13 |
3
|
FC Nizhnedevitsk | 6 | 1 | 1 | 4 | 10:25 | 4 |
4
|
Kristall Yelan-Kolenovsky | 6 | 1 | 0 | 5 | 11:28 | 3 |