Unia Krzywda - GLKS Unia Żabików (1-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Unia Krzywda
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska | |||
Ronde 15 | |||
2023-11-12 | Unia Krzywda - Orlęta II Radzyń Podlaski | 2 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2023-11-05 | MKS Podlasie Biala Podlaska - Unia Krzywda | 3 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-29 | Unia Krzywda - GLKS Unia Żabików | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-22 | LKS Milanów - Unia Krzywda | 2 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-15 | GLKS Lutnia Piszczac - Unia Krzywda | 2 - 1 |
Unia Krzywda - GLKS Unia Żabików
Poland Amateur, Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska, match Unia Krzywda - GLKS Unia Żabików, starttijd 2023-10-29 13:00:00 internationale tijd.
Unia Krzywda en GLKS Unia Żabików neemt deel aan het kampioenschap Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: GLKS Unia Żabików
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska | |||
Ronde 15 | |||
2023-11-12 | GLKS Unia Żabików - MKS Podlasie Biala Podlaska | 3 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2023-11-05 | LKS Milanów - GLKS Unia Żabików | 2 - 2 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-29 | Unia Krzywda - GLKS Unia Żabików | 1 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-22 | GLKS Unia Żabików - GLKS Lutnia Piszczac | 0 - 2 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-15 | LKS Orzeł Czemierniki - GLKS Unia Żabików | 2 - 4 |
Klassement
Kezza Klasa Okręgowa - Biała Podlaska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Orlęta Łuków | 15 | 13 | 0 | 2 | 74:24 | 39 |
2
|
MKS Podlasie Biala Podlaska | 14 | 12 | 0 | 2 | 65:10 | 36 |
3
|
Orlęta II Radzyń Podlaski | 14 | 11 | 0 | 3 | 53:10 | 33 |
4
|
GLKS Lutnia Piszczac | 15 | 11 | 0 | 4 | 43:21 | 33 |
5
|
GLKS Unia Żabików | 15 | 9 | 2 | 4 | 33:24 | 29 |
6
|
KS Młodzieżówka Radzyń Podlaski | 15 | 9 | 1 | 5 | 39:32 | 28 |
7
|
KS Az-Bud Komarówka Podlaska | 15 | 8 | 1 | 6 | 27:23 | 25 |
8
|
ŁKS Łazy | 15 | 6 | 1 | 8 | 31:38 | 19 |
9
|
Kujawiak Stanin | 15 | 6 | 1 | 8 | 25:44 | 19 |
10
|
LKS Sokół Adamów | 15 | 5 | 3 | 7 | 26:32 | 18 |
11
|
MKS Victoria Parczew | 14 | 5 | 2 | 7 | 29:35 | 17 |
12
|
LKS Milanów | 15 | 4 | 3 | 8 | 20:37 | 15 |
13
|
Unia Krzywda | 14 | 4 | 2 | 8 | 20:29 | 14 |
14
|
Bad Boys Zastawie | 15 | 3 | 1 | 11 | 20:49 | 10 |
15
|
LKS Orzeł Czemierniki | 14 | 1 | 3 | 10 | 19:52 | 6 |
16
|
Tytan Wisznice | 14 | 0 | 0 | 14 | 13:77 | 0 |