Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-3-3
Opstelling formaties
53 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
44 | Harri Jõessar | D | |||
4 | Mattis Meresmaa | F | |||
6 | Karl Erik Strandberg | D | |||
34 | Mervin Mägi | D | |||
15 | Sten Kenert Maalinn | M | |||
20 | Karl Tamme | F | |||
18 | Viljo Sinikas | M | |||
17 | Janar Loorents | M | |||
38 | Martin Tilk | M | |||
19 | Madis Nurmik | F | |||
29 | Raimond Stepanjuga | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
3 | Oliver Andres | M | |||
21 | Brenet Rohtoja | M | |||
30 | Janar Soomre | F | |||
8 | Tanel Oeselg | M | |||
7 | Priit Põldmaa | D | |||
46 | Kaspar Koit | D | |||
27 | Fridebert Võrk | D |
Startopstellingen bevestigd
4-2-1-3
Opstelling formaties
62.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Jan-Kenyon Nõukas | G | |||
5 | Kaspar Krill | D | |||
17 | Andreas Kaevats | M | 16 | ||
30 | Antonii Vynnychuk | D | |||
2 | Alger Džumadil | D | |||
44 | Sander Must | M | |||
42 | Joonas Beilmann | M | |||
10 | Magnar Vainumäe | M | 25 | 0,0M+ | |
34 | Janari Vaher | M | |||
36 | Marten Müürisepp | M | |||
49 | Ander-Joosep Kose | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
3 | Berg Maidla | D | |||
42 | Hugo Laansoo | M | |||
28 | Roomet Pärn | M | |||
27 | Patrick Paats | M |
Evenementen: Raplamaa JK
II Liiga | |||
Ronde 18 | |||
2024-09-01 | Harju Jalgpallikool U21 - Raplamaa JK | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-24 | Raplamaa JK - FC Nõmme United U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Vändra JK Vaprus - Raplamaa JK | - | |
Ronde 15 | |||
2024-08-11 | Raplamaa JK - Tallinna FC Zapoos | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM - Raplamaa JK | - | |
Ronde 9 | |||
2024-06-20 | Raplamaa JK - Tallinna FC Flora | 0 - 3 | |
Ronde 13 | |||
2024-06-16 | Pärnu JK Vaprus U21 - Raplamaa JK | 5 - 1 | |
Cup | |||
2024-06-12 | Tallinna JK Legion - Raplamaa JK | 3 - 1 | |
II Liiga | |||
Ronde 12 | |||
2024-06-09 | Raplamaa JK - Saku Sporting | 1 - 1 | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Ronde 6 | |||
2024-06-05 | Keila JK - Raplamaa JK | 1 - 1 |
Raplamaa JK - Harju Jalgpallikool U21
Estland, II Liiga, match Raplamaa JK - Harju Jalgpallikool U21, starttijd 2023-11-02 17:00:39 internationale tijd.
Raplamaa JK en Harju Jalgpallikool U21 neemt deel aan het kampioenschap II Liiga, Estland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Harju Jalgpallikool U21
II Liiga | |||
Ronde 17 | |||
2024-08-23 | Paide Linnameeskond III - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | JK Tabasalu U21 - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 14 | |||
2024-08-04 | Vändra JK Vaprus - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 24 | |||
2024-07-28 | Harju Jalgpallikool U21 - Pärnu JK Vaprus U21 | - | |
Ronde 13 | |||
2024-07-24 | Tallinna FC Zapoos - Harju Jalgpallikool U21 | - | |
Ronde 15 | |||
2024-06-30 | FC Nõmme United U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 7 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-08 | Harju Jalgpallikool U21 - FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 1 - 3 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-01 | Pärnu JK Vaprus U21 - Harju Jalgpallikool U21 | 4 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-24 | Harju Jalgpallikool U21 - Saku Sporting | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | Keila JK - Harju Jalgpallikool U21 | 2 - 2 |
Klassement
II Liiga - Lõuna/Lääne piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Harju Jalgpallikool U21 | 26 | 22 | 1 | 3 | 107:36 | 67 |
2
|
Pärnu JK Vaprus U21 | 26 | 20 | 0 | 6 | 79:41 | 60 |
3
|
Tallinna FC Flora | 26 | 19 | 1 | 6 | 83:38 | 58 |
4
|
FC Hiiumaa ja Läänemaa JK II ÜM | 26 | 12 | 6 | 8 | 50:55 | 42 |
5
|
Saku Sporting | 26 | 12 | 3 | 11 | 67:64 | 39 |
6
|
FC Nõmme United U21 | 26 | 10 | 7 | 9 | 53:38 | 37 |
7
|
Pärnu JK Tervis | 26 | 11 | 3 | 12 | 88:80 | 36 |
8
|
Saue JK | 26 | 11 | 2 | 13 | 56:61 | 35 |
9
|
Vändra JK Vaprus | 26 | 10 | 5 | 11 | 52:59 | 35 |
10
|
JK Tabasalu U21 | 26 | 9 | 5 | 12 | 57:45 | 32 |
11
|
Raplamaa JK | 26 | 8 | 6 | 12 | 56:72 | 30 |
12
|
Keila JK | 26 | 6 | 7 | 13 | 44:69 | 25 |
13
|
FC Kose | 26 | 5 | 1 | 20 | 46:100 | 16 |
14
|
Parnu JK Poseidon Nirvaana | 26 | 3 | 1 | 22 | 26:106 | 10 |
II Liiga - Põhja/Ida piirkond 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Maardu Linnameeskond | 26 | 22 | 3 | 1 | 125:23 | 69 |
2
|
Jõhvi FC Phoenix | 26 | 18 | 4 | 4 | 103:22 | 58 |
3
|
Rakvere JK Tarvas | 26 | 18 | 4 | 4 | 97:24 | 58 |
4
|
Tallinna FCI Levadia U19 | 26 | 15 | 6 | 5 | 75:29 | 51 |
5
|
Viimsi JK II | 26 | 14 | 7 | 5 | 75:24 | 49 |
6
|
Tartu JK Welco II | 26 | 13 | 6 | 7 | 78:46 | 45 |
7
|
FC Tallinn U21 | 26 | 13 | 3 | 10 | 74:41 | 42 |
8
|
FA Tartu Kalev II | 26 | 10 | 5 | 11 | 57:59 | 35 |
9
|
FC Helios Tartu | 26 | 10 | 1 | 15 | 70:76 | 31 |
10
|
Võru FC Helios | 26 | 8 | 4 | 14 | 66:77 | 28 |
11
|
Ajax Lasnamäe | 26 | 7 | 3 | 16 | 49:77 | 24 |
12
|
Tallinna FC Ararat TTU | 26 | 6 | 4 | 16 | 44:86 | 22 |
13
|
Kohtla-Jarve JK Jarve | 26 | 1 | 2 | 23 | 21:108 | 5 |
14
|
Valga FC Warrior | 26 | 1 | 0 | 25 | 10:252 | 3 |