Błękitni Gąbin - Szopen Sanniki (1-8), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Błękitni Gąbin
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-20 | Błękitni Gąbin - Amator Maszewo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-13 | Wicher Cieszewo - Błękitni Gąbin | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-06 | Błękitni Gąbin - Stegny Wyszogród | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Stoczniowiec Płock - Błękitni Gąbin | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-28 | Błękitni Gąbin - Mazur Gostynin | - | |
Ronde 6 | |||
2024-08-18 | Błękitni Raciąż - Błękitni Gąbin | 2 - 4 | |
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-22 | Szopen Sanniki - Błękitni Gąbin | 4 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-06-05 | Skra Drobin - Błękitni Gąbin | 2 - 6 | |
Ronde 19 | |||
2024-06-01 | Kasztelan Sierpc - Błękitni Gąbin | 3 - 0 | |
Ronde 18 | |||
2024-05-25 | Błękitni Gąbin - Start Proboszczewice | 2 - 3 |
Błękitni Gąbin - Szopen Sanniki
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Płock, match Błękitni Gąbin - Szopen Sanniki, starttijd 2023-11-05 13:00:12 internationale tijd.
Błękitni Gąbin en Szopen Sanniki neemt deel aan het kampioenschap Liga Okręgowa - Płock, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Szopen Sanniki
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-09-27 | Unia Czermno - Szopen Sanniki | - | |
Ronde 4 | |||
2024-09-20 | Szopen Sanniki - Sparta Mochowo | - | |
Ronde 3 | |||
2024-09-13 | Skrwa Łukomie - Szopen Sanniki | - | |
Ronde 2 | |||
2024-09-06 | Szopen Sanniki - Start Proboszczewice | - | |
Ronde 1 | |||
2024-08-31 | Wicher Cieszewo - Szopen Sanniki | - | |
Puchar Polski MZPN - Płock | |||
Ronde 5 | |||
2024-08-24 | Stoczniowiec Płock - Szopen Sanniki | 1 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-08-14 | Sparta Mochowo - Szopen Sanniki | 0 - 6 | |
Liga Okręgowa - Płock | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-22 | Szopen Sanniki - Błękitni Gąbin | 4 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-16 | Unia Czermno - Szopen Sanniki | 2 - 6 | |
Ronde 19 | |||
2024-06-02 | Start Proboszczewice - Szopen Sanniki | 1 - 4 |
Klassement
Liga Okręgowa - Płock 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kasztelan Sierpc | 22 | 19 | 2 | 1 | 82:16 | 59 |
2
|
Delta Słupno | 22 | 15 | 4 | 3 | 76:21 | 49 |
3
|
Szopen Sanniki | 22 | 14 | 2 | 6 | 63:35 | 44 |
4
|
Stegny Wyszogród | 22 | 11 | 4 | 7 | 46:38 | 37 |
5
|
Skrwa Łukomie | 22 | 9 | 5 | 8 | 59:48 | 32 |
6
|
Sparta Mochowo | 22 | 10 | 2 | 10 | 65:67 | 32 |
7
|
Unia Iłów | 22 | 9 | 3 | 10 | 58:65 | 30 |
8
|
Błękitni Gąbin | 22 | 8 | 2 | 12 | 46:60 | 26 |
9
|
Start Proboszczewice | 22 | 6 | 4 | 12 | 43:61 | 22 |
10
|
Unia Czermno | 22 | 5 | 2 | 15 | 42:72 | 17 |
11
|
Zryw Bielsk | 22 | 4 | 4 | 14 | 38:77 | 16 |
12
|
Skra Drobin | 22 | 3 | 4 | 15 | 32:90 | 13 |