Gimnasia y Esgrima Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Gimnasia y Esgrima Reserve
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 14 | |||
2024-05-29 | San Lorenzo de Almagro - Gimnasia y Esgrima Reserve | 1 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2024-05-23 | Gimnasia y Esgrima Reserve - Racing Reserve | 1 - 2 | |
Ronde 12 | |||
2024-05-16 | Velez Sarsfield - Gimnasia y Esgrima Reserve | 0 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2024-05-10 | Gimnasia y Esgrima Reserve - CA Barracas Central | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-04-24 | Gimnasia y Esgrima Reserve - Rosario Central | 1 - 3 |
Gimnasia y Esgrima Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve
Argentinië, Copa de la Liga, Reserves, match Gimnasia y Esgrima Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve, starttijd 2023-10-24 14:00:00 internationale tijd.
Gimnasia y Esgrima Reserve en Arsenal de Sarandí Reserve neemt deel aan het kampioenschap Copa de la Liga, Reserves, Argentinië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Arsenal de Sarandí Reserve
Copa de la Liga, Reserves | |||
Ronde 14 | |||
2023-11-05 | Rosario Central - Arsenal de Sarandí Reserve | 2 - 1 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-31 | Arsenal de Sarandí Reserve - Huracán Reserve | 1 - 3 | |
Ronde 12 | |||
2023-10-24 | Gimnasia y Esgrima Reserve - Arsenal de Sarandí Reserve | 1 - 0 | |
Ronde 11 | |||
2023-10-18 | Arsenal de Sarandí Reserve - Independiente | 2 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2023-10-14 | Colon - Arsenal de Sarandí Reserve | 1 - 1 |
Klassement
Copa de la Liga, Reserves 2023, Group A: 2023
Copa de la Liga, Reserves 2023, Group B: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Boca Juniors | 14 | 9 | 4 | 1 | 19:5 | 31 |
2
|
Tigre Reserve | 14 | 7 | 5 | 2 | 21:8 | 26 |
3
|
San Lorenzo de Almagro | 14 | 6 | 5 | 3 | 20:12 | 23 |
4
|
Belgrano Reserve | 14 | 7 | 2 | 5 | 19:17 | 23 |
5
|
Lanus | 14 | 7 | 2 | 5 | 22:21 | 23 |
6
|
Racing Reserve | 14 | 5 | 6 | 3 | 20:17 | 21 |
7
|
Sarmiento Reserve | 14 | 5 | 5 | 4 | 15:17 | 20 |
8
|
Central Cordoba Reserve | 14 | 4 | 7 | 3 | 12:11 | 19 |
9
|
Godoy Cruz AT | 14 | 6 | 1 | 7 | 12:19 | 19 |
10
|
Estudiantes de La Plata Reserve | 14 | 5 | 2 | 7 | 16:17 | 17 |
11
|
Newell's Old Boys Reserve | 14 | 3 | 6 | 5 | 11:15 | 15 |
12
|
Club Atletico Platense | 14 | 2 | 4 | 8 | 14:24 | 10 |
13
|
Defensa y Justicia | 14 | 2 | 4 | 8 | 11:22 | 10 |
14
|
CA Union Santa Fe | 14 | 0 | 4 | 10 | 5:22 | 4 |