Saturn Ramenskoye - Peresvet Domodedovo (3-1), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Saturn Ramenskoye
PFL, West | |||
Ronde 18 | |||
2024-08-11 | Saturn Ramenskoye - FC Tver | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-04 | Saturn Ramenskoye - FC Irkutsk | - | |
Ronde 16 | |||
2024-07-28 | Saturn Ramenskoye - Spartak Moscow II | - | |
Ronde 15 | |||
2024-07-07 | Saturn Ramenskoye - Zvezda St. Petersburg | - | |
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Rodina-M Moscow - Saturn Ramenskoye | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Saturn Ramenskoye - Rusland | 2 - 0 | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Saturn Ramenskoye | 2 - 1 | |
Ronde 11 | |||
2024-06-14 | Saturn Ramenskoye - FK Znamya Truda | 2 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-06-10 | FC Irkutsk - Saturn Ramenskoye | 0 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Saturn Ramenskoye | 2 - 2 |
Saturn Ramenskoye - Peresvet Domodedovo
Rusland, PFL, Center, match Saturn Ramenskoye - Peresvet Domodedovo, starttijd 2023-11-05 12:00:00 internationale tijd.
Saturn Ramenskoye en Peresvet Domodedovo neemt deel aan het kampioenschap PFL, Center, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Peresvet Domodedovo
PFL, Center | |||
Ronde 17 | |||
2023-11-11 | Peresvet Domodedovo - Krasnoe Znamya Noginsk | 1 - 2 | |
Ronde 16 | |||
2023-11-05 | Saturn Ramenskoye - Peresvet Domodedovo | 3 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2023-10-28 | Peresvet Domodedovo - Kosmos Dolgoprudnyi | 1 - 2 | |
Ronde 14 | |||
2023-10-22 | FC Kaluga - Peresvet Domodedovo | 5 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2023-10-16 | Peresvet Domodedovo - Khimki-M | 1 - 3 |
Klassement
Group 3: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kaluga | 17 | 12 | 3 | 2 | 49:6 | 39 |
2
|
Sakhalinets Moscow | 17 | 11 | 3 | 3 | 38:21 | 36 |
3
|
Spartak Tambov | 17 | 10 | 3 | 4 | 26:22 | 33 |
4
|
Dinamo Vladivostok | 17 | 10 | 0 | 7 | 30:21 | 30 |
5
|
Arsenal-2 Tula | 17 | 8 | 6 | 3 | 24:16 | 30 |
6
|
Saturn Ramenskoye | 17 | 9 | 2 | 6 | 30:18 | 29 |
7
|
Kompositum Pavlovsky Posad | 17 | 8 | 5 | 4 | 28:20 | 29 |
8
|
SKA-Khabarovsk-2 | 17 | 8 | 1 | 8 | 30:29 | 25 |
9
|
Zenit Penza | 17 | 7 | 4 | 6 | 22:25 | 25 |
10
|
Sakhalin Sakhalinsk | 17 | 7 | 2 | 8 | 16:19 | 23 |
11
|
Kosmos Dolgoprudnyi | 17 | 6 | 5 | 6 | 24:28 | 23 |
12
|
FK Kvant Obninsk | 17 | 6 | 5 | 6 | 19:27 | 23 |
13
|
Krasnoe Znamya Noginsk | 17 | 6 | 4 | 7 | 18:26 | 22 |
14
|
Khimki-M | 17 | 6 | 1 | 10 | 20:28 | 19 |
15
|
FC Zvezda Ryazan | 17 | 4 | 3 | 10 | 24:27 | 15 |
16
|
Strogino Moscow | 17 | 3 | 5 | 9 | 28:36 | 14 |
17
|
FK Kolomna | 17 | 1 | 5 | 11 | 17:41 | 8 |
18
|
Peresvet Domodedovo | 17 | 2 | 1 | 14 | 21:54 | 7 |