Sanatatea Cluj - CS Lotus Băile Felix (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
12 | Bogdan Checicheș | G | |||
15 | Gaddo Abubakar | D | |||
21 | Dorin Goga | F | 39 | 0,1M+ | |
18 | Andrei Vlad Ștefan | M | |||
Gabriel Radu | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
5 | Damian Cimpoeșu | D | |||
4 | Diomande Mohamed Abdoul Junior | D | |||
6 | Cătălin Mureșan | M | |||
10 | Darius Alin Vescan | M | |||
14 | Alexandru Lakatoș | M |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
20 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
13 | Mario Negru | M | |||
11 | Gelu Gitye | M | |||
24 | Alexandru Pintea | D | |||
2 | Gabriel Ardelean | D | |||
9 | Daniel Ghiță | F | |||
23 | Cristian Urbanowski | D | 25 | ||
14 | Tudor Bochiș | M | |||
Plaatsvervanger | |||||
7 | Sebastian Cucu | D | |||
19 | Daniel Duma | F | |||
15 | Aris Morar | M |
Evenementen: Sanatatea Cluj
Liga III Seria 10 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | FCM Baia Mare - Sanatatea Cluj | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-17 | Sanatatea Cluj - CSM Victoria Carei | 3 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | CS Lotus Băile Felix - Sanatatea Cluj | 3 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | Sanatatea Cluj - CS Minerul 1947 Ocna Dej | 3 - 0 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | FC Olimpia Satu Mare - Sanatatea Cluj | 2 - 0 |
Sanatatea Cluj - CS Lotus Băile Felix
Roemenië, Liga III Seria 10, match Sanatatea Cluj - CS Lotus Băile Felix, starttijd 2023-11-10 12:00:17 internationale tijd.
Sanatatea Cluj en CS Lotus Băile Felix neemt deel aan het kampioenschap Liga III Seria 10, Roemenië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CS Lotus Băile Felix
Liga III Seria 10 | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-25 | CS Lotus Băile Felix - CS Minerul 1947 Ocna Dej | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-18 | FC Olimpia Satu Mare - CS Lotus Băile Felix | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-10 | CS Lotus Băile Felix - Sanatatea Cluj | 3 - 3 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-07 | CSM Victoria Carei - CS Lotus Băile Felix | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-03 | FCM Baia Mare - CS Lotus Băile Felix | 2 - 0 |
Klassement
Liga III Seria 10 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCM Zalău | 18 | 12 | 5 | 1 | 33:14 | 41 |
2
|
CSM Satu Mare | 18 | 9 | 6 | 3 | 31:19 | 33 |
3
|
CSC Crişul Sântandrei | 18 | 8 | 4 | 6 | 29:17 | 28 |
4
|
CSM Sighetu Marmației | 18 | 8 | 3 | 7 | 29:26 | 27 |
5
|
CS Lotus Băile Felix | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:17 | 27 |
6
|
CSM Victoria Carei | 18 | 7 | 3 | 8 | 23:30 | 24 |
7
|
Sanatatea Cluj | 18 | 5 | 3 | 10 | 21:28 | 18 |
8
|
FC Olimpia Satu Mare | 18 | 4 | 5 | 9 | 22:39 | 17 |
9
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | 18 | 3 | 8 | 7 | 20:24 | 17 |
10
|
FCM Baia Mare | 18 | 3 | 5 | 10 | 18:31 | 14 |
Liga III Seria 10 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SCM Zalău | 9 | 4 | 3 | 2 | 19:11 | 56 |
2
|
CSM Sighetu Marmației | 9 | 5 | 2 | 2 | 14:14 | 44 |
3
|
CSM Satu Mare | 9 | 2 | 3 | 4 | 12:14 | 42 |
4
|
CSC Crişul Sântandrei | 9 | 3 | 0 | 6 | 8:14 | 37 |
Liga III Seria 10 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSM Victoria Carei | 10 | 4 | 4 | 2 | 20:17 | 40 |
2
|
CS Lotus Băile Felix | 10 | 3 | 4 | 3 | 15:14 | 40 |
3
|
FCM Baia Mare | 10 | 7 | 3 | 0 | 24:9 | 38 |
4
|
Sanatatea Cluj | 10 | 4 | 2 | 4 | 20:16 | 32 |
5
|
FC Olimpia Satu Mare | 10 | 4 | 3 | 3 | 19:12 | 32 |
6
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | 10 | 0 | 0 | 10 | 0:30 | 17 |
Liga III Seria 10 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SCM Zalău | ||||||
|
CSM Satu Mare | ||||||
|
CSC Crişul Sântandrei | ||||||
|
CSM Sighetu Marmației |
Liga III Seria 10 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sanatatea Cluj | ||||||
|
FC Olimpia Satu Mare | ||||||
|
FCM Baia Mare | ||||||
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | ||||||
|
CSM Victoria Carei | ||||||
|
CS Lotus Băile Felix |
Liga III Seria 10 - Championship Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SCM Zalău | ||||||
|
CSM Satu Mare | ||||||
|
CSC Crişul Sântandrei | ||||||
|
CSM Sighetu Marmației |
Liga III Seria 10 - Relegation Round 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Sanatatea Cluj | ||||||
|
FC Olimpia Satu Mare | ||||||
|
FCM Baia Mare | ||||||
|
CS Minerul 1947 Ocna Dej | ||||||
|
CSM Victoria Carei | ||||||
|
CS Lotus Băile Felix |