Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
46.6
Algemene spelersbeoordeling
77.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
53 | Martin Berkovec | G | 34 | 0,3M+ | 46.9 |
35 | Kozeluh Josef | D | 21 | ||
6 | Lukas Endl | D | 20 | ||
15 | Jan Sterba | D | 29 | 0,3M+ | |
18 | Denis Granecný | D | 25 | 0,5M+ | 43.5 |
5 | Jiri Hamza | D | |||
13 | Jiří Texl | M | 30 | 0,5M+ | 50.9 |
9 | Denis Alijagic | F | 20 | ||
7 | Ondrej Pachlopnik | M | 23 | 0,1M+ | |
25 | Roman Potocny | F | 32 | 0,8M+ | 44.5 |
37 | Jakub Řezníček | F | 35 | 0,7M+ | 47.3 |
Plaatsvervanger | |||||
71 | Jakub Šiman | G | 28 | 0,2M+ | |
32 | Jan Hellebrand | D | 21 | 0,0M+ | |
8 | Zdenek Toman | D | |||
24 | Josef Divisek | M | 33 | 0,3M+ | |
19 | Pavel Gaszczyk | M | |||
29 | Tomas Smejkal | M | 25 | ||
16 | Adam Kronus | F | 20 |
Startopstellingen bevestigd
3-2-4-1
Opstelling formaties
76.5 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
26 | Tadeas Stoppen | G | 19 | ||
16 | Filip Slavicek | M | 21 | ||
19 | Frantisek Matys | D | 20 | ||
21 | Michal Vepřek | D | 38 | 0,2M+ | |
28 | Jiri Spacil | M | 24 | ||
37 | Štěpán Langer | M | 23 | ||
18 | Jan Fiala | M | 22 | ||
24 | Hadas Matej | 19 | |||
15 | Matej Mikulenka | 18 | |||
6 | Jáchym Šíp | M | 20 | ||
7 | Filip Urica | M | 19 | ||
Plaatsvervanger | |||||
41 | Pavel Mazur | G | |||
38 | Adam Bednár | D | 20 | ||
13 | Jakub Fabianek | D | |||
20 | Michal Galus | M | 22 | ||
25 | Daniel Grečmal | M | 20 | ||
8 | Adam Uriča | M | 16 | ||
34 | Yunusa Muritala |
Evenementen: FC Zbrojovka Brno
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | 1. FC Slovacko - FC Zbrojovka Brno | - | |
2024-06-22 | Tj Sokol Pohorelice - FC Zbrojovka Brno | 0 - 5 | |
FNL | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | FC Vlasim - FC Zbrojovka Brno | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-19 | FC Zbrojovka Brno - SK Hanacka Slavia Kromeriz | 4 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-11 | SK Lisen - FC Zbrojovka Brno | 1 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-08 | FC Zbrojovka Brno - FK Viktoria Zizkov | 0 - 2 |
Match statistieken
7 | Hoekschoppen | 7 |
4 | Gele kaart | 2 |
0 | Rode kaarten | 0 |
1.05 | Expected goals | 1.34 |
61% | Balbezit | 39% |
9 | Schoten | 12 |
5 | Schoten op doel | 5 |
2 | Schoten naast doel | 4 |
2 | Geblokkeerde schoten | 3 |
2 | Buitenspel | 3 |
14 | Overtredingen | 15 |
5 | Free kicks | 2 |
33 | Throw-ins | 17 |
6 | Goal kicks | 7 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
0 | Counteraanvallen | 6 |
5 | Schoten binnen de 16-meter | 8 |
4 | Schoten buiten de 16-meter | 4 |
5 | Reddingen keeper | 6 |
407 | Passes | 250 |
309 (75%) | Nauwkeurige passes | 166 (66%) |
28/63 (44%) | Lange ballen | 27/62 (43%) |
9/26 (34%) | Voorzetten | 4/10 (40%) |
30/41 (73%) | Dribbels | 30/38 (78%) |
125 | Balbezit verloren | 115 |
80 | Gewonnen duels | 99 |
7 | Luchtduels gewonnen | 22 |
6 | Tackles | 6 |
47 | Onderscheppingen | 55 |
18 | Reddingen | 27 |
FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc B
Tsjechië, FNL, match FC Zbrojovka Brno - SK Sigma Olomouc B, starttijd 2023-11-11 14:00:00 internationale tijd.
FC Zbrojovka Brno en SK Sigma Olomouc B neemt deel aan het kampioenschap FNL, Tsjechië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: SK Sigma Olomouc B
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-22 | SK Sigma Olomouc B - SFC Opava | 1 - 1 | |
FNL | |||
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | SK Sigma Olomouc B - FK Varnsdorf | 2 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-05-19 | MFK Chrudim - SK Sigma Olomouc B | 1 - 3 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-13 | SK Sigma Olomouc B - AC Sparta Praag B | 3 - 1 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-08 | FC Vlasim - SK Sigma Olomouc B | 0 - 3 |
Klassement
FNL 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Dukla Praag | 30 | 18 | 6 | 6 | 55:29 | 60 |
2
|
SK Sigma Olomouc B | 30 | 18 | 3 | 9 | 49:38 | 57 |
3
|
FC Mas Taborsko | 30 | 13 | 10 | 7 | 41:26 | 49 |
4
|
MFK Vyskov | 30 | 13 | 8 | 9 | 45:38 | 47 |
5
|
MFK Chrudim | 30 | 11 | 9 | 10 | 49:48 | 42 |
6
|
SFC Opava | 30 | 11 | 7 | 12 | 36:36 | 40 |
7
|
FC Vlasim | 30 | 9 | 13 | 8 | 41:43 | 40 |
8
|
SK Lisen | 30 | 9 | 12 | 9 | 34:34 | 39 |
10
|
FC Zbrojovka Brno | 30 | 11 | 6 | 13 | 41:42 | 39 |
10
|
FK Viktoria Zizkov | 30 | 11 | 6 | 13 | 44:51 | 39 |
11
|
AC Sparta Praag B | 30 | 10 | 7 | 13 | 52:58 | 37 |
12
|
1 SK Prostejov | 30 | 11 | 4 | 15 | 42:52 | 37 |
13
|
1 FK Pribram | 30 | 11 | 4 | 15 | 32:43 | 37 |
14
|
FK Varnsdorf | 30 | 8 | 12 | 10 | 51:50 | 36 |
15
|
FC Vysocina Jihlava | 30 | 9 | 8 | 13 | 42:46 | 35 |
16
|
SK Hanacka Slavia Kromeriz | 30 | 6 | 7 | 17 | 33:53 | 25 |