Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Konopianka Konopki (6-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Ostrovia Ostrów Mazowiecka
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-08-31 | Sona Nowe Miasto - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | ULKS Ołdaki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 7 - 2 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-10 | FC 2012 Różan - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 0 - 0 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Tęcza Ojrzeń | 1 - 1 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Konopianka Konopki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 0 - 5 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Wymakracz Długosiodło - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 1 - 2 |
Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Konopianka Konopki
Poland Amateur, Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, match Ostrovia Ostrów Mazowiecka - Konopianka Konopki, starttijd 2023-11-11 10:00:05 internationale tijd.
Ostrovia Ostrów Mazowiecka en Konopianka Konopki neemt deel aan het kampioenschap Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Konopianka Konopki
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka | |||
Ronde 4 | |||
2024-09-01 | Konopianka Konopki - ULKS Ołdaki | - | |
Ronde 3 | |||
2024-08-24 | Korona Szydłowo - Konopianka Konopki | 2 - 3 | |
Ronde 1 | |||
2024-08-11 | Rzekunianka Rzekuń - Konopianka Konopki | 2 - 2 | |
Ronde 30 | |||
2024-06-22 | Wymakracz Długosiodło - Konopianka Konopki | 2 - 2 | |
Ronde 29 | |||
2024-06-15 | Konopianka Konopki - Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 0 - 5 | |
Ronde 27 | |||
2024-05-29 | Konopianka Konopki - Kryształ Glinojeck | 3 - 3 |
Klassement
Keeza Liga Okręgowa - Ciechanów-Ostrołęka 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wkra Żuromin | 27 | 22 | 4 | 1 | 87:19 | 70 |
2
|
Opia Opinogóra | 27 | 21 | 4 | 2 | 66:23 | 67 |
3
|
Rzekunianka Rzekuń | 27 | 16 | 3 | 8 | 66:42 | 51 |
4
|
Kryształ Glinojeck | 27 | 15 | 6 | 6 | 57:41 | 51 |
5
|
Sona Nowe Miasto | 27 | 14 | 6 | 7 | 51:35 | 48 |
6
|
Korona Szydłowo | 27 | 13 | 5 | 9 | 59:41 | 44 |
7
|
Ostrovia Ostrów Mazowiecka | 27 | 14 | 2 | 11 | 62:54 | 44 |
8
|
GKS Strzegowo | 27 | 14 | 1 | 12 | 67:51 | 43 |
9
|
ULKS Ołdaki | 27 | 12 | 3 | 12 | 54:45 | 39 |
10
|
Kurpik Kadzidło | 27 | 9 | 3 | 15 | 54:66 | 30 |
11
|
Konopianka Konopki | 27 | 8 | 6 | 13 | 53:65 | 30 |
12
|
Wkra Radzanów | 27 | 9 | 3 | 15 | 56:75 | 30 |
13
|
Tęcza Ojrzeń | 27 | 8 | 4 | 15 | 50:55 | 28 |
14
|
Wymakracz Długosiodło | 27 | 6 | 2 | 19 | 40:69 | 20 |
15
|
Wkra Sochocin | 27 | 5 | 0 | 22 | 28:89 | 15 |
16
|
GKS Comfort Gumino | 27 | 3 | 2 | 22 | 34:114 | 11 |