PFC Montana 1921 - Dobrudzha Dobrich (2-2), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: PFC Montana 1921
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-26 | PFC Montana 1921 - ACSM Politehnica Iași | 1 - 1 | |
2024-06-22 | PFC Montana 1921 - FK CSKA 1948 Sofia II | 2 - 2 | |
Vtora Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-24 | Dobrudzha Dobrich - PFC Montana 1921 | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-20 | PFC Montana 1921 - FK Septemvri Sofia | 0 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-12 | FC Dunav 2010 - PFC Montana 1921 | 1 - 1 |
PFC Montana 1921 - Dobrudzha Dobrich
Bulgarije, Vtora Liga, match PFC Montana 1921 - Dobrudzha Dobrich, starttijd 2023-11-13 15:30:00 internationale tijd.
PFC Montana 1921 en Dobrudzha Dobrich neemt deel aan het kampioenschap Vtora Liga, Bulgarije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dobrudzha Dobrich
Club Friendly Games | |||
2024-06-26 | FC Dunav 2010 - Dobrudzha Dobrich | 0 - 0 | |
2024-06-22 | Dobrudzha Dobrich - FK Spartak 1918 Varna | 0 - 1 | |
Vtora Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-24 | Dobrudzha Dobrich - PFC Montana 1921 | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-20 | FC Strumska Slava - Dobrudzha Dobrich | 2 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-13 | Marek Dupnica - Dobrudzha Dobrich | 2 - 1 |
Klassement
Vtora Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Spartak 1918 Varna | 34 | 23 | 3 | 8 | 60:28 | 72 |
2
|
FK Septemvri Sofia | 34 | 19 | 8 | 7 | 46:26 | 65 |
3
|
Marek Dupnica | 34 | 16 | 13 | 5 | 36:26 | 61 |
4
|
PFC Montana 1921 | 34 | 16 | 9 | 9 | 46:31 | 57 |
5
|
FC Strumska Slava | 34 | 14 | 9 | 11 | 34:28 | 51 |
6
|
Dobrudzha Dobrich | 34 | 14 | 8 | 12 | 43:34 | 50 |
7
|
FK CSKA 1948 Sofia II | 34 | 13 | 11 | 10 | 39:36 | 50 |
8
|
Yantra Gabrovo | 34 | 12 | 11 | 11 | 39:37 | 47 |
9
|
FC Dunav 2010 | 34 | 12 | 10 | 12 | 30:36 | 46 |
10
|
PFC Spartak Pleven | 34 | 13 | 6 | 15 | 29:32 | 45 |
11
|
Liteks Lovetch | 34 | 12 | 9 | 13 | 30:36 | 45 |
12
|
Ludogorets Razgrad | 34 | 11 | 11 | 12 | 39:39 | 44 |
13
|
PFC Belasitsa Petrich | 34 | 12 | 7 | 15 | 37:33 | 43 |
14
|
FK Sportist Svoge | 34 | 10 | 10 | 14 | 36:45 | 40 |
15
|
FC Chernomorets 1919 Burgas | 34 | 9 | 11 | 14 | 33:41 | 38 |
16
|
Chernomorets Balchik | 34 | 10 | 6 | 18 | 36:49 | 36 |
17
|
FC Maritsa Plovdiv | 34 | 9 | 3 | 22 | 31:56 | 30 |
18
|
OFC Bdin 1923 Vidin | 34 | 5 | 7 | 22 | 19:50 | 22 |