Supra Kwidzyn - Gryf Wejherowo (2-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|
Waarschijnlijk startende opstellingen
Startopstellingen zijn niet bevestigd
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
Robert Wika | G | ||||
Jakub Godlewski | M | ||||
Kacper Malolepszy | M | 22 | |||
Krzysztof Idzi | F | ||||
Bartłomiej Iwański | F | ||||
Kacper Hebel | M | ||||
Kamil Pranczk | M | ||||
Plaatsvervanger | |||||
Dominik Rietz | M |
Evenementen: Supra Kwidzyn
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | Supra Kwidzyn - Gryf Słupsk | 0 - 2 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Wejherowo - Supra Kwidzyn | 5 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | Supra Kwidzyn - MKS Start Miastko | 4 - 1 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-02 | MKS Solar Władysławowo - Supra Kwidzyn | geannuleerd | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | Jaguar Gdańsk - Supra Kwidzyn | 4 - 0 |
Supra Kwidzyn - Gryf Wejherowo
Poland Amateur, IV. Liga - Pomorska, match Supra Kwidzyn - Gryf Wejherowo, starttijd 2023-11-11 10:00:00 internationale tijd.
Supra Kwidzyn en Gryf Wejherowo neemt deel aan het kampioenschap IV. Liga - Pomorska, Poland Amateur.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Gryf Wejherowo
IV. Liga - Pomorska | |||
Ronde 34 | |||
2024-06-22 | MKS Solar Władysławowo - Gryf Wejherowo | 3 - 8 | |
Ronde 33 | |||
2024-06-15 | Gryf Wejherowo - Supra Kwidzyn | 5 - 0 | |
Ronde 32 | |||
2024-06-08 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Gryf Wejherowo | 1 - 6 | |
Ronde 31 | |||
2024-06-01 | Gryf Wejherowo - MZKS Arka II Gdynia | 6 - 3 | |
Ronde 30 | |||
2024-05-25 | GKS Gedania II Gdańsk - Gryf Wejherowo | 2 - 3 |
Klassement
IV. Liga - Pomorska 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Słupsk | 34 | 27 | 3 | 4 | 92:35 | 84 |
2
|
Jaguar Gdańsk | 34 | 27 | 1 | 6 | 100:42 | 82 |
3
|
Grom Nowy Staw | 34 | 22 | 6 | 6 | 84:40 | 72 |
4
|
SKS Baltyk Gdynia | 34 | 21 | 4 | 9 | 84:50 | 67 |
5
|
Pomezania Malbork | 34 | 16 | 11 | 7 | 79:46 | 59 |
6
|
Gryf Wejherowo | 34 | 18 | 3 | 13 | 87:61 | 57 |
7
|
MKS Chojniczanka II Chojnice | 34 | 17 | 3 | 14 | 79:71 | 54 |
8
|
Anioły Garczegorze | 34 | 13 | 6 | 15 | 59:56 | 45 |
9
|
Supra Kwidzyn | 34 | 12 | 8 | 14 | 42:66 | 44 |
10
|
Radunia II Stężyca | 34 | 12 | 7 | 15 | 63:73 | 43 |
11
|
KS Sparta Sycewice | 34 | 10 | 11 | 13 | 58:70 | 41 |
12
|
Pogoń Lębork | 34 | 10 | 10 | 14 | 58:59 | 40 |
13
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 34 | 10 | 10 | 14 | 45:62 | 40 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 34 | 10 | 9 | 15 | 64:83 | 39 |
15
|
MZKS Arka II Gdynia | 34 | 7 | 9 | 18 | 58:68 | 30 |
16
|
GKS Gedania II Gdańsk | 34 | 7 | 4 | 23 | 51:91 | 25 |
17
|
AS Kolbudy | 34 | 5 | 6 | 23 | 29:92 | 21 |
18
|
MKS Start Miastko | 34 | 3 | 7 | 24 | 40:107 | 16 |