Evenementen: Rodina-M Moscow
PFL, West | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Rodina-M Moscow - Saturn Ramenskoye | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | FC Irkutsk - Rodina-M Moscow | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Rodina-M Moscow - Spartak Moscow II | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Zenit 2 St. Petersburg - Rodina-M Moscow | 1 - 1 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-07 | Rodina-M Moscow - Zvezda St. Petersburg | 5 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Rodina-M Moscow - FC Tver | 0 - 0 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | Rusland - Rodina-M Moscow | 2 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | Rodina-M Moscow - Baltika-BFU im.I.Kanta | 2 - 0 |
Rodina-M Moscow - Dinamo-Vologda
Rusland, PFL, West, match Rodina-M Moscow - Dinamo-Vologda, starttijd 2023-11-12 11:00:00 internationale tijd.
Rodina-M Moscow en Dinamo-Vologda neemt deel aan het kampioenschap PFL, West, Rusland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Dinamo-Vologda
PFL, West | |||
Ronde 14 | |||
2024-07-01 | Baltika-BFU im.I.Kanta - Dinamo-Vologda | - | |
Ronde 13 | |||
2024-06-25 | Dinamo-Vologda - FK Znamya Truda | - | |
Ronde 12 | |||
2024-06-19 | Enisey 2 Krasnoyarsk - Dinamo-Vologda | - | |
Ronde 11 | |||
2024-06-13 | Dinamo-Vologda - FC Torpedo Vladimir | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-06-08 | Dynamo St. Petersburg - Dinamo-Vologda | 3 - 1 | |
Ronde 9 | |||
2024-06-01 | Dinamo-Vologda - Chertanovo Moscow | 1 - 4 | |
Ronde 8 | |||
2024-05-26 | FC Tver - Dinamo-Vologda | 1 - 1 | |
Ronde 7 | |||
2024-05-18 | Dynamo-2 - Dinamo-Vologda | 3 - 1 |
Klassement
Group 2: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Khimik Dzerzhinsk | 17 | 14 | 2 | 1 | 33:15 | 44 |
2
|
Zenit 2 St. Petersburg | 17 | 11 | 4 | 2 | 34:11 | 37 |
3
|
FC Irkutsk | 17 | 11 | 4 | 2 | 23:9 | 37 |
4
|
Dynamo-2 | 17 | 9 | 3 | 5 | 30:23 | 30 |
5
|
Dinamo Kirov | 17 | 9 | 2 | 6 | 27:19 | 29 |
6
|
Rodina-M Moscow | 17 | 8 | 3 | 6 | 22:21 | 27 |
7
|
Baltika-BFU im.I.Kanta | 17 | 7 | 4 | 6 | 23:21 | 25 |
8
|
FC Zorky Krasnogorsk | 17 | 7 | 4 | 6 | 16:17 | 25 |
9
|
Dynamo St. Petersburg | 17 | 7 | 2 | 8 | 19:18 | 23 |
10
|
Dinamo-Vologda | 17 | 6 | 4 | 7 | 17:17 | 22 |
11
|
Zvezda St. Petersburg | 17 | 6 | 2 | 9 | 41:31 | 20 |
12
|
Rusland | 16 | 5 | 5 | 7 | 18:21 | 19 |
13
|
FK Znamya Truda | 17 | 5 | 5 | 7 | 20:25 | 20 |
14
|
FC Tver | 17 | 4 | 3 | 10 | 16:23 | 15 |
15
|
FC Torpedo Vladimir | 17 | 4 | 3 | 10 | 21:32 | 15 |
16
|
Enisey 2 Krasnoyarsk | 17 | 3 | 6 | 8 | 21:37 | 15 |
17
|
FC Electron Velikiy Novgorod | 16 | 4 | 1 | 12 | 11:36 | 13 |
18
|
Torpedo-2 Moscow | 17 | 2 | 5 | 10 | 11:25 | 11 |