Evenementen: Valmiera FC II
1.Liga | |||
Ronde 21 | |||
2024-09-29 | Valmiera FC II - Ogre United | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-22 | Marupes SC - Valmiera FC II | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-14 | Valmiera FC II - FK Smiltene | - | |
Ronde 18 | |||
2024-09-01 | Olaine - Valmiera FC II | - | |
Ronde 17 | |||
2024-08-23 | Valmiera FC II - FK Rezekne/BJSS | - | |
Ronde 16 | |||
2024-08-18 | Valmiera FC II - Jfk Ventspils | 1 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-08-09 | FK Tukums 2000/Tss II - Valmiera FC II | 4 - 1 | |
Ronde 14 | |||
2024-08-03 | FK RFS II - Valmiera FC II | 2 - 0 | |
Ronde 13 | |||
2024-07-29 | Leevon Ppk - Valmiera FC II | 2 - 1 | |
Ronde 12 | |||
2024-07-20 | JDFS Alberts - Valmiera FC II | 3 - 2 |
Valmiera FC II - Saldus SS/Leevon
Letland, 1.Liga, match Valmiera FC II - Saldus SS/Leevon, starttijd 2023-11-12 11:00:00 internationale tijd.
Valmiera FC II en Saldus SS/Leevon neemt deel aan het kampioenschap 1.Liga, Letland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Saldus SS/Leevon
1.Liga | |||
Ronde 26 | |||
2023-11-12 | Valmiera FC II - Saldus SS/Leevon | 0 - 1 | |
Ronde 25 | |||
2023-11-04 | SC Grobina - Saldus SS/Leevon | 1 - 0 | |
Ronde 24 | |||
2023-10-29 | Riga FC II - Saldus SS/Leevon | 2 - 2 | |
Ronde 23 | |||
2023-10-22 | Saldus SS/Leevon - FK Rezekne/BJSS | 3 - 0 | |
Ronde 22 | |||
2023-10-08 | FK Beitar - Saldus SS/Leevon | 2 - 0 |
Klassement
1. Liga 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
SC Grobina | 25 | 20 | 3 | 2 | 66:17 | 63 |
2
|
Riga FC II | 26 | 20 | 4 | 2 | 85:15 | 64 |
3
|
Skanstes SK | 25 | 19 | 2 | 5 | 58:21 | 59 |
4
|
JDFS Alberts | 26 | 13 | 8 | 5 | 60:36 | 47 |
5
|
Saldus SS/Leevon | 25 | 12 | 4 | 10 | 40:28 | 40 |
6
|
FK RFS II | 26 | 11 | 4 | 11 | 58:42 | 37 |
7
|
FK Beitar | 25 | 11 | 2 | 12 | 41:64 | 35 |
8
|
FK Tukums 2000/Tss II | 25 | 10 | 3 | 12 | 41:49 | 33 |
9
|
Jfk Ventspils | 25 | 8 | 6 | 12 | 24:29 | 30 |
10
|
Valmiera FC II | 25 | 7 | 7 | 12 | 30:39 | 28 |
11
|
Olaine | 26 | 5 | 8 | 13 | 36:61 | 23 |
12
|
FK Smiltene | 25 | 6 | 4 | 16 | 27:62 | 22 |
13
|
FK Dinamo Riga | 26 | 5 | 3 | 18 | 27:66 | 18 |
14
|
FK Rezekne/BJSS | 26 | 3 | 4 | 19 | 18:78 | 13 |