Evenementen: FC Squri Tsalenjikha
Liga 4 | |||
Ronde 23 | |||
2024-10-09 | FC Squri Tsalenjikha - FC Zana Abasha | - | |
Ronde 22 | |||
2024-10-02 | FC Varketili II - FC Squri Tsalenjikha | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-25 | FC Squri Tsalenjikha - Mertskhali Ozurgeti | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-18 | FC Gagra II - FC Squri Tsalenjikha | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-11 | FC Squri Tsalenjikha - Algeti Marneuli | - | |
Ronde 18 | |||
2024-09-04 | Chikhura Sachkhere - FC Squri Tsalenjikha | 1 - 3 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | FC Squri Tsalenjikha - FC Merani Tbilisi II | 3 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-21 | Merani Martvili II - FC Squri Tsalenjikha | 3 - 2 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | FC Odishi - FC Squri Tsalenjikha | 4 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | FC Squri Tsalenjikha - FC Margveti 2006 | 2 - 4 |
FC Squri Tsalenjikha - FC Odishi
Georgië, Liga 4, match FC Squri Tsalenjikha - FC Odishi, starttijd 2023-11-20 10:00:31 internationale tijd.
FC Squri Tsalenjikha en FC Odishi neemt deel aan het kampioenschap Liga 4, Georgië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FC Odishi
Liga 4 | |||
Ronde 23 | |||
2024-10-09 | FC Odishi - Mertskhali Ozurgeti | - | |
Ronde 22 | |||
2024-10-02 | FC Gagra II - FC Odishi | - | |
Ronde 21 | |||
2024-09-25 | FC Odishi - Algeti Marneuli | - | |
Ronde 20 | |||
2024-09-18 | Chikhura Sachkhere - FC Odishi | - | |
Ronde 19 | |||
2024-09-11 | FC Odishi - FC Merani Tbilisi II | - | |
Ronde 18 | |||
2024-09-04 | Merani Martvili II - FC Odishi | 1 - 5 | |
Ronde 17 | |||
2024-08-28 | FC Odishi - Samgurali Tskhaltubo II | 2 - 0 | |
Ronde 16 | |||
2024-08-21 | FC Odishi - FC Margveti 2006 | 5 - 1 | |
Ronde 15 | |||
2024-07-02 | FC Odishi - FC Squri Tsalenjikha | 4 - 0 | |
Ronde 14 | |||
2024-06-27 | Didube 2014 - FC Odishi | 1 - 0 |
Klassement
Liga 4 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gonio | 26 | 21 | 4 | 1 | 75:15 | 67 |
2
|
Betlemi Qeda | 26 | 21 | 2 | 3 | 99:16 | 65 |
3
|
FC Gardabani | 26 | 16 | 4 | 6 | 53:28 | 52 |
4
|
FC Odishi | 26 | 14 | 7 | 5 | 44:32 | 49 |
5
|
FC Margveti 2006 | 26 | 15 | 3 | 8 | 55:40 | 48 |
6
|
Algeti Marneuli | 26 | 10 | 4 | 12 | 48:74 | 34 |
7
|
Samgurali Tskhaltubo II | 26 | 10 | 3 | 13 | 51:49 | 33 |
8
|
Merani Martvili II | 26 | 9 | 6 | 11 | 38:37 | 33 |
9
|
Sulori Vani | 26 | 9 | 5 | 12 | 26:39 | 32 |
10
|
Wit Georgia II | 26 | 8 | 5 | 13 | 51:51 | 29 |
11
|
FC Varketili II | 26 | 9 | 1 | 16 | 38:48 | 28 |
12
|
FC Squri Tsalenjikha | 26 | 7 | 2 | 17 | 33:69 | 23 |
13
|
Kolkheti Poti II | 26 | 6 | 4 | 16 | 48:58 | 22 |
14
|
FC Zugdidi | 26 | 1 | 2 | 23 | 22:125 | 5 |