Nacional Asunción - Cerro Porteno , wedstrijdresultaat, statistieken en series
Evenementen: Nacional Asunción
Primera Division, Apertura | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-05 | Nacional Asunción - Cerro Porteno | 0 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-01 | Tacuary Asuncion - Nacional Asunción | 2 - 5 | |
CONMEBOL Sudamericana | |||
Ronde 6 | |||
2024-05-28 | Argentinos Juniors - Nacional Asunción | 2 - 1 | |
Primera Division, Apertura | |||
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Nacional Asunción - Sol de America | 3 - 0 | |
Ronde 19 | |||
2024-05-22 | Club Libertad Asuncion - Nacional Asunción | 5 - 0 |
Nacional Asunción - Cerro Porteno
Paraguay, Primera Division, Clausura, match Nacional Asunción - Cerro Porteno, starttijd 2023-11-24 19:00:00 internationale tijd.
Nacional Asunción en Cerro Porteno neemt deel aan het kampioenschap Primera Division, Clausura, Paraguay.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Cerro Porteno
CONMEBOL Sudamericana | |||
Ronde 636 | |||
2024-07-26 | CA Paranaense PR - Cerro Porteno | - | |
2024-07-19 | Cerro Porteno - CA Paranaense PR | - | |
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Cerro Porteno - Kilmarnock FC | 2 - 0 | |
Primera Division, Apertura | |||
Ronde 22 | |||
2024-06-05 | Nacional Asunción - Cerro Porteno | 0 - 2 | |
Ronde 21 | |||
2024-06-02 | Cerro Porteno - Club Sportivo Luqueno | 0 - 2 | |
CONMEBOL Libertadores | |||
Ronde 6 | |||
2024-05-30 | Cerro Porteno - Colo Colo | 1 - 1 | |
Primera Division, Apertura | |||
Ronde 20 | |||
2024-05-25 | Tacuary Asuncion - Cerro Porteno | 1 - 3 |
Klassement
Division de Honor, Clausura 2023: 2023
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Club Libertad Asuncion | 22 | 14 | 6 | 2 | 45:14 | 48 |
2
|
Cerro Porteno | 22 | 10 | 10 | 2 | 41:21 | 40 |
3
|
Nacional Asunción | 22 | 8 | 8 | 6 | 33:23 | 32 |
4
|
Club Guarani Asuncion | 22 | 9 | 5 | 8 | 20:29 | 32 |
5
|
Olimpia | 22 | 8 | 7 | 7 | 28:26 | 31 |
6
|
Tacuary Asuncion | 22 | 7 | 8 | 7 | 24:29 | 29 |
7
|
Sportivo Trinidense | 22 | 7 | 6 | 9 | 34:35 | 27 |
8
|
Sportivo Ameliano | 22 | 8 | 3 | 11 | 32:34 | 27 |
9
|
General Caballero | 22 | 6 | 7 | 9 | 18:24 | 25 |
10
|
Club Sportivo Luqueno | 22 | 6 | 6 | 10 | 24:28 | 24 |
11
|
Guaireña | 22 | 6 | 6 | 10 | 29:41 | 24 |
12
|
Resistencia FC | 22 | 5 | 4 | 13 | 20:44 | 19 |