Evenementen: ZKS Stal Stalowa Wola
II Liga | |||
Ronde 29 | |||
2024-06-01 | KKS 1925 Kalisz - ZKS Stal Stalowa Wola | 1 - 2 | |
Ronde 28 | |||
2024-05-29 | ZKS Stal Stalowa Wola - Chojnice | 2 - 1 | |
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | ZKS Stal Stalowa Wola - Zagłębie Lubin II | 2 - 1 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-17 | Radunia Stężyca - ZKS Stal Stalowa Wola | 0 - 2 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-10 | ZKS Stal Stalowa Wola - Skra Czestochowa | 3 - 1 |
ZKS Stal Stalowa Wola - Pogon Siedlce
Polen, II Liga, match ZKS Stal Stalowa Wola - Pogon Siedlce, starttijd 2023-11-27 15:15:00 internationale tijd.
ZKS Stal Stalowa Wola en Pogon Siedlce neemt deel aan het kampioenschap II Liga, Polen.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Pogon Siedlce
Club Friendly Games | |||
Ronde 1 | |||
2024-06-29 | Gornik Leczna - Pogon Siedlce | - | |
II Liga | |||
Ronde 34 | |||
2024-05-25 | KS Wisla Pulawy - Pogon Siedlce | 0 - 3 | |
Ronde 33 | |||
2024-05-18 | Pogon Siedlce - Chojnice | 2 - 3 | |
Ronde 32 | |||
2024-05-13 | Pogon Siedlce - GKS Jastrzebie Zdroj | 3 - 4 | |
2024-05-11 | Pogon Siedlce - GKS Jastrzebie Zdroj | Uitgesteld | |
Ronde 31 | |||
2024-05-05 | Zagłębie Lubin II - Pogon Siedlce | 0 - 2 |
Klassement
II Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Pogon Siedlce | 34 | 16 | 10 | 8 | 57:45 | 58 |
2
|
MKP Kotwica Kolobrzeg | 34 | 16 | 8 | 10 | 61:45 | 56 |
3
|
KKS 1925 Kalisz | 34 | 15 | 10 | 9 | 48:32 | 55 |
4
|
ZKS Stal Stalowa Wola | 34 | 15 | 9 | 10 | 44:38 | 54 |
5
|
Chojnice | 34 | 15 | 9 | 10 | 49:44 | 54 |
6
|
KS Polonia Bytom SA | 34 | 14 | 11 | 9 | 56:48 | 53 |
7
|
Radunia Stężyca | 34 | 13 | 11 | 10 | 48:45 | 50 |
8
|
KS Hutnik Krakow SSA | 34 | 13 | 10 | 11 | 47:43 | 49 |
9
|
Zagłębie Lubin II | 34 | 13 | 7 | 14 | 48:47 | 46 |
10
|
ŁKS Łódź II | 34 | 12 | 9 | 13 | 46:48 | 45 |
11
|
GKS Jastrzebie Zdroj | 34 | 11 | 10 | 13 | 43:48 | 43 |
12
|
KS Wisla Pulawy | 34 | 9 | 14 | 11 | 48:50 | 41 |
13
|
PKS Olimpia Elblag | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:46 | 40 |
14
|
Olimpia Grudziadz | 34 | 10 | 10 | 14 | 35:42 | 40 |
15
|
Skra Czestochowa | 34 | 10 | 10 | 14 | 40:43 | 40 |
16
|
Lech Poznań II | 34 | 10 | 9 | 15 | 34:50 | 39 |
17
|
MKS Sandecja Nowy Sacz | 34 | 9 | 8 | 17 | 35:48 | 35 |
18
|
Stomil Olsztyn | 34 | 9 | 7 | 18 | 30:42 | 34 |