AEK Athene - Aris Thessaloniki FC (1-0), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
52.9
Algemene spelersbeoordeling
60.4 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
30 | Giorgos Athanasiadis | G | 30 | 0,5M+ | 58.5 |
29 | Djibril Sidibé | D | 31 | 12,8M+ | 52.3 |
21 | Domagoj Vida | D | 34 | 7,7M+ | 53.5 |
2 | Harold Moukoudi | D | 25 | 4,4M+ | 55.1 |
28 | Ehsan Haji Safi | D | 33 | 54.1 | |
13 | Orbelín Pineda | M | 27 | 5,4M+ | 53.1 |
4 | Damian Szymański | M | 28 | 0,9M+ | 54.9 |
19 | Niclas Eliasson | M | 27 | 4,8M+ | 52.7 |
20 | Petros Mantalos | M | 32 | 3,4M+ | 59.3 |
8 | Mijat Gaćinović | M | 28 | 8,4M+ | 52.5 |
10 | Steven Zuber | F | 32 | 5,7M+ | 52.3 |
Plaatsvervanger | |||||
5 | Nordin Amrabat | F | 36 | 4,8M+ | 52.9 |
14 | Ezequiel Ponce | F | 26 | 3,6M+ | 46.3 |
70 | Rodolfo Pizarro | M | 29 | 9,6M+ | 51.3 |
90 | Zini | F | 21 | ||
39 | Panagiotis Ginis | G | 24 | 0,1M+ | |
3 | Milad Mohammadi | D | 30 | 3,6M+ | 47.7 |
12 | Llazaros Rota | D | 26 | 0,3M+ | 50.3 |
24 | Gerasimos Mitoglou | D | 24 | 0,0M+ | |
37 | Vedad Radonja | D | 22 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
51.5
Algemene spelersbeoordeling
77.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
23 | Julián Cuesta | G | 32 | 0,5M+ | 55.9 |
22 | Moses Odubajo | D | 30 | 1,0M+ | 48.3 |
4 | Fabiano | D | 31 | 1,3M+ | 51.3 |
14 | Jakub Brabec | D | 31 | 2,8M+ | 50.9 |
33 | Martín Montoya | D | 32 | 7,7M+ | 54.3 |
30 | Jean Mvondo | M | 25 | 0,3M+ | 49.3 |
20 | Neven Đurasek | M | 25 | 0,3M+ | 55.1 |
93 | Shapi Suleymanov | M | 23 | 12,7M+ | 51.5 |
16 | Vladimír Darida | M | 33 | 5,1M+ | 53.5 |
77 | Michalis Panagidis | M | |||
80 | Loren Moron | F | 29 | 18,6M+ | 51.5 |
Plaatsvervanger | |||||
32 | David Moberg Karlsson | F | 29 | 1,4M+ | 51.3 |
21 | Rubén Pardo | M | 31 | 3,1M+ | 60.7 |
12 | Álvaro Zamora | M | 21 | ||
27 | Jonathan Menéndez | F | 29 | 2,6M+ | 44.7 |
94 | Lefteris Choutesiotis | G | 29 | 0,3M+ | 44.9 |
18 | Valentino Scotta | D | 22 | 0,1M+ | |
8 | Cheick Doukouré | M | 31 | 0,8M+ | 49.5 |
11 | Saverio | M | 24 | ||
7 | Lazaros Christodoulopoulos | F | 36 | 0,6M+ |
Evenementen: AEK Athene
Super League | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | AEK Athene - PAS Lamia 1964 | 3 - 0 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | Olympiakos Piraeus - AEK Athene | 2 - 0 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-12 | AEK Athene - PAS Lamia 1964 | Uitgesteld | |
Ronde 9 | |||
2024-05-08 | Olympiakos Piraeus - AEK Athene | Uitgesteld | |
2024-05-01 | Olympiakos Piraeus - AEK Athene | Uitgesteld |
AEK Athene - Aris Thessaloniki FC
Griekenland, Super League, match AEK Athene - Aris Thessaloniki FC, starttijd 2023-12-04 19:00:00 internationale tijd.
AEK Athene en Aris Thessaloniki FC neemt deel aan het kampioenschap Super League, Griekenland.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: Aris Thessaloniki FC
Greece Cup | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-25 | Panathinaikos Athena - Aris Thessaloniki FC | 1 - 0 | |
Super League | |||
Ronde 10 | |||
2024-05-19 | Aris Thessaloniki FC - PAOK Thessaloniki | 1 - 2 | |
Ronde 9 | |||
2024-05-15 | PAS Lamia 1964 - Aris Thessaloniki FC | 2 - 4 | |
Ronde 10 | |||
2024-05-12 | Aris Thessaloniki FC - PAOK Thessaloniki | Uitgesteld | |
Ronde 9 | |||
2024-05-08 | PAS Lamia 1964 - Aris Thessaloniki FC | Uitgesteld |
Klassement
Super League 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PAOK Thessaloniki | 26 | 19 | 3 | 4 | 66:21 | 60 |
2
|
AEK Athene | 26 | 17 | 8 | 1 | 60:25 | 59 |
3
|
Olympiakos Piraeus | 26 | 18 | 3 | 5 | 58:24 | 57 |
4
|
Panathinaikos Athena | 26 | 17 | 5 | 4 | 62:21 | 56 |
5
|
Aris Thessaloniki FC | 26 | 12 | 6 | 8 | 39:29 | 42 |
6
|
PAS Lamia 1964 | 26 | 9 | 7 | 10 | 35:44 | 34 |
7
|
Asteras Tripolis | 26 | 9 | 4 | 13 | 36:46 | 31 |
8
|
Atromitos Athena | 26 | 6 | 10 | 10 | 29:44 | 28 |
9
|
Panserraikos | 26 | 6 | 9 | 11 | 28:45 | 27 |
10
|
OFI Crete | 26 | 5 | 10 | 11 | 26:44 | 25 |
11
|
A.E. Kifisia FC | 26 | 4 | 9 | 13 | 31:56 | 21 |
12
|
Panaitolikos Argos | 26 | 4 | 8 | 14 | 26:46 | 20 |
13
|
Volos NFC | 26 | 4 | 7 | 15 | 24:52 | 19 |
14
|
PAS Giannina FC | 26 | 3 | 9 | 14 | 25:48 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PAOK Thessaloniki | 36 | 25 | 5 | 6 | 87:34 | 80 |
2
|
AEK Athene | 36 | 23 | 9 | 4 | 80:35 | 78 |
3
|
Olympiakos Piraeus | 36 | 23 | 5 | 8 | 78:36 | 74 |
4
|
Panathinaikos Athena | 36 | 22 | 6 | 8 | 82:37 | 72 |
5
|
Aris Thessaloniki FC | 36 | 16 | 7 | 13 | 51:44 | 55 |
6
|
PAS Lamia 1964 | 36 | 9 | 8 | 19 | 43:79 | 35 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Panserraikos | 33 | 9 | 11 | 13 | 37:53 | 38 |
2
|
Asteras Tripolis | 33 | 11 | 5 | 17 | 40:55 | 38 |
3
|
Panaitolikos Argos | 33 | 9 | 9 | 15 | 36:49 | 36 |
4
|
OFI Crete | 33 | 7 | 14 | 12 | 36:50 | 35 |
5
|
Atromitos Athena | 33 | 7 | 13 | 13 | 36:53 | 34 |
6
|
Volos NFC | 33 | 8 | 9 | 16 | 36:58 | 33 |
7
|
A.E. Kifisia FC | 33 | 6 | 10 | 17 | 38:68 | 28 |
8
|
PAS Giannina FC | 33 | 4 | 11 | 18 | 33:62 | 23 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
AEK Athene | ||||||
|
PAOK Thessaloniki | ||||||
|
Panathinaikos Athena | ||||||
|
Olympiakos Piraeus | ||||||
|
Aris Thessaloniki FC | ||||||
|
PAS Lamia 1964 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
OFI Crete | ||||||
|
Panserraikos | ||||||
|
Atromitos Athena | ||||||
|
Asteras Tripolis | ||||||
|
Panaitolikos Argos | ||||||
|
A.E. Kifisia FC | ||||||
|
Volos NFC | ||||||
|
PAS Giannina FC |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PAOK Thessaloniki | ||||||
|
AEK Athene | ||||||
|
Olympiakos Piraeus | ||||||
|
Panathinaikos Athena | ||||||
|
Aris Thessaloniki FC | ||||||
|
PAS Lamia 1964 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Asteras Tripolis | ||||||
|
Atromitos Athena | ||||||
|
Panserraikos | ||||||
|
PAS Giannina FC | ||||||
|
Volos NFC | ||||||
|
A.E. Kifisia FC | ||||||
|
Panaitolikos Argos | ||||||
|
OFI Crete |