Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
50.9
Algemene spelersbeoordeling
68.7 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
24 | Nenad Filipovic | G | 36 | 0,4M+ | |
21 | Nikola Stanković | D | 20 | 50.3 | |
15 | Luka Subotic | D | 19 | ||
18 | Vukašin Jovanović | D | 27 | 2,8M+ | 61.9 |
47 | Bojica Nikčević | D | 23 | 0,1M+ | 46.1 |
14 | Sambou Sissoko | M | 23 | 0,1M+ | 49.7 |
10 | Đorđe Ivanović | M | 27 | 1,0M+ | 48.9 |
45 | Igor Miladinovic | M | 18 | ||
77 | Stefan Kovač | M | 24 | 0,8M+ | 50.1 |
11 | Luka Adžić | M | 25 | 0,9M+ | 47.1 |
91 | Mihajlo Cvetkovic | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
72 | Ibrahima Mame Ndiaye | F | 29 | 1,0M+ | 51.3 |
7 | Stefan Tomovic | F | 19 | ||
17 | Luther Singh | M | 26 | 2,8M+ | 50.7 |
9 | Sunday Adetunji | F | 25 | ||
66 | Matteo Ahlinvi | M | 24 | 47.1 | |
1 | Nemanja Belić | G | 36 | 0,3M+ | 55.3 |
4 | Bojan Kovacevic | D | 17 | ||
20 | Veljko Mirosavić | D | |||
30 | Vojin Serafimovic | D | |||
8 | Luka Stojanović | M | 29 | 1,1M+ | 52.5 |
70 | Aleksa Janković | F | 23 |
Startopstellingen bevestigd
4-2-3-1
Opstelling formaties
49.3
Algemene spelersbeoordeling
53.2 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
26 | Stojan Lekovic | G | 22 | 50.7 | |
23 | Bojan Adžić | D | |||
14 | Slobodan Simović | D | 34 | 0,3M+ | |
30 | Izuchukwu Jude Anthony | D | 26 | 0,2M+ | 48.7 |
20 | Ljubiša Pecelj | D | 30 | 47.5 | |
25 | Miloš Vidović | M | 34 | 0,3M+ | 49.1 |
27 | Miloš Ristić | M | 29 | 0,1M+ | 53.1 |
10 | Stefan Colovic | M | 29 | 49.9 | |
70 | Milan Aleksic | M | |||
93 | Kilian Bevis | M | 25 | 0,0M+ | |
90 | Milan Vidakov | F | 21 | ||
Plaatsvervanger | |||||
77 | Wajdi Sehli | M | 26 | 0,2M+ | |
13 | Branislav Milošević | D | 35 | 0,3M+ | |
9 | Geoffrey Chinedu Charles | F | 26 | 0,2M+ | |
7 | Matija Gluscevic | D | 19 | ||
11 | Vasilije Đurić | M | 25 | 0,2M+ | 50.1 |
1 | Filip Pajović | G | 30 | 0,3M+ | |
5 | Vladimir Tomovic | M | |||
2 | Aleksandar Popovic | D | |||
15 | Milan Mitrović | D | 35 | 0,1M+ | 45.5 |
18 | Nikola Grbovic | D | 25 | ||
19 | Đorđe Jovanović | F | 20 |
Evenementen: FK Čukarički
Superliga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | FK Red Star Belgrado - FK Čukarički | 4 - 1 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-17 | FK Čukarički - FK Partizan | 0 - 1 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK TSC Bačka Topola - FK Čukarički | 2 - 0 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK Vojvodina - FK Čukarički | 2 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Čukarički - FK Napredak Krusevac | 2 - 0 |
FK Čukarički - FK Radnicki 1923
Servië, Superliga, match FK Čukarički - FK Radnicki 1923, starttijd 2023-12-03 12:00:00 internationale tijd.
FK Čukarički en FK Radnicki 1923 neemt deel aan het kampioenschap Superliga, Servië.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: FK Radnicki 1923
Superliga | |||
Ronde 7 | |||
2024-05-25 | FK Partizan - FK Radnicki 1923 | 2 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-16 | FK Radnicki 1923 - FK Vojvodina | 0 - 0 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-12 | FK Red Star Belgrado - FK Radnicki 1923 | 3 - 2 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-08 | FK TSC Bačka Topola - FK Radnicki 1923 | 4 - 3 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-02 | FK Radnicki 1923 - FK Mladost Lucani | 3 - 2 |
Klassement
Superliga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Red Star Belgrado | 30 | 25 | 2 | 3 | 77:22 | 77 |
2
|
FK Partizan | 30 | 22 | 4 | 4 | 66:35 | 70 |
3
|
FK TSC Bačka Topola | 30 | 17 | 9 | 4 | 57:29 | 60 |
4
|
FK Vojvodina | 30 | 14 | 8 | 8 | 49:42 | 50 |
5
|
FK Radnicki 1923 | 30 | 16 | 2 | 12 | 46:46 | 50 |
6
|
FK Čukarički | 30 | 13 | 9 | 8 | 44:33 | 48 |
7
|
FK Mladost Lucani | 30 | 11 | 7 | 12 | 30:40 | 40 |
8
|
FK Napredak Krusevac | 30 | 11 | 6 | 13 | 31:39 | 39 |
9
|
FK Novi Pazar | 30 | 10 | 6 | 14 | 35:40 | 36 |
10
|
FK Spartak Subotica | 30 | 10 | 4 | 16 | 29:44 | 34 |
11
|
FK Radnicki Nis | 30 | 9 | 6 | 15 | 33:40 | 33 |
12
|
FK IMT Beograd | 30 | 9 | 5 | 16 | 34:47 | 32 |
13
|
FK Javor Ivanjica | 30 | 9 | 4 | 17 | 28:45 | 31 |
14
|
FK Vozdovac | 30 | 7 | 9 | 14 | 38:48 | 30 |
15
|
FK Železničar Pančevo | 30 | 7 | 5 | 18 | 34:59 | 26 |
16
|
FK Radnik Surdulica | 30 | 3 | 8 | 19 | 19:41 | 17 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Red Star Belgrado | 37 | 31 | 3 | 3 | 94:28 | 96 |
2
|
FK Partizan | 37 | 24 | 6 | 7 | 80:48 | 78 |
3
|
FK TSC Bačka Topola | 37 | 22 | 9 | 6 | 75:39 | 75 |
4
|
FK Vojvodina | 37 | 17 | 10 | 10 | 62:50 | 61 |
5
|
FK Radnicki 1923 | 37 | 19 | 4 | 14 | 64:61 | 61 |
6
|
FK Čukarički | 37 | 16 | 9 | 12 | 57:47 | 57 |
7
|
FK Mladost Lucani | 37 | 13 | 7 | 17 | 38:53 | 46 |
8
|
FK Napredak Krusevac | 37 | 11 | 7 | 19 | 36:66 | 40 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FK Novi Pazar | 37 | 14 | 6 | 17 | 44:47 | 48 |
2
|
FK Spartak Subotica | 37 | 13 | 8 | 16 | 36:47 | 47 |
3
|
FK IMT Beograd | 37 | 11 | 9 | 17 | 43:53 | 42 |
4
|
FK Radnicki Nis | 37 | 11 | 8 | 18 | 40:48 | 41 |
5
|
FK Javor Ivanjica | 37 | 11 | 7 | 19 | 34:51 | 40 |
6
|
FK Železničar Pančevo | 37 | 10 | 9 | 18 | 47:65 | 39 |
7
|
FK Vozdovac | 37 | 9 | 11 | 17 | 46:58 | 38 |
8
|
FK Radnik Surdulica | 37 | 3 | 9 | 25 | 24:59 | 18 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Red Star Belgrado | ||||||
|
FK Partizan | ||||||
|
FK Vojvodina | ||||||
|
FK Radnicki 1923 | ||||||
|
FK Čukarički | ||||||
|
FK TSC Bačka Topola | ||||||
|
FK Mladost Lucani | ||||||
|
FK Napredak Krusevac |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Novi Pazar | ||||||
|
FK Vozdovac | ||||||
|
FK Javor Ivanjica | ||||||
|
FK Radnicki Nis | ||||||
|
FK Spartak Subotica | ||||||
|
FK Železničar Pančevo | ||||||
|
FK IMT Beograd | ||||||
|
FK Radnik Surdulica |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Red Star Belgrado | ||||||
|
FK Partizan | ||||||
|
FK TSC Bačka Topola | ||||||
|
FK Napredak Krusevac | ||||||
|
FK Čukarički | ||||||
|
FK Vojvodina | ||||||
|
FK Radnicki 1923 | ||||||
|
FK Mladost Lucani |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FK Spartak Subotica | ||||||
|
FK IMT Beograd | ||||||
|
FK Radnicki Nis | ||||||
|
FK Novi Pazar | ||||||
|
FK Radnik Surdulica | ||||||
|
FK Železničar Pančevo | ||||||
|
FK Javor Ivanjica | ||||||
|
FK Vozdovac |