FK Hebar Pazardzhik - CSKA 1948 (1-3), wedstrijdresultaat, statistieken en series
Opstellingen starten
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
49.1
Algemene spelersbeoordeling
76.3 %
Van de perfecte compositie
Aanvallend
Technisch
Verdedigen
Tactisch
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
32 | Matvei Igonen | G | 27 | 0,2M+ | |
13 | Arhan Isaf | D | 23 | ||
33 | Stefan Tsonkov | D | 28 | 0,0M+ | |
24 | Lazar Marin | D | 29 | 0,3M+ | |
27 | Róbert Mazáň | D | 29 | 0,3M+ | |
7 | Georgi Valchev | M | 32 | 0,2M+ | |
14 | Oleksiy Zbun | M | 26 | 0,1M+ | 49.1 |
8 | Carlos Ohene | M | 30 | 0,3M+ | |
84 | Stilian Tisowski | M | |||
11 | Atanas Kabov | M | 24 | 0,1M+ | |
9 | Georgi Nikolov | F | |||
Plaatsvervanger | |||||
21 | Marcel Canadi | M | 26 | 0,2M+ | |
44 | Bozidar Pencev | M | |||
3 | Bogomil Bojurkin | M | 20 | ||
1 | Petar Debarliev | G | 31 | 0,0M+ | |
88 | Martin Yankov | G | |||
43 | João Cesco | D | 21 | ||
23 | Sasho Georgiev Lebanov | M |
Startopstellingen bevestigd
4-1-4-1
Opstelling formaties
60.3 %
Van de perfecte compositie
# | Speler | positie | Leeftijd | € | Beoordeling |
---|---|---|---|---|---|
33 | Gennadiy Ganev | G | 33 | 0,3M+ | |
6 | Steve Furtado | D | 28 | 0,3M+ | |
23 | Emil Viyachki | D | 32 | 0,1M+ | |
5 | Héliton | D | 28 | ||
15 | Simeon Vassilev | D | 16 | ||
28 | Nedeljko Piščević | M | 28 | 0,4M+ | |
10 | Georgi Rusev | M | 25 | 0,1M+ | |
21 | Emil Tsenov | M | 19 | ||
18 | Ivajlo Čočev | M | 30 | 0,7M+ | |
8 | Pedrinho | M | 25 | ||
20 | Antonio Vutov | F | 27 | 1,1M+ | |
Plaatsvervanger | |||||
30 | Mihail Tsonev | D | |||
11 | Birsent Karagaren | M | 30 | 0,4M+ | |
31 | Tom Rapnouil | M | 22 | ||
17 | Nikola Lliev | M | |||
29 | Daniel Naumov | G | 25 | 0,1M+ | |
91 | Ryan Bidounga | D | 26 | 0,2M+ | |
92 | Pierre-Daniel Nguinda | D | 27 | ||
39 | Parvizdzhon Umarbaev | M | 29 | 0,5M+ | |
7 | Thalis Cantanhede | M | 27 |
Evenementen: FK Hebar Pazardzhik
Parva Liga | |||
Ronde 5 | |||
2024-05-25 | FK Hebar Pazardzhik - SFC Etar Veliko Tarnovo | 3 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-21 | PFC Pirin Blagoevgrad - FK Hebar Pazardzhik | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-17 | FK Hebar Pazardzhik - Beroe Stara Zagora | 0 - 1 | |
Ronde 2 | |||
2024-05-13 | Botev Vratsa - FK Hebar Pazardzhik | 1 - 0 | |
Bulgarian Cup | |||
Ronde 28 | |||
2024-05-02 | FK Hebar Pazardzhik - Ludogorets 1945 Razgrad | 0 - 5 |
Match statistieken
1.04 | Expected goals | 0.83 |
52% | Balbezit | 48% |
16 | Schoten | 7 |
3 | Schoten op doel | 5 |
8 | Schoten naast doel | 1 |
5 | Geblokkeerde schoten | 1 |
8 | Hoekschoppen | 3 |
4 | Buitenspel | 3 |
16 | Overtredingen | 13 |
1 | Gele kaart | 3 |
0 | Rode kaarten | 1 |
3 | Free kicks | 1 |
28 | Throw-ins | 15 |
2 | Goal kicks | 9 |
0 | Paal of lat geraakt | 0 |
2 | Counteraanvallen | 6 |
8 | Schoten binnen de 16-meter | 6 |
8 | Schoten buiten de 16-meter | 1 |
2 | Reddingen keeper | 2 |
394 | Passes | 310 |
320 (81%) | Nauwkeurige passes | 250 (80%) |
24/43 (55%) | Lange ballen | 22/38 (57%) |
6/32 (18%) | Voorzetten | 2/7 (28%) |
18/23 (78%) | Dribbels | 19/27 (70%) |
103 | Balbezit verloren | 87 |
70 | Gewonnen duels | 80 |
14 | Luchtduels gewonnen | 18 |
3 | Tackles | 2 |
22 | Onderscheppingen | 51 |
6 | Reddingen | 25 |
FK Hebar Pazardzhik - CSKA 1948
Bulgarije, Parva Liga, match FK Hebar Pazardzhik - CSKA 1948, starttijd 2023-12-02 10:30:00 internationale tijd.
FK Hebar Pazardzhik en CSKA 1948 neemt deel aan het kampioenschap Parva Liga, Bulgarije.
Je kunt de lijst met spelers in de ploeg, hoofdtrainer en aankomende wedstrijden zien. Evalueer ook meer in detail de effectiviteit en het rekenkundig gemiddelde van de teams vóór de wedstrijd:
Evenementen: CSKA 1948
Parva Liga | |||
Ronde 29 | |||
2024-05-31 | CSKA Sofia - CSKA 1948 | 0 - 2 | |
Ronde 6 | |||
2024-05-27 | PFC Slavia Sofia - CSKA 1948 | 0 - 2 | |
Ronde 5 | |||
2024-05-23 | CSKA 1948 - Botev Plovdiv | 2 - 1 | |
Ronde 4 | |||
2024-05-20 | FK Arda Kurdzhali - CSKA 1948 | 0 - 0 | |
Ronde 3 | |||
2024-05-10 | CSKA 1948 - PFC Slavia Sofia | 0 - 2 |
Klassement
Parva Liga 23/24: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 30 | 24 | 3 | 3 | 78:15 | 75 |
2
|
CSKA Sofia | 30 | 19 | 6 | 5 | 50:19 | 63 |
3
|
Cherno More Varna | 30 | 18 | 8 | 4 | 47:25 | 62 |
4
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 30 | 16 | 7 | 7 | 50:34 | 55 |
5
|
Levski Sofia | 30 | 16 | 6 | 8 | 45:26 | 54 |
6
|
FK Krumovgrad | 30 | 12 | 8 | 10 | 35:35 | 44 |
7
|
Botev Plovdiv | 30 | 12 | 8 | 10 | 47:33 | 44 |
8
|
CSKA 1948 | 30 | 11 | 10 | 9 | 30:26 | 43 |
9
|
FK Arda Kurdzhali | 30 | 11 | 6 | 13 | 32:32 | 39 |
10
|
PFC Slavia Sofia | 30 | 9 | 6 | 15 | 28:45 | 33 |
11
|
Beroe Stara Zagora | 30 | 9 | 6 | 15 | 24:42 | 33 |
12
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 30 | 7 | 9 | 14 | 23:41 | 30 |
13
|
FK Hebar Pazardzhik | 30 | 8 | 6 | 16 | 32:44 | 30 |
14
|
Lokomotiv Sofia | 30 | 8 | 4 | 18 | 22:56 | 28 |
15
|
Botev Vratsa | 30 | 6 | 4 | 20 | 22:53 | 22 |
16
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 30 | 3 | 5 | 22 | 17:56 | 14 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ludogorets 1945 Razgrad | 35 | 26 | 4 | 5 | 87:24 | 82 |
2
|
Cherno More Varna | 35 | 22 | 9 | 4 | 56:26 | 75 |
3
|
CSKA Sofia | 35 | 20 | 7 | 8 | 56:27 | 67 |
4
|
Levski Sofia | 35 | 19 | 7 | 9 | 50:30 | 64 |
5
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | 35 | 17 | 7 | 11 | 53:44 | 58 |
6
|
FK Krumovgrad | 35 | 13 | 10 | 12 | 45:45 | 49 |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Beroe Stara Zagora | 35 | 12 | 6 | 17 | 30:46 | 42 |
2
|
Lokomotiv Sofia | 35 | 11 | 6 | 18 | 30:58 | 39 |
3
|
FK Hebar Pazardzhik | 35 | 9 | 7 | 19 | 35:49 | 34 |
4
|
Botev Vratsa | 35 | 9 | 6 | 20 | 28:56 | 33 |
5
|
PFC Pirin Blagoevgrad | 35 | 7 | 11 | 17 | 26:48 | 32 |
6
|
SFC Etar Veliko Tarnovo | 35 | 3 | 8 | 24 | 22:66 | 17 |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CSKA 1948 | 36 | 13 | 13 | 10 | 35:30 | 52 |
2
|
FK Arda Kurdzhali | 36 | 14 | 9 | 13 | 39:35 | 51 |
3
|
Botev Plovdiv | 36 | 12 | 9 | 15 | 50:42 | 45 |
4
|
PFC Slavia Sofia | 36 | 12 | 7 | 17 | 35:51 | 43 |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Cherno More Varna | ||||||
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
FK Krumovgrad | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
CSKA Sofia |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |
Championship Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ludogorets 1945 Razgrad | ||||||
|
CSKA Sofia | ||||||
|
Lokomotiv 1926 Plovdiv | ||||||
|
Levski Sofia | ||||||
|
Cherno More Varna | ||||||
|
FK Krumovgrad |
Relegation Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
PFC Pirin Blagoevgrad | ||||||
|
Lokomotiv Sofia | ||||||
|
FK Hebar Pazardzhik | ||||||
|
Beroe Stara Zagora | ||||||
|
Botev Vratsa | ||||||
|
SFC Etar Veliko Tarnovo |
Qualifying Round: 2023-2024
# | Teams | P | W | D | L | Doelpunten | Pnt |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Botev Plovdiv | ||||||
|
CSKA 1948 | ||||||
|
FK Arda Kurdzhali | ||||||
|
PFC Slavia Sofia |